Electric Height Adjustable Desk PRO V2

 • 20 reviews
 • SKU: 843458543
 • In stock
 • frame from European manufacturer LOGICDATA;
 • high-quality, reliable construction;
 • two quiet electric motors allow you to easily raise and lower the desk
 • remains stable even in the highest position;
 • convenient control panel remembers up to four programmable position settings;
 • protection against collisions and overheating;
 • a wide selection of desktop surfaces to choose from, made to order;
 • free delivery throughout Ukraine 🙂

Reviews of Electric Height Adjustable Desk

Table of custom desktops, from 999 uah 

black
black
white
white
Clear
Choose the tabletopRight desktop creates the mood of your workspace ☺
Standing matsMakes you working process comfortable
Cable organizerTo optimize space under the table

In your cart 1 product (0)

13 995

Buying for a team?

No matter whether you work with five teammates or five hundred, our project managers will help you create an ergonomic space that your team will enjoy.

You may also like:

Description

The Electric Height Adjustable Desk PRO V2 is available exclusively from StiyStil. The reliable and durable electric lifting mechanism from European manufacturer LOGICDATA allows you to raise and lower your desktop while maintaining complete stability. The convenient control panel can remember up to four programmable position settings, and recall them at the touch of a button.

The lifting mechanism in the frame includes two independent electric motors, ensuring stability and smooth movement, even in the highest position. Built-in Collision Protection avoids damage by detecting solid objects and stopping movement.

You can assemble the desk quickly and easily by yourself (instructions included).

The frame can be bought together with a custom desktop to form a complete desk. You can choose the desktop to order, including the material, color, dimensions, and cutouts (including a T-cut for cables, or a rounded cut on the front edge).

Characteristics

Height range: from 62 to 127-129 cm (depending on the thickness of the desktop)
Distance between table legs: from 118 to 167 cm
Load capacity:  up to 100 kg
Noise level: <50 dB
Independent motors: 2
Programmable Positions Settings:  4
Frame Material: powder coated steel
Collision and Overheating Protection: Yes
Frame Colors: Black or White
Warranty Period:  5 years
Assembly Time: approximately 30-40 minutes
Frame Origin: LOGICDATA in the EU
Desktop Origin:  Ukraine

Additional information

Legs color

black, white

Reviews

Electric Height Adjustable Desk PRO V2

5.00
0 reviews
 1. 5 out of 5

  Довго відкладав цю покупку, але біль в спині від багатогодинного сидіння на робочому місці working from home пришвидшив прийняття рішення. Користуюсь столом зі змінною вистою від Stiystil вже більше тижня – навіть за такий короткий проміжок часу дискомфорт в області поясниці зменшився на порядок. Тепер сидяча робота перетворилась в сидячо-стоячу без відриву від робочого процесу

  Окрім функціональної складової, хочу також подякувати Stiystil за якісне виконання замовлення і швидку доставку.

  https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1969589723235981&id=100005549178394&notif_id=1645620876886163&notif_t=page_tag&ref=notif

  1
  0
 2. 5 out of 5

  Після початку віддаленої роботи, постало питання організації робочого місця.

  Деякий час працював тільки сидячи і відчув, що це не дуже добре впливає на спину та хребет. Почав шукати рішення щодо роботи стоячи (десь чув про таке) і якось так сталось, що продукція яку продає компанія Stiystil відразу сподобалась.

  Після професійної та приємної розмови з консультантом даної компанії я остаточно вирішив, що придбаю стіл та ортопедичне крісло в них.

  За 3 тижні користування я переконався, що якість товарів які продає StiyStil є дуже високою. Якщо правильно чергувати сидіння і роботу стоячи то відчуття дуже хороші, вкінці дня немає напруження в попереку і ще по собі замітив, що робота стоячи збільшує концентрацію і робота стає ефективнішою (але потрібно змінювати положення бо постійна стояча робота така ж шкідлива як і сидяча). Хочу виділити плюси, які стали для мене вирішальними:

  – безкоштовна доставка до дверей по всій Україні;

  – дуже професійні консультанти;

  – гарантія 5 років;

  – 4 кнопки для запам’ятовування висоти;

  – великий вибір стільниць (від кольору до матеріалу та розміру);

  – дуже багато хороших відгуків та майже відсутність негативних;

  – додаткові опції які можна обговорити з представником компанії і навіть виготовити потрібний розмір на замовлення.

  При отриманні товару замітив ще один важливий плюс – наднадійне пакування товару для транспортування – не знаю що має статись щоб товар зазнав ушкоджень при перевезенні.

