Kreslalux IN-POINT

 • 2 reviews
 • SKU: 442244679
 • On backorder

The bright ergonomic IN-POINT chair will make working at the computer more comfortable and useful. Seat and backrest height adjustment, slider mechanism, tilt fixation and many other configurations will allow you to create “your” workplace. Country: China. Base: vinyl. Upholstery: mesh, fabric (100 thousand cycles). Class: ergonomic. Mechanism: synchronous.

Azure
Azure
Black
Black
Blue
Blue
Green
Green
Grey
Grey
Orange
Orange
Red
Red
Yellow
Yellow
Clear

In your cart 1 product (0)

11 40012 400

You may also like:

Description

Manufacturer Kreslalux
model IN-POINT
producing country China
mechanism synchronous
base vinyl
crosses nylon
maximum load 120 kg
headrest not adjustable
armrest adjustable
cladding material seat – cloth; back – mesh
color red, black
class ergonomic
regulation chair height, tilt fixation, rigidity of movement, slider mechanism, with headrest, height of lumbar support
warranty 3 years

Additional information

Chair color

Azure, Black, Blue, Green, Grey, Lime, Orange, Red, Yellow

Reviews

Kreslalux IN-POINT

5.00
0 reviews
 1. 5 out of 5

  З початком карантину почав працювати переважно віддалено з дому, тому вирішив придбати Stiystil , який зробив моє робоче місце максимально комфортним та зручним.

  Також в Stiystil замовив ергономічне крісло IN-POINT. Тепер можу сидіти довший час не втомлюючи спину. Крісло дуже комфортне, стильний дизайн та має багато налаштувань.

  А ще приємний бонус від Stiystil кешбек за відгук)

  https://www.facebook.com/100002207949183/posts/5279853742098172/?d=n

  1
  0
 2. 5 out of 5

  рацюю віддалено вже близько 3-х років і при сидінні кожного дня протягом тривалого часу (до 12годин), спина починає про себе “нагадувати”, особливо дискомфорт був присутній в комірковій зоні.

  Купівлю хорошого ергономічного крісла я відкладав з місяця на місяць за браком часу як мені здавалось, але сама купівля не зайняла багато часу і зараз я б не відкладав це на такий тривалий термін.

  Купив крісло близько місяць тому, чуда не сталось, воно не замінить потребу в достатній кількості активності але той час проведений на кріслі тепер значно комфортніший і як мені виглядає, як результат – менше втомлюють. Перепробував різні моделі і модель IN-POINT сподобалась акуратним і стильним зовнішнім виглядом, великою кількістю налаштувань та комфортом. Кур’єр доставив вчасно замовлення і зібрав його на місці. Був певний курйоз з відсутністю кріпильного елементу для підголівника але це питання компанія вирішила, що приємно.

  Всім хорошого здоров’я і STIY STIL!

  0
  0