Ваш Кошик

Ваш кошик пустий

ПЕРЕЙТИ В КАТАЛОГ

Відгуки

  1. 5 out of 5
    Стіл з регулюванням висоти LITE

    Хотів би порекомендувати Stiystil для тих, хто довго планував купити, але завжди відкладав через сумнівну якість у дистриб’юторів та ризики (ОЛХ).

    @styistil мають власне виробництво з нуля у Львові, доставляють по Україні.

    Після місяця користування можу сказати, що я задоволений покупкою. Приємно вразила якість за досить доступну ціну, зауважень до роботи механізму немає.

    P.S. Планую в них таки докупити організатор для кабелів

    0
    1
  2. 5 out of 5
    Cтіл з регулюванням висоти PRO

    Хочу поділитись враженнями від стола, який я купила в StiyStil.

    Замовила стіл на подарунок на день народження, і він перевершив всі очікування. Стіл можна регулювати так, як Вам потрібно, також є 4 позиції, які він зберігає. Тобто не потрібно кожен раз регулювати висоту. Мінімальна і максимальна висота є цілком і повністю достатніми та, навіть, більше. Ще виділю те, як тихо працює механізм. Також, що, навіть, в стоячому положенні стіл супер стабільний і не хитається. Щоб його розхитати, треба прикласти зусилля. Ще дуже класна функція блокування пульта керування, щоб діти не натискали всі кнопки підряд)

    Сподобалось, що можна було замовити окремо механізм без стільниці, так як в нас була вже своя. Це дуже класно і вигідно. Рекомендую

    Stiystil

    1
    0
  3. 5 out of 5
    MIRUS-IOO-WHITE

    Ергономіка робочого місця: крісло

    Якщо ваша робота пов’язана з тривалим сидінням і перспектива регулярних візитів до лікаря та відвідувань фізкабінетів вас не приваблює, варто приділити час для вибору хорошого крісла. Зараз на ринку представлена величезна кількість моделей, які позиціонують себе ергономічними. В кожного бренду свій підхід до форми, матеріалів, маст-хев функціональних фішок. Більшість підходів мають наукове підгрунтя підкріплене анатомічними дослідженнями. Щоб не загубитись у світі маркетингових хитрощів і гарних описів важливо розуміти одну просту річ: вся ергономіка розраховується для середньостатистичної людини. Проте кожен нас має унікальний набір особливостей: зріст, статура, вага, особливості хребта. Тому створити універсальне ергономічне крісло, яке підійде всім – неможливо. Розкажу про особистий досвід.

    Мене зацікавила лінійка крісел шотландського бренду COMFORT, зокрема COMFORT ERGOHUMAN PLUS. Величезна кількість налаштівань – висота, глубина сидіння, фіксація наклону, регулювання жорсткісті качанння і все це контролюється однією ручкою. Важке, мега-надійне крісло, топ продажів у Stiystil. Мав нагоду посидіти в ньому в шоу-румі в ТЦ МАRK і одразу вирішив брати.

    Натомість консультант запропонувала мені тест-драйв – взяти крісло з шоу-руму на кілька днів додому і подивитись, наскільки воно комфортне особисто для мене, а потім вже визначитись з покупкою. Ніколи раніше не стикався з таким підходом та зараз розумію, наскільки цей крок важливий.

    🪑 День 1. Крісло привезли мені у 2-й половині дня. На радощах я забув про роботу і решту дня провів крутячи ручки регулювання, змінюючи нахил, позицію сидіння і т.д. Засинав з думкою: “Кайф. Завтра з новим кріслом робота як піде!”

    🪑 День 2. Робота пішла! Проте через годинки 1.5 – 2 статичного сидіння почав відчувати дискомфорт в поперековій зоні. Змінив висоту спинки – проблема вирішилась, проте через деякий час повернулась новою хвилею. На вечір біль розповсюдився вздовж ноги і вона почала затерпати.

    🪑 День 3. Попрацювавши годинку я зрозумів, що симптоми ті самі. Подзвонив менеджеру, повідомив, що на жаль, крісло мені не підходить.

    Якість крісла мені дуже сподобалась, тому я взяв ноут і поїхав в “дегустувати” альтернативні варіанти.

    Провівши декілька годин пересідаючи з крісла на крісло я знову повернувся до COMFORT, правда вже до іншої моделі – MIRUS-IOO.

    Вони схожі з попереднім варіантом, проте MIRUS має інший механізм ходу поперекового валика.

    Як я зрозумів згодом, болі в спині були викликані точковим натисканням поперекого валика в місце, де у мене виявлена протрузія (випинання стінки міжхребцевого диска). Це призводило до затискання сідничного нерву і викликало ниючий біль і в подальшому оніміння ноги. Натомість інше крісло, маючи той-самий підхід до ортопедичної спинки, але трохи іншу поперекову підтримку подружилась з моєю спиною і відтепер тісно взаємодіє з нею щодня 😉

    Вже протягом місяця я користуюсь кріслом MIRUS-IOO, з важливих для мене особливостей:

    – Матеріал – сітка. Не прилипаєш до сидіння в спекотні дні, не лущиться, легко чиститься і (!) cat-friendly

    – Можливість регулювати висоту поперекої підтримки (ключова особливість для моєї статури)

    – Можливість регулювати висоту підголівника (він має притримувати вашу голову, а не вгризатися в плечі – люди зі зростом 190+ зрозуміють)

    – Металеві ніжки (додає відчуття впевненості та довговічності)

    – Один важіль для керування всіма налаштуваннями (дуже зручна фішка)

    Отож, не затягуйте вибором якісного крісла, якщо це один з ваших щоденних інструментів, та пам’ятайте – будь-яка науково-обгрунтована ергономіка має бути сумісна з вашою особистою ергономікою.