  Стіл зібрався дуже легко та швидко і без єдиної проблеми.

  Робота моторів для регулювання висоти не є максимально тихою (вночі з відкритими дверима думаю що піднімати/опускати стіл тихо не вийде, але якщо закрити двері то майже не чути їхньої роботи), але в мене простіша модель стола (pro V2). Якщо хотіти дуже тихого регулювання висоти то можна придивитись до моделі PRO.

  В цілому від стола лише позитивні враження. Висоту можна відрегулювати до одного міліметра, негативних моментів не замітив, все працює безперебійно, дуже зручна панель керування (а автоматичний підйом або опускання до збережених положень без утримування кнопки це взагалі топ). Якщо хтось бажає зробити подарунок для свого хребта та збільшити зручність від роботи за комп’ютером то думаю кращого варіанта наразі в Україні немає🔥

  У них є сторінка у ФБ і дуже зручний сайт – https://www.stiystil.com.ua/

  https://www.facebook.com/yurii.prystai

  0
  0
 3. 5 out of 5

  Після кількох місяців користування цим столом можу поділитись своїми враженнями. Спочатку про плюси. Стіл підлаштовується під тебе чи ти зростом 190 чи 150 сидіти і стояти буде зручно. Має па’мять на 4 положення, витримує більше 100 кг ваги на собі, тому декілька ноутів, 2-3 монітори злегкістью розмістеться на цьому девайсі. Має простий дизайн тому думаю круто впишеться в будь який інтерьєр. Додаткова можна замовити спеціальну полицю для нормального кабель менеджменту

  Тепер про мінуси. А з мінусів… Після роботи стоячи я зрозумів, що стоячи робота — це теж не порятунок. Стоячи спина напружуються майже як і сидячи, просто спина відчуває дещо інший вектор навантаження. Тому ключ до довгої продуктивної роботи – регулярна зміна положення тіла. І тому я радий що обраний мною стіл, дозволяє міняти положення без особливого відволікання від роботи – після тижня-двох роботи за столом зміна положення відбувається практично без виходу з потоку.

  В цілому стіл явно вартий уваги і таки дозволяє трохи розбавити мій сидячий спосіб життя)

  Stiystil

  https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1054677845112135&id=100017097870231

  0
  0
 4. 5 out of 5

  Уже як місяць користуюсь столом з електро-регулюванням від Stiystil. Придбав для роботи за ПК, оскільки 10-годинний робочий день за звичайним столом давав про себе знати.

  Серед переваг, які хочу виділити у першу чергу:

  1. Ширина стільниці дозоляє не лише зручно працювати за ноутбуком, а й паралельно робити записи фізично, також поміщається багато необхідних речей, які не заважають у роботі.

  2. Дизайн та ергономічність. Стіл виглядає стильно, просто та легко вписується у інтер’єр. Також є зручним у використанні. Широкий діапазон кольору та матеріалу для стільниць. Є можливість приховати шнури від стола, немає нічого зайвого.

  3. Стільниця легко опускається та піднімається, тому є можливість працювати як сидячи, так і стоячи.

  4. Система може запам’ятати найзручніші положення столу, що пришвидшує процес зміни висоти.

  5. Приходить у розібраному вигляді, легко та швидко збирається.

  Не вистачає лише сповіщення, який би нагадував, що пора змінити висоту столу і попрацювати трохи на стоячи 😁

  Коли довелось попрацювати знову за офісним столом, то одразу була відчутна різниця у комфорті. Тому повернувшись до роботи з дому знову за столом від STIYSTIL працювати стало ще приємніше, одразу видно, що над створенням столу працювали справжні професіонали, які врахували наперед усі побажання споживачів.

  Мабуть, найкраще вкладення за останній час, не лише у зручність, комфорт, а й у власне здоров’я.

  https://www.facebook.com/vasyl.barladyn

  0
  0
 5. 5 out of 5

  Проводячи купу часу за робочим місцем, починаєш шукати комфорт в кожній деталі. Stiystil справляється з своїми задачами на 100%.

  Регулювання висоти, якість зборки, український виробник, що може бути краще.

  100500 раз думала чи варто його брати і жодного разу не пошкодувала, що взяла 😍🥰

  https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=4741613202573278&id=100001739358970

  0
  0
 6. 5 out of 5

  Так як я багато часу проводжу за комп’ютером в сидячому положенні, мені потрібна була альтернатива звичайному столу. Почитавши безліч відгуків я вирішив спробувати стіл з регулюванням висоти від StiyStil, ціна та якість приємно вразили. А також сподобався індивідуальний підхід до кожного клієнта, адже мені потрібна була стільниця нестандартно розміру.

