Hip Hop R HR CN 9

In your cart 1 product (0)

15 645

Description

Manufacturer New Style
Nodel Hip Hop
Countri of manufacturer Ukraine
Mechanism Synchronous
The foundation Metal
Crosspiece Metal
Maximum load 120 kg
Headrest Regulated
Armrest Regulated
Cladding material Fabric, Genuine leather
Colour Black
Class Ergonomic
Regulation Chair height, tilt lock, headrest adjustment, armrest adjustment
Warranty 12 months

Reviews

Hip Hop R HR CN 9

0
0 reviews
 1. 5 out of 5

  Перед Новим Роком замовляли два столи з регулюванням висоти, для дитини та для дорослого. Замовляли у Stiystil .

  Покупкою задоволені на всі 100%. Столи зручні у використанні, комфортні, надійні та якісні.

  Дуже зручний органайзер для кабелів та поличка, де можна все компактно скласти, все продумано до найменших дрібниць. Рекомендую усім!!!Хотіла відмітити якісний сервіс компанії Stiystil

  https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=981055419163740&id=100017778722594

  0
  0
 2. 5 out of 5

  Уже як місяць користуюсь столом з електро-регулюванням від Stiystil. Придбав для роботи за ПК, оскільки 10-годинний робочий день за звичайним столом давав про себе знати.

  Серед переваг, які хочу виділити у першу чергу:

  1. Ширина стільниці дозоляє не лише зручно працювати за ноутбуком, а й паралельно робити записи фізично, також поміщається багато необхідних речей, які не заважають у роботі.

  2. Дизайн та ергономічність. Стіл виглядає стильно, просто та легко вписується у інтер’єр. Також є зручним у використанні. Широкий діапазон кольору та матеріалу для стільниць. Є можливість приховати шнури від стола, немає нічого зайвого.

  3. Стільниця легко опускається та піднімається, тому є можливість працювати як сидячи, так і стоячи.

  4. Система може запам’ятати найзручніші положення столу, що пришвидшує процес зміни висоти.

  5. Приходить у розібраному вигляді, легко та швидко збирається.

  Не вистачає лише сповіщення, який би нагадував, що пора змінити висоту столу і попрацювати трохи на стоячи 😁

  Коли довелось попрацювати знову за офісним столом, то одразу була відчутна різниця у комфорті. Тому повернувшись до роботи з дому знову за столом від STIYSTIL працювати стало ще приємніше, одразу видно, що над створенням столу працювали справжні професіонали, які врахували наперед усі побажання споживачів.

  Мабуть, найкраще вкладення за останній час, не лише у зручність, комфорт, а й у власне здоров’я.

  https://www.facebook.com/vasyl.barladyn

  0
  0
 3. 5 out of 5

  Працюю з дому близько 2-х років, останні 2 місяці за столом CONSTANT від Stiystil.

  Дуже довго читав, шукав, прицінювався, роздумував над тим, щоб зробити собі стіл з нуля. Але зупинився на готовому рішенні і вирішив довіритись.

  Збирається дуже легко, мов конструктор.

  Ідеально вписався в інтер‘єр. Масивні стійки, могутня дубова стільниця додають непохитності і впевненості в роботі. Замовив додатково T-виріз і органайзер для кабелів – дозволяють сховати весь «дротовий безлад». Стільницю взяв ширшу (800-ку), люблю коли на столі багато місця. Дуже переймався за якість поверхні (хотілось максимально відчувати дерево), та зараз можу з впевненістю сказати, що задоволений на всі 100%. Для тих, в кого багато статичної роботи – ідеальний варіант.

  https://www.facebook.com/100001488413409/posts/5051678014891762/?d=n

  0
  0
 4. 5 out of 5

  Вже понад рік користуюсь столом від StiyStil і навмисно не писав відгук раніше, щоб сповна його випробувати і не бути надто компліментарним із самого початку. Отож почнімо (smiley).

  Перепробував, мабуть, з десяток крісел різних виробиників і цінових діапазонів, але досі в жодному не можу всидіти весь день. Починає боліти спина і шия, а спеціалізовані лікарі не радять сидіти весь день в принципі. Якщо в офісі перерви на каву і біганина між кабінетами є звичною справою, то в ковідному домашньому офісі далі дивана не побіжиш. Тому експеримент зі столом для роботи стоячи – це радше вимушений крок. Пів дня на гугл, порівняння виробників і врешті зупинився на StiyStil. На той момент особливо якісних конкурентів серед столів з електрорегулюванням не було, а крутити ручку подібного від IKEA теж не хотілось. Та й далеко не всі пропозиції достатньо високо піднімаються для повноцінної роботи стоячи, а про якість годі й говорити.

