Hip Hop R HR CN 9

In your cart 1 product (0)

15 645

Description

Manufacturer New Style
Nodel Hip Hop
Countri of manufacturer Ukraine
Mechanism Synchronous
The foundation Metal
Crosspiece Metal
Maximum load 120 kg
Headrest Regulated
Armrest Regulated
Cladding material Fabric, Genuine leather
Colour Black
Class Ergonomic
Regulation Chair height, tilt lock, headrest adjustment, armrest adjustment
Warranty 12 months

Reviews

Hip Hop R HR CN 9

0
0 відгуків
 1. 5 out of 5

  Я багато часу проводжу сидячи за комп’ютером, і мені доводиться докладати зусиль, щоб компенсувати негативний вплив сидіння на самопочуття. Один із дієвих способів – менше сидіти .

  Для цього й потрібен стіл із регулюванням висоти, за яким можна працювати стоячи.

  У мене був регульований стіл в офісі, а тепер я придбав такий для роботи з дому. Хотілось щось якісне і українське, тому вибрав стіл із електрорегулюванням від компанії Stiystil, про яку читав багато схвальних відгуків. І не пошкодував

  Сервіс на висоті, стіл доставили дуже оперативно. Із недоліків – інструкція із монтажу неточна та місцями складна для розуміння. Але її потрібно подолати тільки раз, тому це дрібниці.

  Відчуття від використання столу дуже круті – він масивний, надійний, не хитається. Коли стоїш, можна на нього спертись і не переживати, що він перевернеться. Пульт дозволяє запам’ятати 4 положення висоти і переключатись між ними, натиснувши одну кнопку. Тому переключаюсь я часто, як тільки виникає мінімальний дискомфорт від сидіння чи стояння. Сидіти за таким столом також зручніше, ніж за звичайним – завжди можна ідеально підлаштувати висоту під себе.

  Естетика стола на висоті – виглядає він гарно, дерево і метал дуже приємні на дотик, а звук роботи електромоторів можна слухати безкінечно.

  Також дуже рекомендую м’який килимок, бо без нього від довгого стояння можуть боліти ступні – і буде більший стимул знову посидіти.

  В загальному враження дуже позитивні. Круто що в нас є компанії, що виробляють такі якісні речі!

  https://www.facebook.com/ivan.symchych/posts/4411876582231034

  0
  0
 2. 5 out of 5

  Завжди в офісі мав стоячого стола. Вирішив купити собі нарешті такого й додому. Шукав щось українське і знайшов Stiystil. Зібрав сам десь за годинку, навіть Аліна допомагала 🙂 Тепер можу стояти і вдома.

  Металева конструкція міцна, є затяжки для кабелів, шестигранник йшов в комлекті, зрозуміла інструкція.

  Задоволений 🙂

  А, і стояти на коврику м’якенькому теж дуже приємно!

  0
  0
 3. 5 out of 5

  На курсе “Тренер холистического здоровья” услышала фразу, которая меня очень поразила: малоподвижный сидячий образ жизни приносит вреда здоровью больше, чем курение.

  Поэтому нужно добавлять в свою жизнь как можно больше естественного движения. А если работа сидячая и двигаться особо не получается, то рекомендуется работать стоя и чередовать периоды, когда стоишь, и когда сидишь.

  В связи с этим я начала искать стол, высота которого регулируется.

  Долго изучала описания и отзывы, в итоге купила стол в компании Stiystil. Пользуюсь уже несколько недель и счастью моему нет предела. Захотела – подняла стол и работаю стоя, надоело стоять – нажала на кнопку, стол опустился и работаю сидя.

  Стол электрический, подъемный механизм позволяет опустить стол до 62,2 см и поднять на высоту 127 см. Постоянно используемую высоту можно зафиксировать в памяти пульта управления. Всего есть возможность запомнить 4 высоты.

  Движение стола плавное и достаточно бесшумное (<50 дБ), что обеспечивается двумя приводами.

  Конструкция стола стабильна на разных высотах, в том числе и на максимальной высоте. Конструктивные детали качественные и надежные. Кроме того, электрический механизм оборудован специальной защитой для предотвращения резких столкновений столешницы со случайными предметами во время движения вверх/вниз.

  На механизм стола дается 5 лет гарантии.

  Материал металлической основы: сталь с порошковым окрашиванием. Ножки есть в белом, сером и черном цвете, столешницу можно выбрать из ДСП или натурального дуба. Я взяла из ДСП – дуб дикий. Смотрится очень даже красиво. Размеры столешницы 1,5 м*0,75 м, все помещается, удобно и комфортно.