  Стіл доставили швидко, в розібраному вигляді, та завдяки доступній, покроковій інструкції менше ніж за 40 хвилин я його зібрав. На вигляд неймовірно стильний та підійде до будь якого інтер’єру.

  Має 4 режими висоти які можна задати, і в подальшому лише натисканням переключатися між ним. Також він дуже стійкий, коли працюю стоячи, спираючись ліктями стіл не хитається.

  Користуючись столом вже два тижні, не помітив жодного недоліка, це саме те, що я хотів. Спина перестала боліти після робочого дня.

  Якщо хтось шукає для себе робоче місце такого плану можна не вагаючись замовляти.

  https://www.instagram.com/stiystil/

  https://www.facebook.com/photo/?fbid=1017673278816177&set=a.219964888587024

  0
  0
 7. 5 out of 5

  Близько місяця вже користуюсь столом зі змінною висотою від @stiystil(https://www.stiystil.com.ua/ru/), і можу сказати, що це краща покупка за минулий рік. Для тих хто багато сидить за столом це мастхев – спочатку незвично, але з часом звик і вже непривично сидіти 🙂

  Обрав саме Stiystil через якість збірки стола, стійкість у верхньому положенні, чотири режими запам’ятовування висоти, та відносно хороше співвідношення ціна-якість.

  З мінусів можу зазначити лише не зручне кріплення для проводів яке йде з коробки.

  https://www.facebook.com/misha.kogut.3

  0
  0
 8. 5 out of 5

  Давно хотел обзавестись столом с регулируемой высотой, сидеть на “булках” по 8 часов в день не очень приятно, да и вредно для здоровья. Рассматривал разные варианты. Решил заказать у Stiystil, так о них слышал уже давно(возможно от них я и узнал о подобных чудесах), ну и конечно же покупать у нашей компании всегда приятно. Столом бесконечно доволен, столешница из дуба отдельное удовольствие. Работать стоя мне понравилось, к вечеру нет чувства что засиделся. Да и в целом от изделия очень хорошие впечатления. Единственное, что мне не то чтобы не понравилось, но всё же встревожило так это липучка которая скрывает блок питания и кабеля. Если бы там была пластиковая защёлка было бы лучше. Для людей с сидячей работой это однозначно рекомендация.

  https://www.facebook.com/KirillDakhnyuk/posts/2071331566352797?notif_id=1639752748987857&notif_t=page_tag&ref=notif

  0
  0
 9. 5 out of 5

  Трішки більш як два тижні тому я придбав стола, за котрим можна не лише сидіти, але й стояти!

  Причина купівлі – здоров’ячко. Вірите, чи ні, але постійне сидіння є досить шкідливим для нашого організму. Людина просто не встигла еволюціонувати таким чином, аби “сидячий” спосіб життя не мав негативного впливу. Тому на це варто звертати увагу.

  При виборі стола я переглянув чимало варіантів:

  -просто високий стіл, висота котрого не змінюється;

  -“надбудова” на звичайний стіл, котра дозволяє підіймати все те, що на ній стоїть;

  -стоячий стіл з механічною зміною висоти, аби змінити його висоту, потрібно вставляти ключа, і крутити, наче стару м’ясорубку. При цьому можливо також треба буде послаблювати гайки, котрі тримають стола в певному положенні, не дозволяючи йому падати вниз;

  -стоячий стіл з електричними моторчиками та пультом управління з кнопочками, натискаючи на котрі стіл підіймається, або опускається.

  Як ви вже помітили з форматування, я обрав саме останній варіант, і, на мою думку, він – найкращий, тому що я люблю все електричне та автоматичне.

  Під час пошуку такого стола я бачив багато варіантів. Готові столи невідомих мені компаній, котрі виглядають ніби й непогано, але про їхню якість нічого невідомо. Також я бачив варіанти фірми Barsky, але дизайн того столу дуже дивний, тому що зверху до низу там висить якась дивна механічна кишка, і купувати щось подібне я не хотів навіть з великою знижкою…

  Зрештою, я натрапив на це відео

  https://www.youtube.com/watch?v=XRlNLbBHD4s

  В ньому пан Дмитро радить купувати подібного стола у компанії StiyStil (до речі, це є львівська компанія).

  На їхньому сайті я побачив два варіанти подібного стола: PRO i PRO V2.

