Home 17

Ergonomic tables, chairs and accessories

Home 18

Free shipping
On orders over 20 000 UAH

Home 19

Cashback 5%
For your feedback

Home 20

Payment in instalments
From Monobank without %

Home 21

30 days money back
Refund within 30 days after purchase

We`ve got only real reviews

 • Home 22
  Home 23

  Ілля

  Вже майже п’ять років я клієнт компанії Stiystil. Починав зі звичайної накладки на стіл, але немає меж для досконалості, тому я зробив апгрейд. Якщо чесно, то вже не уявляю як можна проводити 8 годин сидячи. Накладка теж доволі крута, але іноді ліньки її підіймати. З новим столом цієї проблеми вже не буде. Плюс я не став економити на столешні і взяв дуб розміром 1500 на 750, щоб розмістити тут як мінімум два монітори. В цілому стіл виглядає дуже преміально! Запрошую друзів на тест-драйв)

 • Home 24
  Home 23

  Іван

  З перших днів використання почав чередувати роботу сидячи/стоячи. Згодом це трансформувалось у звичку проводити всі скайп-мітинги стоячи, а от код ще переважно пишеться сидячи – є над чим працювати.
  Приємно вразив килимок. Скептично до нього ставився коли замовляв, але вирішив тестувати технологію повністю. І виявилось що це реально працює і значно додає комфорту під час роботи стоячи. Інколи складається враження що без килимка було б значно менше бажання працювати стоячи
  Повною протилежністю роботі стоячи є відпочинок сидячи. Виявилось що стіл у нижньому положенні прекрасно підходить для сімрейсингових розваг у «веселі» карантинні часи.

 • Home 26
  Home 23

  Євген

  Не так давно прикупил себе новый #стол от #stiystil, вот уже недели 3+ как пользуюсь, и что я хочу сказать: стол просто АХРЕНИТЕЛЬНЫЙ!1!1 Он красивый, дубовый, твердый, тяжелый и очень толстый – ощущения непередаваемые… Столешница весит под 40кг – стоИт как монолит! Конечно, это не стоячий стол, коими являются основные продукты компании StiyStil, а стол лентяя, но заказать можно любой. Очень понравилось #качество и #скорость – я толком понять не успел, как мне его уже запилили и привезли в другой город 🙂 Очень приятно осознавать, что многие крутые вещи делаются в Украине в том числе. #Советую! Будете брать стол – подумайте над тем, чтоб поддержать ребят: они того реально заслуживают. #шикарно У меня такой ( в размере 1500*750*40 )

Home 38

 

Office equipment and wholesale orders

Want to create a perfect office space? We`ll help you to choose everything and offer the most profitable price.

Design and manufacture your creative solutions

We can make your ideas real! Give us your sketch and we`ll tell the price and terms for realization of your idea

Home 39

 

 

Назад
Закрити
Залишився один крок,
щоб оформити замовлення
На ваш номер
відправлено SMS з кодом
Повторити спробу через Відправити код повторно