    Слухайте своє тіло та бережіть здоров’я!

    Лінк на крісло MIRUS-IOO-WHITE:

    https://www.stiystil.com.ua/mirus-ioo-white/

    2
    0
  4. 5 out of 5
    Cтіл з регулюванням висоти PRO

    Вирішив оновитися столиком, бо дуже багато працюю за столом, тому це хороша інвестиція в поточне і майбутнє здоровʼя🙂

    Хотів комбінувати роботу сидячи і роботу стоячи і вирішив нарешті вже придбати той стіл з підйомним механізмом)

    Обрав для покупки компанію Stiystil

    Побачив для себе декілька переваг, можливо кому буде цікаво)

    1. Це те що багато компаній обирають цю компанію для облаштування в офісах такого типу столів, що вселяє надію що він прослужить добре)

    2. Доставляють додому (якщо м. Львів) і можуть його зібрати за 20-30 хв, що теж круто, і не потрібно заморочуватися щоб усе зробити правильно)

    3. Мають гарантію 5 років і виробництво у Львові, що спрощує ремонт по гарантії

    4. Мають приємну знижку 5% за відгук🙂

    Стіл дуже сподобався, має максимальну висоту 126 см що дуже підходить для комфортної стоячої роботи)

    0
    0
  5. 5 out of 5
    Стіл з електрорегулюванням PRO V2

    Дуже довго відкладав покупку столу для роботи, але війна навчила жити сьогодні, дуже дякую Stiystil та ЗСУ за можливість користуватись таким зручним помічником, мій зріст 196см тому звичайний кухонний стіл не сприяв продуктивній роботі, саме тому зробив правильний вибір та купив цей чудовий стіл з регулюванням висоти. Тепер, в продовж дня, легко змінюю робоче положення, є 4 варіанти зберігання улюблених висот столу, це дуже зручно. Матеріал стільниці це окремий вид естетичного задоволення, кімната зразу стала дуже затишною.

    0
    0
  6. 5 out of 5
    Solid

    Всі айтішніки рано чи пізно стикаються з проблемою болю в спині і я теж невиняток. Тому коли вже геть скрутило (не доводьте себе до такого стану), почала шукати як оптимізувати робоче місце, а це ще те завдання для монітора плюс графічного вакомовського планшету.

    І крутяк! знайшла Stiystil – та ще й наші, українці)))

    Замовила собі накладку Solid, яку можна легко піднімати/опускати і активне сидіння.

    Все зроблено якісно та стильно, добротно) Так перші тижні було важко через крепатуру, але коли звикаєш, то біль в спині реально минає, плюс ти одразу зібраний і сконцентрований на роботу, і ще ноги тренуються, та і взагалі себе якось краще почуваєш, бо більше рухаєшся.

    Жодного разу не пожалкувала про вибір, тепер чекаю на другий стілець для чоловіка)

    3
    0
  7. 5 out of 5
    Балансуюче крісло Focal MOBIS

    А ось і відгук про активне сидіння від Stiystil

    У стільця суперове сидіння, трохи схоже на сідло, через що поперек геть не навантажується (а це дуже важливо якщо у вас є протрузії або грижі в поперековому відділі). Він регулюється по висоті, зроблений з міцних матеріалів, нічого зайвого не має і займає мало місця. На нього можна спиратися і трохи розгойдуватися в різні сторони, що також розвантажує м’язи. І ще тренуються м’язи ніг. Так звичайно до нього треба звикнути, але це близько 10-14 днів, потім ви не захочете сидіти в кріслі.

    0
    0
  8. 5 out of 5
    Cтіл з регулюванням висоти PRO

    Ще працюючи в офісі замислювався над організацією робочого місця, яке б передбачувало роботу стоячи. Ковід та робота з дому ще більше укріпили цю думку. Теперішні часи не повернуть нас до офісу найближчим часом, тому вирішив не відкладати більше і придбав собі стіл з електрорегулюванням висоти (модель PRO) у компанії Stiystil . Обрав цю систему тому що:

    – довжина столу регулюється і ми з дружиною можемо працювати удвох,

    – є чотири позиції столу у пам’яті також для двох персон,

    – саме модель про була обрана через максимальний показник стійкості, а для мене це було дуже важливим параметром.

    Стільницю обрав з ДСП з тих, що були в наявності, і за найдешевшу опцію мені дісталась з бонусним отвором для проводів. Також з допів придбав органайзер для проводів

    Доставка до дверей виявилася дуже швидкою і посилка зі Львова у Києві була на наступний день

    Монтаж в 10 хвилинним вивченням інструкції зайняв одну годину без помічників не зважаючи на вагу рами (40 кг).

    Тепер про враження від користування.

    1. Дуже кайфово, що взагалі є змога регулювати висоту навіть в режимі сидячі, бо з моїм ростом я підібрав найзручнішу і найкориснішу висоту.

    2. Двигуни працюють доволі тихо, і не заважає іншим навіть коли вночі змінюю висоту.