  Доставка стола до квартиры курьером Новой почты бесплатная. Посылка шла неделю. Упаковано все очень надежно, столешница запакована в картон, по краям защитная мягкая обшивка, сверху все завернуто в пупырчатый полиэтилен.

  Конструктивные элементы ножек стола упакованы в коробку с пенопластовыми гнездами.

  Большой плюс - оплата покупки курьеру после получения.

  Единственный минус – самостоятельная сборка, пришлось повозиться, но есть бумажная и видео-инструкция, так что разобраться можно. В комплекте есть все необходимые болты, саморезы и шестигранник.

  Также я взяла коврик для ног, чтобы было удобнее, когда работаешь стоя. И прозрачный коврик под кресло для защиты ламината.

  0
  0
 4. 5 out of 5

  Дійшла ера WFH і до мене. Попрацювавши трохи за тим столом що в мене був, зрозумів, що він не дуже підходить для довгих годин роботи і вирішив його оновити.

  Подивишись на пропозиції на ринку, почитавши відгуки та враховуючи сучасні тенденції вирішив купити собі стола зі змінною висотою, щоб можна було працювати як сидячи, так і стоячи. Згадавши що в колеги є такий стіл, та почувши від неї лише схвальні відгуки за декілька років користування, вибір пав на стіл з електрорегулюванням від компанії Stiystil. Зателефонувавши за номером на сайті, отримав вичерпну відповідь на всі питання, що залишилися перед покупкою й замовив стола.

  Так як все було в наявності, замовлення отримав швидко. Комплектація та якість на висоті. Дехто зі знайомих навіть не відразу повірив що це виробляється в Україні, то ж зруйнував їм стереотип про те, що якісне лише імпортне 🙂 Збирати стола легко та швидко, єдине що потрібна допомога, щоб потім його перевернути, адже він тяжкий, що є добре бо додає йому стійкості.

  Попрацювавши декілька тижнів з новим столом, я був приємно вражений, що лише правильним налаштуванням висоти, можна позбутися болю в спині, підвищити продуктивність змінюючи режим роботи з сидячого на стоячий, та й щоденні стендап мітинги тепер дійсно стендап 🙂

  Дякую Stiystil за якісний і корисний продукт.

  0
  0
 5. 5 out of 5

  Уже давно задумувався над тим щоб організувати робоче місце, яке б забезпечило максимальний комфорт та допомогло б уникнути небажаних для здоров‘я наслідків від того що більшість часу проводжу сидячи, працюючи за комп‘ютером. І от натрапив на цікаве рішення – стіл з можливістю регулювання висоти, що дозволяє працювати як сидячи, так і стоячи, таким чином зменшує навантаження на хребет. Довго вибирав де придбати таке чудо, врешті зупинив вибір на @stiystil, так як потрібна модель столу була у наявності та була можлива доставка уже на наступний день.

  Тепер уже більше 2 місяців працюю за столом, і можу сказати що це справді хороше рішення для тих, хто більшість часу працює сидячи та цінує своє здоров’я. Якість механізму та стільниці на високому рівні, тому можу рекомендувати для покупки)

  0
  0
 6. 5 out of 5

  Привіт. Це відгук до супер-пупер стола від Stiystil, що рухається, завдяки чому можна працювати як стоячи, так і сидячи. Спочатку, чесно кажучи, я хотіла собі звичайний стіл «без викрутасів», але, сівши за цей, зрозуміла, чим я нехтувала, купляючи звичайний.

  Зазначу відразу, що потрібно мати зайву розетку десь поблизу, щоб підключити стіл до електрики (це може бути на відстані приблизно півтора метра від стола – провід доволі довгий). Підіймається стіл не швидко і не різко, не змінює «тону» і не здригається, як то іноді буває з подібними штуками, при закінченнні руху. На найвищій висоті не гойдається – має надзвичайно тяжкі ніжки (кожна по декілька кілограм). І навіть не шелохнеться, якщо на нього стрибне дебела домашня тваринка або людинка. Останній факт підтверджено моїм молодшим братом.

  Я, як «людина безладу» не можу не оцінити величезну кількість простору на столі – сюди вміщається абсолютно все, що потрібно під рукою, коли малюю, роблю домашню роботу або презентацію (у мене 60х140, але можна зробити більше). А ще, іноді, коли мені ну дуже лінь нести стілець із кухні, я можу зробити все, що потрібно, стоячи

  «Купляти стіл за такі шалені гроші, щоб не нести стілець із кухні?! Та ти здуріла…» – скажете ви, але, насправді, є декілька дуже важливих моментів із цим столом.

