Hip Hop R HR CN 9

In your cart 1 product (0)

15 645

Icon

Від 1 200₴/ міс

Description

Manufacturer New Style
Nodel Hip Hop
Countri of manufacturer Ukraine
Mechanism Synchronous
The foundation Metal
Crosspiece Metal
Maximum load 120 kg
Headrest Regulated
Armrest Regulated
Cladding material Fabric, Genuine leather
Colour Black
Class Ergonomic
Regulation Chair height, tilt lock, headrest adjustment, armrest adjustment
Warranty 12 months

Reviews

Hip Hop R HR CN 9

0
0 reviews
 1. 5 out of 5

  Всім привіт! Нещодавно купив собі стіл з регулюванням висоти від Stiystil.

  Вже давно не секрет, що довга сидяча робота за комп’ютером призводить до проблем зі здоров’ям. Насправді, насправді проблема не у самому сидіння, будь яке положення в якому ми перебуваємо довго і без руху з часом викликатиме біль у спині, шиї та інших частинах і це нормально, адже наше тіло створене щоб рухатись. Для мене стіл з регулюванням висоти став класною альтернативою, щоб залишатись продуктивним цілий день без шкоди для здоров’я.

  Я купував тільки механізм версії PRO білого кольору. Стільниця постформинг 1540х770х38мм золотий дуб та тумбочка під ПК – свої. За 2 тижні користування столом мої враження однозначно позитивні. Постійна зміна положення допомагає мені зменшити біль у спині та працювати більше та краще. Стяжки на ліпучках, які йдуть в комплекті дуже допомогли зробити фактично безкоштовний cable management чим я також дуже задоволений, адже люблю щоб все було акуратно)

  Загалом механізм виглядає досить якісний та міцний, але важкий, сам стіл не поломавши його перевернути б не зміг. Механізм важить 30кг + стільниця ще +-35кг. Також рекомендую брати збірку у кур’єра, якщо у вас є така можливість, це теж вам зекономить час і гарантує те, що нічого не наплутаєте і буде допомога з переворотами

  https://www.facebook.com/people/%D0%90%D0%BD%D0%B4%D1%80%D1%96%D0%B9-%D0%9F%D1%80%D0%BE%D1%86%D0%B0%D0%BA/100014081641828/?paipv=0&eav=AfbVPrAm3yeUeTw_ihYaQW0dF0aWElrhk5KpmeyKXZrZYj6FdlqEILi6SAuGgQbz6-U&_rdr

  0
  0
 2. 5 out of 5

  Нещодавно придбали стіл з електрорегулюванням PRO від компанії StiyStil. Від столу лише позитивні враження, дуже задоволені покупкою. Потреба у столі виникла у зв’язку з тим що маленька дитина зі столу постійно знімала техніку (мишки, клавіатуру, особливий інтерес у дитини викликали ноутбуки) чим самим тату не давала можливості попрацювати, тому для батьків StiyStil може стати просто спасінням, коли маленьке чудо поряд Ви просто працюєте стоячи і Ваші гаджети у безпеці 🙂. Стіл зроблено з якісних матеріалів. Хочеться відзначити, що робота за столом дуже комфортна, як в стоячому, так і в сидячому положенні. Завдяки регулюванню висоти можна вибрати оптимальне положення для роботи (навіть є зручна висота для малюка), що допомагає уникнути втоми та болю в спині. Стіл працює практично безшумно. Підйом і опускання стільниці відбувається плавно і тихо, механізм являється безпечним. Доставка була дуже швидка та без проблем, ми навіть не уявляли, що стіл може бути вже наступного дня. Загалом, наша родина рекомендує цей стіл всім, хто хоче облаштувати комфортне робоче місце і має маленьких помічників.

  https://maps.app.goo.gl/EeHfmsqqZdgMeRWv5

  2
  0
 3. 5 out of 5

  Зробив подарунок для своєї спини. Подарував можливість працювати стоячи. Чи це зручно? Це нереально зручно і комфортно. З плюсів такого столу, це ідеальна чистота під столом. Можливість працювати стоячи або сидячи що дуже розвантажує спину при тривалій роботі. Надійність та стійкість конструкції гарантує компанія Stiystil . Дуже проста збірка, яку я подолав за 15хв. На сайті в них великий вибір. Дякую. Рекомендасьйон

  https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0Ldhjsf1rPoQ3iKY4YfLauyaqBxCNyY1nyFMnQFk67QG6yvHgK98jVQ9HXdYVwWofl&id=100000937463076&paipv=0&eav=AfZydcsmepazmwNplwJJ2Am8hsrrv58-3UsIjvv26MxfwEjeHvVZPsWP13aUTLo9pvQ&_rdr

  1
  0
 4. 5 out of 5

  Нещодавно придбав основу для столу з електрорегулюванням PRO від компанії StiyStil. Загалом, я дуже задоволений покупкою.

  Стіл зроблений з якісних матеріалів – основа столу виконана з міцних матеріалів і не хитається навіть при роботі в найвищому положенні.

  Робота за столом також дуже комфортна. Завдяки регулюванню висоти можна вибрати оптимальне положення для роботи, що допомагає уникнути втоми та болю в спині.

  Стіл працює практично безшумно. Підйом і опускання стільниці відбувається плавно і тихо.

  Окремо хочу подякувати підтримці компанії StiyStil, а саме Дані, яка терпляче відповідала на всі мої питання. Також хочу подякувати Дмитру, який здійснював доставку столу. Доставка була швидка та без проблем.