    3. Працюю стоячи приблизно 30-40% робочого часу як на мітингах, так і в загальному режимі. Першими днями відчував крепатуру, але це варте підвищення рухливості кожен день.

    4. Стіл дуже класно вписався в інтер’єр, зник безлад проводів, який я дуже не полюбляю і звільнив багато простору.

    З нюансів:

    1. При збірці були відсутні отвори для органайзеру проводів, але я це списую на те, що я купував стільницю не на замовлення, а з тих, що були в наявності, а шурупокрутом їх додати не проблема

    2. При експлуатацїі зтикався з помилкою блоку регулювання висоти і доводилось скидати налаштування

    3. Стіл дуже стійкий у верхньому положенні, але нажаль це ж таки не монолітна конструкція, тоже похитування все одно будуть

    Загальне враження:

    Дуже задоволений придбанням, бо це універсальне робоче місце для будь-якого члену родини: від малечі до дорослих з будь-яким ростом, це класна інвестиція у власне здоров’я і дуже стильовий предмет інтер’єру, який в перспективі можна кастомізувати іншою стільницею майже будь-якого розміру

    1
    0
  9. 5 out of 5
    Крісло EXPERT VISTA

    Коли почала боліти спина від постійного сидіння за компом, вирішила, що прийшов час купити хороше крісло.

    Зупинилась на такому варіанті, бо підійшов по ціні і сподобався візуально (https://www.stiystil.com.ua/krislo-expert-vista/).

    Перевагою магазину Stiystil є те, що крісло з шоуруму можна взяти на 2-3 дні на тест, а якщо підійшло – привозять нове.

    Також воно відрізняється від звичних крісел матеріалом спинки і сидіння, як на мене це краще, ніж звичні м’які сидіння, бо менше збирає пил і не так жарко сидіти.

    Користуюсь вже пару тижнів і дійсно бачу різницю.

    Дякую менеджерам магазину Stiystil за консультацію і допомогу з підбором🙂

    0
    0
  10. 5 out of 5
    Крісло EXPERT VISTA

    Постійна сидяча робота потребує зручного і якісного крісла.

    Питання придбання ергономічного крісла стало після того, як почала боліти спина при постійній сидячій роботі 8+ годин в день.

    Звернувся в компанію Stiystil за консультацією та підбором крісла.

    Менеджерка компанії порадила крісло в моїй ціновій категорії (https://www.stiystil.com.ua/krislo-expert-vista/) та запропонувала взяти крісло на тест на 3 дні. Покористувавшись кріслом пару днів я зрозумів що воно мені підходить і Stiystil привезли мені мій новий екземпляр крісла та зібрали його (на це пішло всього 15-20 хвилин).

    Користуюсь кріслом вже 2 тижні – всі крісла що були в мене до того тепер відчуваються як “табуретки”. Крісло дуже зручне і якісне – спина при роботі не навантажується. Регулюється підтримка спини, шиї, підлокіття, глибина посадки та висота.

    Буду радити Stiystil друзям і знайомим, а в майбутнбому планую придбати в пару до крісла ще й регульований стіл.

    0
    0
1 28 29 30 31 32 65
  1. 5 out of 5
    Solid

    Другий тиждень роботи з StiyStil проходить відмінно – спина перестала боліти! Всім, хто багато працює сидячи – рекомендую. Також, моя продуктивність зросла і отримую ще більше задоволення від роботи. STIY STIL – це дійсно стильна та зручна штука !!!

    0
    0
  2. 3 out of 5
    Solid

    Оновлене робоче місце ?

    Користуюся вже 2 тижні.

    Загалом враження дуже позитивні, давно хотів мати можливість працювати стоячи. Все зроблено якісно. Рекомендую

    З недоліків: хотілося б трохи більшу стільницю, з 2 моніторами місця залишається мало.

    0
    0
  3. 4 out of 5
    Solid

    Недавно придбав собі StiyStil, так як нарешті вирішив почати працювати стоячи.

    Дуже приємно було, що стола доставили дуже оперативно – буквально за кілька годин після замовлення – для мене це було великим плюсом.

    StiyStil є хорошим варіантом перш за все для тих у кого вже є традиційний робочий стіл. Сам стіл зроблений якісно і виглядає стильно – якістю робіт я лишився задоволеним. Він є досить масивним і залишається стійким в будь якому положенні.

    Регулювати висоту зручно і неважко. Два монітори поміщаються взагалі без проблем.

    Вже перший робочий день показав переваги роботи стоячи. Стало легше концентруватись на роботі. В кінці робочого дня явно відчувалась відсутність звичної втоми та болю в спині, та і загалом не почував себе таким втомленим як після дня сидіння у кріслі. Зміна висоти столу займає кілька секунд, що дозволяє у будь-який момент присісти і розвантажити ноги на певний час, так що ноги теж сильно не втомлюються.

    Для мене основною причиною почати працювати стоячи було зменшення навантаження на спину, і можу сказати, що позитивний результат вже відчутний ?

