Okamura SYLPHY EXTRA HIGH

 • 2 reviews
 • Артикул: 839743481
 • Уточнюйте наявність

Виробничий майданчик: Японія. Особливості ергономічних крілес: 3d сітка власної розробки, система Smart Operation – управління налаштуваннями з підлокітників; ергономічний контроль постави; італійський дизайн від студії Джуджаро. Сертифікати: GREENGUARD, LEED, ISO / BIFMA; Good Deign, Reddot, Product Design Awards.

Бежеве
Бежеве
Голубе
Голубе
Жовте
Жовте
Зелене
Зелене
Синє
Синє
Сіре
Сіре
Червоне
Червоне
Чорне
Чорне
Очистити

У вашому кошику 1 товар (0)

23 400

З цим також купують:

Опис

Виробник Okamura
модель SYLPHY
країна виготовлення Японія
механізм асинхронний
основа пластик
хрестовини метал
максимальне навантаження 120 кг
підголівник не регульований
підлокітник регульований
матеріал обшивки спинка – сітка, крісло – тканина
колір сірий, чорний
клас ергономічне
регулювання висота, глибина крісла, висота поясничної опори, глибина спинки, фіксація наклона, фіксація в мінусовому положенні, жорсткість руху
гарантія 5 років

Додаткова інформація

Колір крісла

Бежеве, Голубе, Жовте, Зелене, Синє, Сіре, Червоне, Чорне

Відгуки

Okamura SYLPHY EXTRA HIGH

5.00
2 reviews
 1. 5 out of 5

  За понад 2 роки роботи копірайтеркою на фрилансі я встигла попрацювати з ліжка, за радянським розкладним столом зі вставочкою, на кухні, сидячи на табуретці, за нерадянським розкладним столом. Тому я знаю все про дискомфорт

  Але зараз вже круто і комфортно працювати, бо замовили собі з Назаром столи і крісла від Stiystil

  В кріслах, здається, регулюється абсолютно все: підлокітники підіймаються-опускаються і крутяться під різним кутом; спинка фіксується під потрібним кутом нахилу, відсувається сидіння на необхідну відстань до спинки, регулюється висота крісла. Все це важливо для мене зі зростом 155 см – не треба ставити стопи на ніжку з колесиками, як це бувало зі звичайними офісними кріслами. Тепер сиджу комфортно, сидіння не тисне на ноги, менше втомлююся.

  Столи та крісла нам доставили, додатково ми замовляли монтаж. Після складання все класно пояснили, показали як що працює, відповіли на всі запитання

  Мінусів не знайшла. Все круто, дякую Stiystil за високу якість продуктів і комунікацію загалом

  https://www.facebook.com/mariia.frankiv

  0
  0
 2. 5 out of 5

  Вже більше ніж півроку користуємось столами від Stiystil і більше ніж два тижні – егрономічними кріслами, купленими теж у них.

  Крісла.

  Ооо, їх вибирали дуже довго, різниця цін суттєва, а купувати, не знаючи чи підійде, не ризикували. Відвідали декілька салонів і зрозуміли, що найзручніше крісло все ж таки у Stiystil (Okamura SYLPHY EXTRA HIGH). До того користувались типовими офісними кріслами, на яких сиділи у всіх можливих позиціях, і від яких терпли і ноги і спина. А під “найзручніше” маємо на увазі:

  – підтримка спини. Спинка крісла нахиляється не лише перпендикулярно відносно сидіння але і суттєво назад і трішки вперед, що власне дуже кльово підтримує спину у всіх позиціях – коли відкинутись назад і коли нахилитись до столу. Є можливість відрегулювати силу пружності спинки. Хоча для дівчини в найслабшому режимі все одно заважко відхилятись і засильно давить вперед, тому у неї спинка крісла в фіксованому положенні (там є декілька).

  – можливість відрегулювати сидіння – відстань до спинки крісла

  – підголовник

  https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2132846370202652&id=100004319295789

  0
  0