  По-перше, працюючи сидячи, утворюється велике навантаження для хребта, що поступово приводить до неприємних хвороб (сколіозу, наприклад). Це особливо загрожує тим, хто проводить по декілька годин за столом. Також, якщо ви маєте болі в спині та шиї, як зазначено на сайті, приблизно через місяць праці за таким столом вони зникнуть. Я про це ще не знаю, бо минув лише тиждень і моя спина не почувається якось особливо. Але, на мою думку, я почала швидше виконувати своє домашнє завдання. Здається, ніби «думається краще». Щось таке. Проте, можливо, це і через те, що я скоріше хочу сісти.

  Ось так.

  #stiystil

  https://www.facebook.com/veronika.fedorova.1029/posts/417356613250309?notif_id=1634291996069690&notif_t=page_tag&ref=notif

  0
  0
 7. 5 out of 5

  З початком пандемії довелося облаштовувати робоче місце вдома, тут у нагоді став старий стіл, який, на жаль, виявився не дуже зручним – я весь час бився коліном об ніжку столу та й стільниця була з тонкого

  ДСП і трохи прогиналась, не кажучи вже про фіксовану висоту столу, яка чомусь, ніколи мені не підходить.

  На день народження друзі мені подарували стій стіл, що регулюється по висоті, має міцну стільницю з дуба та усього дві ніжки , також стіл має кабельний органайзер, куди можна сховати усі дроти.

  Столом абсолютно задоволений, хоча стоячи за ним працюю рідко, за те коли сиджу, то можу підібрати саме ту висоту, яка мені потрібна.

  0
  0
 8. 5 out of 5

  Привіт усім! Хотів би поділитися враженнями від покупки крісла в Stiystil.

  Придбав 🪑 в березні цього року. Привезли швидко 🚚 і зібрали (що було приємною несподіванкою 😊).

  Функціонал крісла на висоті. Зручне. Довге просиджування за комп’ютером 💻 не втомлює спину. Приємний та якісний матеріал обшивки, після півроку користування як нове.

  Дякую за приємне обслуговування! 👍

  https://www.facebook.com/yrij.zhuk/posts/1500838400315116

  0
  0
 9. 5 out of 5

  Завжди в офісі мав стоячого стола. Вирішив купити собі нарешті такого й додому. Шукав щось українське і знайшов Stiystil. Зібрав сам десь за годинку, навіть Аліна допомагала 🙂 Тепер можу стояти і вдома.

  Металева конструкція міцна, є затяжки для кабелів, шестигранник йшов в комлекті, зрозуміла інструкція.

  Задоволений 🙂

  А, і стояти на коврику м’якенькому теж дуже приємно!

  https://www.facebook.com/hardcore.gentleman1/posts/1476805726026748

  0
  0
 10. 5 out of 5

  Настало время мини-рекламы по крутому столу с электрорегулированием от @stiystil – [https://www.stiystil.com.ua/ru/stil-z-elektro-regulyuvannyam](https://www.stiystil.com.ua/…/stil-z-elektro…/). Общие фото можно посмотреть у них на сайте, а я расскажу и покажу чуть в деталях.

  Давно хотел себе такой стол, потому что даже супер классное кресло все равно не поможет вашей спине с поясницей и время от времени все же полезно постоять и разгрузить мышцы ) Рассматривал много вариантов и выбрал данный. Он дороже чем другие, но и по отзывам, по фото и всему другому качественней и красивее.

  При заказе на сайте понравилось обилие выбора компоновки стола – от цвета до всяких плюшек. Можно подобрать на любой вкус. Столешницу выбрал из дуба и она очень крутая. Она больше, массивней и намного круче смотрится чем обычное дсп (почти 4 см). Из плюшек наперед взял органайзер под провода и Т-вырез под провода сзади. Основание черное + верх дуб смотрится просто шикарно. Дополнительно еще взял коврик для работы стоя с мячиком (очень мягкий, не промокает и шарик это вообще тема для ног).

  Как я уже говорил цена выше чем у конкурентов, но сделано все очень крепко и массивано. Стол регулируется от 62 до 127 см и не шатается даже на высшей точке. Под основанием есть ножки для регулирования – вдруг пол не ровный то можно подровнять 😊 Высота стола регулируется по 1мм до 100 см и выше уже по 1см, то есть подобрать высоту можно просто идеально. Можно запрограммировать 4 варианта высоты между которыми переключаться одним нажатием. Моторы работают тихо и плавно.

  Так же порадовал их сервис – на любой вопрос по столу сразу дают качественный ответ, а не как обычно лишь бы продать. Гарантия 5 лет, оплата частями на 3 платежа. Что еще нужно?) В общем всем советую кто бережет свое здоровье или еще только думает об этом 😊

  #stiystil

  https://www.facebook.com/nebesnuy.roman/posts/2966393886946734

  0
  0
1 2 3 26