    1
    1
  4. 5 out of 5
    Solid

    Давно уже интересовался столами для работы стоя/сидя, но всё никак не решался. А недавно увидел интересную модель и голос внутри так и сказал – то что нужно. В нём нет ничего лишнего, всё на своих местах, прост и понятен. Все вещи на столе не просто валяются, а очень удобно размещены, выше чем обычно, всё под глазами, всё под рукой, никуда тянуться не надо. Монитор стоит ровно на уровне глаз, т.к. стол ещё и как подставка для монитора. Ощущение, что всё продумали и жаловаться не на что. Материал стола порадовал, софт тач, невероятные ощущения. Конструкция внушает ощущение надёжности, на него можно без страха облокотиться. И самое главное, радует что сделано в Украине!

    Стоя работать пока привыкаю, и уже заметил, что когда работаешь стоя, как-то меньше хочется на что-то отвлекаться. Читать фейсбук/блоги/сообщения удобнее сидя:) А концентрироваться, обдумывать и что-то реализовывать – стоя.

    1
    0
  5. 5 out of 5
    Solid

    Третій день тестую нову офісну цяцьку від львівського виробника StiyStil. Цей девайс перетворює будь-який офісний стіл у стіл-трансформер.

    Від роботи стояче дуже цікаві відчуття. Здається що стояче я працюю більш продуктивно та зосередженіше. Єдиний нюанс щоб для роботи стояче варто стояти на чомусь м’якому. Я для цього використовую килимок для йоги, складений в четверо ?

    Рекомендую)

    1
    0
  6. 5 out of 5
    Solid

    Мої думки на висоті, чесно) Не те, щоб я себе хвалила. Але ефективність моєї роботи зросла. І мені потрібно було 4 дні і 20 хвилин, щоб сміливо це визнати. Я власниця StiyStil. І якщо розказати все спочатку, то гордість за новинку жила з велитенським страхом перші 20 хвилин стоячої роботи. Надмірна увага зі сторони колег, питання, на які я ще не знала відповідей…все лякало. Зараз все вляглось. Мій робочий простір нарешті набув неперевершеного вигляду. Хоча тепер, і варто позбутись частини хламу. Щодо відчуттів: це НЕПЕРЕВЕРШЕНО!! Поєднувати сидячу роботу із роботою стояче, це задоволення із таких, що не описуються, вони лише відчуваються. Чи змінився мій підхід до роботи? Так, коли я маю зосереджено над чимось попрацювати, мене тягне стояти. Коли хочеться розслабитись…сиджу із комфортом і білою красою перед очима.

    0
    0
  7. 5 out of 5
    Solid

    Стіл для роботи стоя гарна річ для людей які працюють в офісі або з дому. Дякую Stiystil за гарний стіл для роботи як сидячи так і стоячи. Гарний а головне якісний стіл https://www.stiystil.com.ua/solid/

    0
    0
1 8 9 10
  1. 5 out of 5
    Cтіл з регулюванням висоти PRO

    Купить стол, которые регулируется по высоте не так просто, очень мало предложений в Украине. Мы выбрали Stiystil, наверное из-за количества отзывов. Сделали заказ(с дубовой столешницей 1500х750) и уже на следующий день получили стол! Сборка заняла около часа. Начинала работать стоя с 1 часа в день, заметно снимается нагрузка с поясницы. Спустя несколько недель, примерно 50% времени работаю стоя. (для этого к слову стол и покупался, сидеть ежедневно по 8 часов не очень полезно) Наклейки, которые держат кабеля слабые, нужно будет заказывать другие, чтобы спрятать кучу проводов. Других претензий нету, рекомендую)

    0
    0
  2. 5 out of 5
    Cтіл з регулюванням висоти PRO

    Матова чорна основа ідеально підходить нам до дубової стільниці. Якістю задоволені. Дуже доречно те, що довжина стола регулюється за потреби. Стільниця стійко стоїть на основі, що легко і швидко опускає і піднімає її до потрібної висоти. Оскільки стіл вийшов дуже великий, на даному етапі вдалося організувати на ньому два робочих місця. В остаточному задумі планується два таких стола в ряд на 3 метри в довжину. Чесно кажучи, крісло ще не купували) Оскільки стіл для домашнього використання, то працюю поки лише стоячи або лежачи:))) Був нюанс із блоком живлення, та оскільки стіл на 5-річній гарантії, приїхали, замінили блок, все зайняло не більше двох хвилин, тому незручностей з тим практично не було.

    0
    0
  3. 1 out of 5
    Cтіл з регулюванням висоти PRO

    Довго вагався та вибирав між різними виробниками столів з регульованою висотою. Вже маю досвід користування столами такого типу і завжди були якісь недоліки, як якість матеріалів чи механізм підіймання. Але після місяця користування Stiystil можу сказати, що не прогадав. Перш за все, механізм регулювання висоти столу. Він швидкий та не спричиняє зайвого шуму при зміні позиції. Основа важка, що дає столу стійкості на високій позиції. Також, варто відмітити якісну плиту столу яка вдало поєднюється із основою. Ну і найголовніше – це відчуття при довготривалій роботі, адже це було і основною причиною купівлі столу. Зміна позиції під час роботи допомагає боротись із наслідками статичного положення тіла протягом тривалого часу.