  Загалом, я рекомендую цей стіл всім, хто хоче облаштувати комфортне робоче місце 🙂

  https://maps.app.goo.gl/PWcCxDDWXSgVdXxH6

  0
  0
 5. 5 out of 5

  Вперше дізнався про STIYSTIL років 5-6 тому, переглянувши відео на youtube каналі Keddr. Тоді це була накладка на стіл Solid, але пізніше з’явилося відео і про повноцінний стіл з регулюванням висоти. З того часу я періодично задумувався про ергономічність свого робочого місця, але до цього ніяк не доходили руки. Тим паче ціна питання була немаленькою. Але після того як роки два тому мій колега придбав собі стіл з електрорегулюванням від STIYSTIL і дав мені провести за ним трохи часу, я остаточно включив його у свій “dream desk setup”.

  Помітивши знижки на чорну п’ятницю вирішив скористатися можливістю та нарешті придбати стіл з електрорегулюванням. Обрав модель PRO з основою чорного кольору, стільницю з ДСП та органайзер для кабелів. Порадувала швидка безкоштовна доставка прямо додому. Збірка столу тривала близько години та виявилася цікавим і нескладним процесом, завдяки наявності двох інструкій (одна з яких українською, інша – фінською).

  Користуюся столом вже два місяці. В загальному задоволений. Якість матеріалів та виконання на високому рівні. Конструкція міцна і стабільна. Діапазон регулювання широкий і задовольняє всі мої потреби. В нижніх положеннях стіл не хитається, у верхніх ж все ж трохи хитається, але це очікувано.

  Органайзер для кабелів виявився дуже корисною штукою. За потреби в ньому можна розмістити мережеві фільтри та налагодити кейбл менеджмент так, що до самого столу будуть йти всього 1-2 кабелі і не буде звисати нічого лишнього.

  Хотілося б мати можливість замовити стільницю з ДСП товщиною 36мм, а не тільки 18мм. Обрав би саме таку опцію, якби вона була доступною.

  https://g.co/kgs/X1xnUJE

  1
  0
 6. 5 out of 5

  Протягом останніх двох тижнів я мав честь протестувати стіл від StiyStil (модель PRO з ДСП 1500x750x18), і я залишився абсолютно захоплений результатами!

  На фото ви можете побачити моє нове робоче місце, що стало більш зручним та функціональним.

  Не маю жодних зауважень, крім того, що я шкодую, що не придбав його раніше. Тепер я можу працювати із задоволенням та не турбуватися про здоров’я своєї спини!

  В цілому, я задоволений і рекомендую всім, хто багато працює сидячи!

  https://maps.app.goo.gl/wjforahAcKbw11Ya7

  1
  0
 7. 5 out of 5

  Вражений столом від Stiy Stil! Обрав модель PRO через тихішу роботу та більшу вагопідйомність. Разом з чудовою поверхнею з дубового масиву, яка є важкою, стіл стає ще стійкішим. Рекомендую! #stiystil

  https://www.facebook.com/ank.mamont/posts/pfbid0W6FWufJP3uqXHMfGqCn1aXYectPit1Mc7bxQcnk5jBwR7Z5vBVwd2AcZfbLQS49Ul

  2
  0
 8. 5 out of 5

  Стіл від Stiystil (Стіл з електрорегулюванням LITE)

  Була в мене проблема довгого сидіння за робочим столом, яку вдало вирішив стіл із підйомними ніжками)

  Чудовий варіант як для сидячої, так і для стоячої роботи.

  Пульт керування підйомом – дуже зручна штука яка дозволяє налаштувати висоти для столу 1 раз, і забути про проблему підналаштування.

  Сайт магазину також має прекрасний контруктор)

  https://www.facebook.com/profile.php?id=100004228357477&ref=tn_tnmn

  0
  0
 9. 5 out of 5

  Два дні тому придбали чудовий стіл з електрорегулюванням від Stiystil

  Покупка не була запланованою та стала абсолютно спонтанною, багато роботи останнім часом почало негативно відображатися на самопочутті, в першу чергу звісно на спині. Чули багато гарних відгуків від знайомих та друзів за такі столи і одразу вирішилм придбати.

  І так, це справді працює, половину часу якщо не більше можна спокійно працювати стоячи, періодично змінюючи позицію. Плюс коли стоїш – хочеш не хочеш а якось рухаєшся, чого не можна зробити коли ти сидиш на кріслі. Навіть після одного дня такої роботи відчуваєш себе набагато краще. Зручно працювати як стоячи, так и сидячи, плюс можна підлаштувати висоту під будь-кого, навіть дуже високих людей.

  Збірка дуже якісна, нічого не хитається навіть в найвищому положенні, також порадувала якість деревини (хоч це и ДСП). Абсолютно точно вартує своїх грошей, рекомендую

  П.С Кабель менеджментом ще не займалися, але для цього є спеціальна корзина під столом, дуже зручно.

  https://www.facebook.com/100008710533162/posts/3225733081060345/?mibextid=rS40aB7S9Ucbxw6v

  0
  0
 10. 5 out of 5

  Хочу поділитися враженнями про свій досвід з компанією.

  Замовив на чорну п’ятницю стіл з механізмом PRO та дубовою стільницею

  Також заодно купив крісло Profim, з тією моделлю був знайомий уже, оскільки такі є в нашому офісі, тому тут взагалі питань ніяких. Сидіти одне задоволення, зручно для спини (спинка рухається за вашою спиною), єдиний момент, на який варто звернути увагу – колесика пластмасові, тому раджу замінити на силіконові, щоб менший був шум

  https://g.co/kgs/bVB9UG

  0
  0
1 2 3 50
Назад
Закрити
Залишився один крок,
щоб оформити замовлення
На ваш номер
відправлено SMS з кодом
Повторити спробу через Відправити код повторно