Hip Hop R HR CN 9

In your cart 1 product (0)

15 645

Description

Manufacturer New Style
Nodel Hip Hop
Countri of manufacturer Ukraine
Mechanism Synchronous
The foundation Metal
Crosspiece Metal
Maximum load 120 kg
Headrest Regulated
Armrest Regulated
Cladding material Fabric, Genuine leather
Colour Black
Class Ergonomic
Regulation Chair height, tilt lock, headrest adjustment, armrest adjustment
Warranty 12 months

Reviews

Hip Hop R HR CN 9

0
0 reviews
 1. 5 out of 5

  Итак! Уже три недели я использую #stiystil.

  – Как я узнал об этой штуке?

  Стол был представлен на конференции #BAQConference во Львове.

  – Как я его покупал?

  Все просто: оформил заказ на сайте и уже через 2 дня его доставили прямо под дверь офиса в Киеве.

  – Впечатления

  Реально стол от StiyStil – твори стоячи. Stiy Stil. оправдывает все ожидания. Я уже давно задумывался над вариантом работы стоя, но никак не мог найти подходящую реализацию идеи. А качетсво сборки и обработки у #stiystil меня порадовало. Нету острых краев, а покрытие приятное на ощупь. Я себе выбрал стол в цвете SOLID GRAPHITE и не прогадал. Поверхность не маркается и не царапается (гвоздями карябать не пробовал ;))

  – Что оно мне дало?

  Возможность менять положение тела положительно влияет на продуктивность, хотя я сам в это не верил. Практикую работать стоя суммарно 4 часа в день.

  Реально облегчает нагрузку на позвоночник, ноги и пятую точку (коллеги ITшники поймут ;))

  Что еще приятно – StiyStil – твори стоячи. Stiy Stil. делают в Украине.

  0
  0
 2. 4 out of 5

  Пропрацював за ним вже чимало, можу нарешті сказати своє враження. Стою в загальному не багато, але дуже подобається що є така можливість, і іноді, попрацювавши стоячи, легше зрушитися з мертвої точки. Була раніше проблема – біль у попереці, зараз тільки засиджуся – одразу встаю, і продовжую робити щось корисне) Як наслідок, поперек турбує вже набагато менше, один з найвагоміших плюсів для мене. Задоволений, дякую #stiystill. Рекомендую, стіл вартий уваги

  0
  0
 3. 5 out of 5

  Всі ІТ-шники та інші ком’ютерні задроти, рано чи пізно стикаються з проблемами болю в спині, шиї, осанки та іншими прєлістями сидячого способу життя. З цими проблемами приходить питання, – а як їх вирішити? Можна, ставити регулярні нагадування, та кожні 30 хв робити розмину, або займатись регулярно йогою та укріплення м’язів спини в залі. А можно просто меньше сидіти на жопі, та продовжувати працювати. Так от, одним із відкриттів на GDG DevFest Ukraine 2016, для мене став StiyStil – твори стоячи. Stiy Stil. – це стіл трансформер для роботи за комп’ютером, дозволяє працювати в стоячому та сидячому положенні. Матеріал столу дуже приємний на дотик, виглядає добротно і дуже легко та надійно встане на будь-який стандартний офісний стіл. Я давно придивлявся до таких столів на буржуйських сайтах, але зупиняла ціна доставки такого габаритного продукту. Тому найприємнішим було дізнатись, що вони виробляються у Львові 😉 Залишайтесь здоровими та продуктивними!

  0
  0
 4. 5 out of 5

  Четвертый день тестирую стол для работы стоя и сидя от #stiystil . Впечатления весьма позитивные – заментно снизилась сонливость и повысилась степень концентрации – все, как и обещали. Стоять пока получается только 30-40 минут за 2 часа, но постепенно этот показатель растет.

  Также хочется отметить очень высокое качество материалов, сборки, стол ощущается сделанным на века.

  Ну и поддержка отечественного производителя ?

  Спасибо #stiystil ! Всем рекомендую

  0
  0
 5. 4 out of 5

  Приблизно тиждень тому купив чудо девайс під назвою StiyStil – твори стоячи. Stiy Stil. Насправді, в мережі можна зустріти декілька відгуків про нього, і всі вони – позитивні. Немаловажлива причина позитивних відгуків – можливість отримати 1000 грн, які компанія компенсовує в обмін на пост в інтернеті. Так от, з компенсацією чи без, я б однаково написав цей пост. Сказати, що це одна з найбільш вдалих покупок – це нічого не сказати. Тепер кожен мій робочий день починається і закінчується однаково – з декількох годин роботи стоячи. З вражень помітив, що підвищується концентрація, яка при правильному розподілі часу може вилитись в кращий результат на роботі.

  0
  0
 6. 5 out of 5

  Хотіла спробувати працювати стоячи, але стіл який це дозволяє не вписується в дизайн нашого офісу, та коштує дуже дорого. Знайшла чудове рішення, яке задовільнило мої потреби. Стіл від https://m.facebook.com/stiystil/ зручний, красивий та функціональний. Рекомендую тим хто ще вагається купувати. Дуже зручно та легко регулюється висота, я повністю задоволена.

  0
  0
 7. 4 out of 5

  Недавно придбав собі стіл для роботи стоячи від львівського виробника, враження позитивні. Помітив що при стоячій роботі концентрація підвищується. Рекомендую спробувати ?

  0
  0
 8. 5 out of 5

  Отримав свій виграш – #stiystill. Звичайний ажіотаж, при появі нової речі у офісі:)

  Одразу помічається якість столу – на висоті. Перевірив всі деталі, за які переймався – по поверхні звичайного столу не їздить, навіть на найбільшій висоті можна спертися, що взагалі мене здивувало. Задоволений, буду далі перевіряти як то воно – працювати стоячи:)

  0
  0
 9. 4 out of 5

  Користуюся https://www.facebook.com/stiystil/ вже тиждень. Враження позитивні, давно хотів мати можливість працювати стоячи. Все зроблено якісно. Рекомендую 🙂

  0
  0
 10. 5 out of 5

  Пройшо 6 днів від встановлення стола. Переваги: можна працювати як стоячи так і сидячи.

  Недоліки: при повному вильоті (на максимальну висоту), якщо спертися на край стіл чуть нестійкий (утворююється плече). Вирішується двома струбцинами.

  Місце під чашку – народ в офісі пропонував просто приклеїти підставку для квітів і не морочити собі голову.

  Дякую компанії СтійСтіл за якісний продукт.

  Р.С. метод доставки – має бути прикладом для українських компаній. Сервіс аналогічно.

  0
  0
1 2