    посилання на відгук:

    0
    0
  4. 5 out of 5
    Cтіл з регулюванням висоти PRO

    Всем привет! Купил стол, т.к. я работаю за компьютером большую часть дня и сидя. А у меня ещё стул такой, что способствует неподвижному сидению на нём. Давно уже хотел купить стол, за которым можно стоять, т.к. видел в нём реальное решение проблемы. Не прогадал. В итоге довольно быстро отёчность и небольшие побаливания в пояснице, при её напряжении, пропали. Главное, вовремя садиться, чтобы не отекали ноги и во время вставать, когда залип в положении сидя, чтобы пощадить поясницу. Кроме того, у меня этот стол решил проблему того, что моё кресло постоянно билось своими подлокотниками о стол. А они из натурального дерева, покрытого лаком. Этот лак после пары хороших ударов начал отлетать. Благодаря тонкой настройке регулирования стола можно настроить так, чтобы столешница была или над ручками, или наоборот, так низко, чтобы до деревянных ручек, которые больше всего выпирают, она просто не доходила. Кроме того, с ребятами из Stiystil можно договориться, чтобы они заранее сделали дырки, в которые необходимо закручивать шурупы, в тех местах, как и положено в инструкции. Это довольно позитивно, не пришлось вызывать мастера или самому рисковать в замерах. Что можно выделить из недостатков: Немножко странновато сделан коммутатор, в который втыкаются провода от ножек. Там китайцы видимо начудили и некоторые шнуры сделали меньше, чем надо, так, что они вообще не достают до коммутатора. К счастью там есть переходничок-удлиннитель, который исправляет эту проблему. Но выглядит эта особенность конструкции довольно забавно. У меня столешница делалась около 2-3 недель. Я за это время уже почти забыл, что я заказал этот стол ? Немного неудобно выпирает пульт управления. Причем в каком бы положении под столом он не находился. Ты его будешь или ногой задевать, когда ложишь её на стол, или ручкой от стула. Было бы круто, если бы эти кнопки были наклеены или вкручены не снизу, а в переднее ребро стола. Чтобы он при этом был узкий как наклейка. На самом деле проблема несерьёзная, задеваю пульт я довольно редко. Но поневоле задумываешься, а что было бы с этой пластмасской, если бы я сильнее крутанул стул? Всё остальное вроде как всё круто. Дубовая столешница, стойки, которые не так уж и шатаются на моём неидеальном полу, как я этого ожидал (там есть регулирование по высоте у самих подножиев ножек). Возможно, разве что немного можно было бы столешницу сделать длиннее (чтобы мониторы дальше от глаз были). Я брал стандартную 1200*750. Но это уже скорее моя вина, что я выбрал этот размер. На самом деле и так неплохо. Мой бал 4.7 из 5 ?. Брать однозначно стоит тем, у кого сидячий образ жизни, и уже начинают образовываться болячки, связанные с ним.

    0
    0
  5. 4 out of 5
    Cтіл з регулюванням висоти PRO

    Сделал себе подарок на Новый год от Stiystil. Вообще-то я просто искал себе стол с большой и крепкой деревянной столешницей и без сплошных боковых стоек, даже рисовал такой пару лет назад – но тогда его никто брался делать, только на заказ и без гарантии. А тут нашел у львовских ребят, да еще и с регулируемой высотой. Стоит он конечно как все золото мира, но он того стоит. 🙂 Теперь за ним можно стоять, когда попа совсем сплющивается от бесконечной работы, или сидеть развалившись почти на самом полу. Осталось максимально избавиться от проводов…

    посилання на відгук:

    1
    0
  6. 5 out of 5
    Cтіл з регулюванням висоти PRO

    Доброго дня! Купив стіл для себе. Більшість часу на робочому місці проводжу сидячи. Останнім часом почав турбувати біль у спині. Тому вирішив придбати стіл для роботи стоячи. Хоча вже давно думав це. Перший тиждень звикав. Намагався не стояти довго. Стіл якісно зроблений та гарно виглядає. Працює тихо – що для мене важливо. Дуже сподобалось, як зі мною спілкувався менеджер, яка уточнювала замовлення. Гарно усе розповіла. Що до доставки – зауважень немає. Дякую! PS: Планую у майбутньому придбати такий стіл синові. Мій йому дуже сподобався.

    посилання на відгук:

    0
    0
  7. 5 out of 5
    Cтіл з регулюванням висоти PRO

    Доброго дня! Купив стіл для себе. Більшість часу на робочому місці проводжу сидячи. Останнім часом почав турбувати біль у спині. Тому вирішив придбати стіл для роботи стоячи. Хоча вже давно думав це. Перший тиждень звикав. Намагався не стояти довго. Стіл якісно зроблений та гарно виглядає. Працює тихо – що для мене важливо. Дуже сподобалось, як зі мною спілкувався менеджер, яка уточнювала замовлення. Гарно усе розповіла. Що до доставки – зауважень немає. Дякую! PS: Планую у майбутньому придбати такий стіл синові. Мій йому дуже сподобався.