  Оглянувши параметри столів та іншу інформацію про них, виявилось, що стіл PRO V2 має механізм виготовлений європейською компанією LogicData (Австрія).

  Механізм стола PRO виготовлений китайською компанією Zhejiang Jiecang Linear Motion Technology Co., котра раніше цього року вирішила придбати LogicData, до речі.

  Порівнявши параметри столів та різницю в ціні, я вирішив купувати дешевшого – PRO V2. При купівлі можна також обрати колір ніжок, білий, або чорний, розмір та вид дерева стільниці (або купити механізм окремо, а стільницю використати зі свого старого стола), та замовити органайзер для дротів, котрий кріпиться під столом, або ж замовити вирізання дірки в столі, через котру можна буде пропустити дроти. Також можна замовити різні інші прибамбаси, як от килимок для стола, або килимок, на котрому можна стояти.

  Доставили мені цього стола, здається, на другий, чи третій день, дуже швидко. Доставлення та збірка безоплатні, до речі.

  Спочатку я думав, що сам зможу зібрати стола, але зрештою передумав та попросив, аби майстер мені його зібрав, і я зробив правильне рішення!

  Майстер, котрому навіть не треба було дивитись в мануал по збірці, зібрав цього стола за ~40 хв, якби це робив я, то вовтузився б дві години.

  Ниньки ж він виглядає наступним чином (див. фото). Це не є найвища позиція, можна підняти на 130 см, але на цьому фото я підняв стола на 115 см. Найнижча позиція – 64 см, виглядає так (див. фото, я поставив крісло, аби легше було розуміти, яка це висота).

  Наразі я пишу цей параграф з найнижчою висотою, і мушу сказати, що ця позиція чудово підійде пацанчикам з району. До речі, майстер розповів, що деякі люди сідають чи то на подушки, чи то на щось дуже низьке, що дозволяє повністю випрямити ноги, і працюють так за столом.

  Для регулювання висоти стола є панель управління. Натискаючи на кнопку вверх, та вниз, і тримаючи їх, можна змінювати висоту стола на потрібне значення. Коли висота стола виставлена так, як вам подобається, ви можете натиснути на кнопку Save, потім обрати одну з цифрових кнопок (1, 2, 3, 4), натиснути Save ще раз, і ця позиція збережеться за кнопкою. Потім можна двічі натиснути на потрібну вам цифру, аби стіл автоматично змінив своє положення до заданого вами раніше.

  Мушу сказати, що за час користування цим столом в мене не виникало проблем з шумом роботи моторів (вони шумлять лише під час зміни положення).

  Для тих, хто любить циферки, можу сказати, що рівень шуму під час роботи моторів складає 50 dB (телефон лежав на столі під час зміни висоти).

  Щодо стабільності, то звісно, цей стіл не є вкопаним в землю, і у верхній позиції трішки хитається, але настільки непомітно, що за два з половиною тижні в мене жодного разу не виникало незручностей через це.

  Висновок.

  Чи варто воно своїх грошей? Так, повністю.

  Це, певно, одна з найкращих інвестицій, адже я користуюсь цим столом кожного дня, впродовж більш як восьми годин на день. І справжню ціну цього столу можна буде усвідомити лише з часом, коли в тих, хто постійно сидить, повилазить купа хвороб, а в тих, хто змінює положення між сидячим та стоячим, повилазить менше хвороб.

  3
  0
 10. 5 out of 5

  Стол StiyStil PRO V2 самый функциональный и удобный для работы на дому.

  Мой молодой человек работает удалённо, и по этому постоянная работа сидя приносит множество неудобств. Боли в спине и шее постоянные. Вот и наконец-то было принято решение покупки нового стола. Просмотренно множество вариантов, на что ушло много времени. И когда наконец-то мы нашли вриант StiyStil -сразу поиски и окончились.

  Мой молодой человек высокий, и стандартные варианты не самые удобные. А этот стол просто волшебный! На любую удобную высоту можно выставить, и даже зафиксировать точную цифру, что бы потом нажатием одной кнопки к ней вернуться. Работать очень удобно как и стоя, так и сидя. И даже сидя на полу можно выбрать комфортную высоту.

  Система подъёма очень тихая и мягкая. Довольно устойчива даже на самой максимальной высоте. Не шатается и не скрипит.

  Так же хочу отметить удобства железного оргонайзера для проводов. С его помощью нет путаницы и бардака в проводах. Всё в своих ячейках, и не мешает.

  Рекомендуем именно этот стол.

  https://www.facebook.com/profile.php?id=100019309901474

  0
  0
1 2