  На клієнтсервіс гріх нарікати – все пояснили, підказали і врешті замовив лише чорну основу з електродвигуном. Дубову стільницю вирізали під потрібний розмір на сусідній пилорамі. За кілька днів все склав до купи і почав працювати стоячи. Відверто пишучи на довго мене не вистачило – стояти теж нелегка справа. Навіть через рік не уявляю як можна 10 годин простояти перед монітором. Але 4-5 годин цілком реально.

  Не марнуйте надій, що робота стоячи – це чарівна панацея від болю в спині. Якщо перед комп’ютером ви проводите від сили 2-3 годин щодня, тоді краще не купуйте цей стіл. Сходіть за ті гроші на масаж або поїдьте в Карпати. Але якщо годинами залипаєте за фігмою, файнл катом чи ікс-кодом – тоді інвестиції в хороші стіл і крісло просто зекономлять вам чимало грошей на лікування в майбутньому. Можна ще спеціальний коврик прикупити – теж непогана штука.

  Головне в самому концепті «працювати стоячи» – це те, що ви працюєте як стоячи, так і сидячи. Співвідношення згодом може суттєво змінитись, але навіть 1-2 години щодня – це вже неабияка допомога вашому, можливо, виснаженому роками хребту. Моєму так точно: спина болить відчутно менше. Яке б дороге крісло не купував, все одному не проміняю його на можливість працювати стоячи.

  P.S. За рік жодних нарікань на роботу механізму.

  0
  0
 5. 5 out of 5

  Сервіс як і попереднього разу – на високому рівні. При замовленні крісла кур’єр зібрав його, а цього разу стіл зібрав самостійно, це не склало великих труднощів.

  Вже не вперше задумувався за стіл з регулюванням висоти так як проводжу сидячи до 12 годин на день. Зауважив, що навантаження на спину загалом зменшилось через можливість чергувати сидіння та стояння.

  Основа столу добротна, навіть в стоячому положенні стійка, рівень шуму мінімальний, поки жодних недоліків не зауважив.

  Знову думаю про те чому тільки зараз купив а не раніше. Загалом – рекомендую!

  1
  0
 6. 5 out of 5

  Напередодні свят вирішив зробити собі подарунок та придбати стіл з регулюванням висоти для роботи з дому. Передивився декілька онлайн-магазинів та вирішив зупинитись на Stiystil

  Перше, що оцінив: продавець не попросив передоплату за товар, хоча стільниця коштувала досить недешево. Зазвичай при купівлі товарів на сумму від $200 і більше в незнайомих мені магазинах віддаю перевагу оплаті при отриманні. Тут з цим взагалі ніяких проблем не було, хоча магазин брав на себе певні ризики в такому випадку.

  Далі – сервіс. Кур’єр затримався на 2 години, але в передсвядкові дні це норм, поставився з розумінням. Він швидко зібрав стіл, протестував, розказав про нюанси користування, був дуже ввічливий і загалом справив приємне враження.

  Сам стіл: тут взагалі без нарікань. Брав дубову стільницю, бо у положенні стоячи на висоті 115-120см трохи хитається. Важка стільниця це практично повністю компенсує. ДСП не давало би такого ефекту.

  Працювати стоячи – саме задоволення 🙂 Більш того, не виникає відчуття втоми від роботи, якщо змінювати режими стоячи\сидячі раз на пару годин.

  Підйомний механізм досить тихо та плавно працює. Пульт для регулювання висоти має 4 режими налаштування (мені вистачило 2: для стоячого та сидячого положень). За трохи більше 10 днів користування не помітив проблем з роботою механізму. Єдиний нюанс: якщо вимикається світло, то може бути потрібно перезавантижити механізм, але вся процедура займає не більше хвилини.

  Вирішив відмовитися від органайзеру для кабелів: достатньо було зняти панель органайзеру підйомного механізму, щоб зробити більш-менш адекватний кейбл менеджмент (але якщо немає бажання робити зайві рухи і власноруч знімати-прикручувати панель, краще взяти вже готовий органайзер, під нього зроблять отвори в стільниці).