    посилання на сайт:

    0
    0
  8. 5 out of 5
    Cтіл з регулюванням висоти PRO

    Приобрел стол 2.5 месяца назад и пока впечатление больше положительные. Покупал по причине крайне сидячего образа жизни, почти каждый день после работы болела поясница и спина ощущалась крайне закрепощенной, при разминке силно хрустела. Со столом для работы стоя боль в пояснице по вечерам пропала в принципе, спина чувствует себя заметно лучше. Но есть один серьезный минус для людей с пласкостопием: могут начать болеть стопы из-за длительной и регулярной работы стоя как у меня и произошло. Стол впишется практически в любой интерьер, столешня HPL достаточно хороша, легко моется. Есть один минус: цена. Когда собираешь этот стол, то несовсем понятно за что такие деньги, так как в столешне не были проделаны все необходимые отверстия и нехватало 2х шурупов хоть и оказалось некритично, на устойчивость не повлияло. Наверняка, какая-то часть этой суммы уходит на гарантию в 5 лет и сервис (о нём ниже). Почему брал раз дорого? У всех на слуху StiyStil, слышал много отзывов хороших. О сервисе, который у меня была возможность протестировать. Как и следовало ожидать, сервис за эти деньги приличный, но есть пару нюансов: сборка стола стоит отдельно 50 грн. Деньги маленькие, но, простите меня, когда отдаешь 18к за стол который ездит вверх и вниз, то собрать можно и в подарок. Изначально столешня была треснутая (совсем чуть-чуть), похоже само покрытие треснуло при транспортировке. Мне без всяких вопросов предложили опции на выбор: заменить столешню полностью или компенсировать 1.000 грн. Я выбрал первый вариант. Новую столешню привезли в срок, все отлично, но перед доставкой её не проверили и когда я распаковал, то в ней не оказалось отверстий для установки на механизм. Пришлось ждать на следующий день тех. поддержку с шуруповертом, так как личного не имею. Тех. поддержка тоже приехала в срок, все отлично, но пару шурупов зашли под таким углом, что больно было смотреть 🙂 Вывод: отличный стол, вписывается почти в любой интерьер. Управление “кнопочками” приятно использовать. Ну и сервис, конечно, хороший. Для тех у кого есть деньги и нету времени искать альтернативы

    посилання на відгук:

    0
    0
  9. 4 out of 5
    Cтіл з регулюванням висоти PRO

    Добрый день. В сентябре 2019 решили попробовать купить в офис Стой стол с электрическим регулированием высоты. Причина банальная – за 5 лет сидячей работы начала болеть спина, а именно поясница. Заказали стой стол из дубовой столешницы. Доставка бесплатная, отправили через 1 неделю. На сборку стола ушло 1.5 часа (в сумме за два дня). Мотор работает тихо и плавно, все нравится и устраивает, а главное поясница намного меньше болит. В первую неделю только ногам было тяжело стоять с непривычки, потом это прошло. Итог: намного меньше болей в спине (их почти теперь нет), в будущем будем брать всем сотрудникам такие столы. Хотелось бы как опцию небольшую тумбочку для бумаг и папок под стол. Всем рекомендую данный стол!

    посилання на відгук:

    1
    0
  10. 5 out of 5
    Cтіл з регулюванням висоти PRO

    Пару человек спрашивали про стол для работы стоя. Идеально подойдет для тех, кто много времени проводит в офисе и не хочет, чтобы у него была сильная нагрузка на спину. Именно по такой причине и был куплен стол и подстилка под ноги для полного комфорта 🙂 Спасибо Stiystil

    посилання на відгук:

    0
    0
1 38 39 40 41 42
  1. 5 out of 5
    Статичний стіл CONSTANT

    Замовляв кастомний стіл Модель Constant від “@stiystil” http://stiystil.com.ua/ Всі мої вподобання стосовно довжини, ширини та висоти було прийнято до уваги, а також всі вирізи щоб він виглядав як геймерський стіл було втілено в реальність. Додатково також замовляв максимальне тонування. Столешня з дуба виглядає дуже стильно, а товщина 40мм не дає сумніватися в його надійності. Також сталеві ніжки стола мають прямокутну форму і надійно тримають стіл. Ніяких люфтів чи нерівностей немає. Все як в моєму технічному завданні було написано – так і виконано. Купував для свого робочого місця та розваг за ПК. Мені і дружині стіл дуже сподобався і приємно дивитись на нього. Дуже дякую за дійсно стильну та якісну річ на довгі роки використання. (якщо комусь цікаво розміри столешні, то: 1560*800*40мм)

    3
    0
  2. 5 out of 5
    Статичний стіл CONSTANT

    Нещодавно придбав статичний стіл Constant від Stiystil, і він став справжньою знахідкою для мого робочого місця. Пошук ідеального столу був для мене дуже важливим, адже повний робочий день я проводжу за комп’ютером. Хотілося знайти щось стильне, зручне, стійке та довговічне. Вибір припав на цю модель завдяки її мінімалістичному дизайну, надійній конструкції та можливості вибрати якісні матеріали самої стільниці. Обрав варіант довжиною 150 см та дубовим масивом.

    Після декількох тижнів використання можу з упевненістю сказати, що стіл повністю виправдав мої очікування. Його робоча поверхня досить простора, щоб розмістити всі необхідні для мене девайси: монітор 27 дюймів, ноутбук, акустику, а також залишити місце для дрібниць і документів. При цьому все залишається зручно доступним, без відчуття перевантаженості. Міцність і стабільність конструкції приємно здивували — навіть під час активної роботи стіл залишається нерухомим. Поверхня виглядає дуже естетично й приємна на дотик, що додає комфорту під час роботи.

    Ще один приємний бонус — стіл гармонійно вписався в інтер’єр моєї кімнати. Його лаконічний стиль чудово поєднується з іншими меблями, створюючи відчуття порядку та організованості. Робочий процес став значно комфортнішим і приємнішим.

    Найближчим часом планую доповнити робоче місце органайзером для кабелів, який звісно також буду замовляти у компанії Stiystil. Це допоможе ще краще організувати простір і зробити його максимально акуратним.

    Рекомендую цей стіл усім, хто цінує якість, зручність і стиль.

    3
    1
  3. 5 out of 5
    Статичний стіл CONSTANT

    Купувала у вас статичний стій за власними розмірами. Довго обирала плиту, ДСП чи дуб, так як переживала за якість ДСП. Але насправді переживала даремно) Взяла ДСП та не помилилась 🔥 Якість стола дуже крута! Насичений глибокий колір плити (раджу брати на 36мм, виглядає неймовірно) та стійкі ніжки з міцного металу. В збірці стіл дуже простий, ніжки кріпляться шістьма гвинтиками з комплекту, що дуже зручно Також на ніжках вже є накладки, щоб не затирати підлогу, не потрібно купувати свої, це також плюс) Що важливо, висоти ніжок достатньо щоб робоче крісло ховалось під нього разом з підлокітниками, що економить простір в кімнаті)

    Вписався в інтерʼєр на ура, обовʼязково рекомендуватиму StiyStil друзям 🥹❤️

    1
    0
  4. 5 out of 5
    Статичний стіл CONSTANT

    5 років тому придбав Solid, накладкою на стаціонарний стіл для роботи стоячи.

    Трохи згодом придбав додому статичний стіл CONSTANT. Stiystil якісно виготовили його за моїми індивідуальними розмірами. Тепер за столом працюю не лише я, а й моя дружина. На ньому легко розмістились два робочі місця й дуже часто ми працюємо удвох одночасно.

    Що сподобалось найбільше:

    1. ДУБ. Так це склеєний щит, але дуб – є дуб. Вічна класика. Дерево пропитано якісною натуральною олією: не смерділо і не відволікало під час роботи, легко прибирається.

    2. Мінімалістичні, прості ніжки та дуже зручні кріплення. За 10-15 хвилин стіл можна легко розібрати та зібрати навіть без інструментів.

    3. Зручний та стильний органайзер для мережевих фільтрів для кабелів. Проста металева конструкція під стільницею вирішує безліч проблем.

    2
    0
  5. 5 out of 5
    Статичний стіл CONSTANT

    Довго шукали якісний і глибокий стіл, щоб підходив під інтер‘єр. Після невдалих пошуків звернулися знову до @stiystil щоб взяти ще один стіл, але на цей раз статичний. Як і попереднього разу все підійшло і зібралося за 5 хвилин без додаткових інструментів.

    7
    1
  6. 5 out of 5
    Статичний стіл CONSTANT

    Вже досить довго користуюсь обновками. А саме столом та кріслом. І що я можу сказати.

    Я задоволена що купила їх, з появою адекватного робочого простору я стала більш сконцентрованою та менше відчуваю втому, моя продуктивність зросла.

    Щодо якості матеріалів то все на вищому рівні, дуже крутий дуб, та каркас. Щодних подряпин і сколів не було, збирати було легко, він дуже круто впишеться в будь який інтер’єр, він мінімалістичний та лаконічний. Та не потрібно хвилюватись ще напевно десятиліттями що потрібен новий стіл 🙂

    Крісло також дуже круте, спочатку було відчутття що воно дуже тверде і не сильно зручне, але це не так. З таким кріслом значно зручніше працювати ніж на м‘якому. До того ж я думаю буде дуже комфортно літом, оскільки воно в сітку та буде дихати шкіра.

    Дякую stiystil!

    5
    2
  7. 5 out of 5
    Статичний стіл CONSTANT

    Отже, виришів я облаштувати і собі робоче місце як в отих відео на youtube про My WFH Desk Setup.

    Хороший стіл – основа всього сетапу, а я давно вже мріяв про великий стіл без усіляких непотірбних шухлядок, перегородок чи ще чого, які тільки заважають ногам і не дають тобі розвернутись як хочеш. В звичайних меблевих магазинах я не міг знайти те, чого хочу. Аж потім пригадав, що колись мій колега купив собі StiyStil Solid. Тоді я той виріб не оцінив, але запам’ятав, що зроблений він був дуже якісно.

    Тому замовив саме в Stiystil стіл з дубовою стільницею (180х80) і був приємно вражений рівнем сервісу, який ця компанія надає своїм клієнтам. Одразу скажу, що з моїм замовлення не все було гладко, але той підхід, який застосовує компанія аби виправити свої помилки мене вразив. Хоча недолік був зовсім дріб’язковим і його за бажанням можна було б усунути без особливих проблем, але здається, що Stiystil не йде на компроміси, коли мова йде про якість і вже через декілька днів в мене був новенький стіл.

    Стіл же виглядає просто шикарно і на ньому помістилось все, що мені потрібно. Немає чого додати. Дивіться фото.

    Вирішив все ж написати відгук, бо дуже поважаю, коли компанії так підходять до роботи зі своїми клієнтами. Я розумію, що проблеми трапляються у всіх, але те, як їх вирішують, показує істинне лице. Хтось буде тебе морозити, футболити чи винуватити, що то клієнт сам дурень, а хтось прикладе всіх зусиль аби клієнт був задоволений і зазнав мінімум незручностей.

    Дякую Stiystil!

    7
    2
  8. 5 out of 5
    Статичний стіл CONSTANT

    Працюю з дому близько 2-х років, останні 2 місяці за столом CONSTANT від Stiystil.