  В цілому від столу лише позитивні враження: стильна та красива стільниця, зручна панель регулювання, можливість легко змінювати висоту столу. Якщо є потреба або бажання пересісти зі звичайного столу на регульований, рекомендую Stiystil

  https://www.facebook.com/funkiestfunk/posts/4741695262544898

  0
  0
 7. 5 out of 5

  Уже другий рік з тих пір, коли працюю з дому. Коли зрозумів, що перехід на ремоут – це точна неповернення, почав думати про свій домашній офіс. (за що спина дякує-не-передякую).

  Люблю, коли бізнес від голови до п’яток відповідає за якість і прекрасний серівс. Stiystil просто топчик🔥 Їхній стіл був однією з найкращих покупок року: міцний, текстурка цільного дерева, дубовий і стоїть як атлант))). Працювати суцільний кайф. Тому ловіть мій однозначний рекомендасьйон.

  Шо дуже тішить, це те, що зібрати його можна за 5 хвилин. Коли зібрав стіл, то зрозумів, що саме те, чого й хотів. До речі, коврики для ноутів там теж годні.

  Окреме дякую кур’єру за доставку під двері😊

  дякую🌿

  https://www.facebook.com/profile.php?id=100010489068791

  0
  0
 8. 5 out of 5

  Наш ідеальний помічник від Stiystil .Коли багато часу проводиш за столом ,то вихід є регулювання висоти робочого місця, діапазон від 62 см до 127см.

  Працювати стоячи та сидячи одне задоволення)))та дуже корисно для здоров’я 🤗

  Дякуюємо за чудову розробку👏 🥰та всім рекомендуємо!👍

  https://www.facebook.com/profile.php?id=100009508443027

  0
  0
 9. 5 out of 5

  Проводячи купу часу за робочим місцем, починаєш шукати комфорт в кожній деталі. Stiystil справляється з своїми задачами на 100%.

  Регулювання висоти, якість зборки, український виробник, що може бути краще.

  100500 раз думала чи варто його брати і жодного разу не пошкодувала, що взяла 😍🥰

  https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=4741613202573278&id=100001739358970

  0
  0
 10. 5 out of 5

  Я давно задумувався про стіл з регулюванням висоти. Попрацювавши певний час з дому, я вирішив обладнати домашнє робоче місце, вибрати зручне крісло і просторий стіл. Тепер в мене є на одну причину менше, щоб повертатись у офіс 😀

  Після рекомендацій друзів, порівняння варіантів і огляду Stiystil в магазині, я зупинився на моделі PRO. Мене приємно вразила модель зі стільницею з дубового масиву (яку я пізніше замовив). На мою думку, вона виглядає краще за моделі з ДСП і приємніша на дотик.

  Конструкція столу дуже надійна. Він не хитається навіть у найвищому положенні. Можна спертись на нього, поки працюєш стоячи.

  Механізм регулювання працює тихо (я порівнював з моделлю PRO V2 і одним аналогом).

  Дуже зручно, що пульт дозволяє запам’ятати положення – можна перемикатись між ними не згадуючи точну висоту у см.

  Органайзер для кабелів під столом – це must have. Вдалось сховати всі кабелі навіть краще, ніж я очікував спочатку.

  У комплекті до столу йдуть стяжки, які кріпляться до поверхні на липучку.

  Їх хватає, щоб організувати кабелі системи і вивести провід живлення до найближчої розетки.

  Також сподобалось те, що блок живлення і кабелі закриваються металевою накладкою знизу.

  До мінусів можна віднести вагу конструкції (30 кг без стільниці), але це плата за її надійність та стійкість.

  Компанії StiyStil бажано попрацювати над організацією кур’єрської доставки по Львову. Я замовляв стіл у період black friday і дата доставки змінювалась кілька разів – переміщалась на тиждень вперед. Краще відразу сказати більш пізню дату, зате остаточну.

  Крім того я замовляв послугу збірки стола. Майстер швидко (30 хв) і професійно справився з цим.

  Робота стоячи допомогла підвищити концентрацію і покращити самопочуття. Навіть сидіти за таким столом зручніше завдяки регулюванню висоти.

  Загалом в мене позитивні враження. Сподіваюсь допоміг комусь з вибором 😀

  https://www.facebook.com/yura.okilka

  0
  0
1 2 3 31