    Дуже довго читав, шукав, прицінювався, роздумував над тим, щоб зробити собі стіл з нуля. Але зупинився на готовому рішенні і вирішив довіритись.

    Збирається дуже легко, мов конструктор.

    Ідеально вписався в інтер‘єр. Масивні стійки, могутня дубова стільниця додають непохитності і впевненості в роботі. Замовив додатково T-виріз і органайзер для кабелів – дозволяють сховати весь «дротовий безлад». Стільницю взяв ширшу (800-ку), люблю коли на столі багато місця. Дуже переймався за якість поверхні (хотілось максимально відчувати дерево), та зараз можу з впевненістю сказати, що задоволений на всі 100%. Для тих, в кого багато статичної роботи – ідеальний варіант.

    1
    2
  9. 5 out of 5
    Статичний стіл CONSTANT

    Уже другий рік з тих пір, коли працюю з дому. Коли зрозумів, що перехід на ремоут – це точна неповернення, почав думати про свій домашній офіс. (за що спина дякує-не-передякую).

    Люблю, коли бізнес від голови до п’яток відповідає за якість і прекрасний серівс. Stiystil просто топчик🔥 Їхній стіл був однією з найкращих покупок року: міцний, текстурка цільного дерева, дубовий і стоїть як атлант))). Працювати суцільний кайф. Тому ловіть мій однозначний рекомендасьйон.

    Шо дуже тішить, це те, що зібрати його можна за 5 хвилин. Коли зібрав стіл, то зрозумів, що саме те, чого й хотів. До речі, коврики для ноутів там теж годні.

    Окреме дякую кур’єру за доставку під двері😊

    дякую🌿

    0
    1
  10. 5 out of 5
    Статичний стіл CONSTANT

    Стіл виглядає шикарно та є доволі практичний. Чудово відтираються плями. За рахунок хороших ніжок та важкої дубової стільниці стоїть на місці ніби приклеєний. Легко збирається. Дуже задоволений.

    7
    0
1 2
  1. 5 out of 5
    Kreslalux ERGO CHAIR 2

    Після початку віддаленої роботи, постало питання організації робочого місця.

    Деякий час працював тільки сидячи і відчув, що це не дуже добре впливає на спину та хребет. Почав шукати рішення щодо роботи стоячи (десь чув про таке) і якось так сталось, що продукція яку продає компанія Stiystil відразу сподобалась.

    Після професійної та приємної розмови з консультантом даної компанії я остаточно вирішив, що придбаю стіл та ортопедичне крісло саме в них.

    За крісло Ergo chair 2 компанії Kreslalux не потрібно багато говорити. Два слова які повністю описують їхні крісла – зручність, надійність. Безліч регулювань (навіть кут нахилу самого сидіння який фіксується в потрібному положенні – не знав що так можна😁) , якісний матеріал спинки, нічого не скрипить і не тріщить. Сповна вартує щоб його придбати і більше не мучитись на незручних кріслах.

    0
    2
  2. 5 out of 5
    Kreslalux ERGO CHAIR 2

    Побачивши в огляді у американських ютуберів крісло Ergo chair 2, не зміг пройти повз нього та вирішив оновити своє робоче місце.

    Замовляв його в компанії Stiystil . Бонусом до замовлення йде безкоштовна доставка та складання крісла майстром.

    Крісло середньої категорії – тому супер якості в деталях чекати не варто, проте дуже комфортне і зі своїми задачам справляється чудово.

    Посилання на товар: https://www.stiystil.com.ua/kreslalux-ergo-chair-2/

    4
    0
  3. 5 out of 5
    Kreslalux ERGO CHAIR 2

    Привіт усім! Хотів би поділитися враженнями від покупки крісла в Stiystil.

    Придбав 🪑 в березні цього року. Привезли швидко 🚚 і зібрали (що було приємною несподіванкою 😊).

    Функціонал крісла на висоті. Зручне. Довге просиджування за комп’ютером 💻 не втомлює спину. Приємний та якісний матеріал обшивки, після півроку користування як нове.

    Дякую за приємне обслуговування! 👍

    0
    0
  4. 5 out of 5
    Kreslalux ERGO CHAIR 2

    Приобрёл невероятный стул у ребят из Stiystil. Во первых доставили быстро, оплатили доставку, общение с менеджером прошло быстро и комфортно, все было по делу.

    Работаю за компьютером достаточно большое количество времени в день, поэтому нуждался в хорошем продукте. Сам стул очень качественный, много опций – я уже половину забыл просто, но спина, шея и остальные части тела ни разу ещё не болели после покупки.

    посилання на відгук:

    0
    0
  5. 5 out of 5
    Kreslalux ERGO CHAIR 2

    Брали это кресло для подростка. Несмотря на то, что оно не маленькое, кресло оказалось удобным и для человека с относительно небольшим ростом.

    Присутствуют все стандартные регулировки современного офисного кресла: высота сиденья, вылет сиденья, блокиратор наклона сиденья, наклон спинки, переключатель откидывания спинки, настройка силы упора спинки при откидывании.

    Неплохое качество материалов и красивый внешний вид. Хороший баланс цены и качества.

    0
    0
  6. 5 out of 5
    Kreslalux ERGO CHAIR 2

    Добрий день,

    Хочеться подякувати вам за крісло, яке ми придбали у вашому магазині. Ми підходили до покупки відповідально – вибирали довго і ретельно. Привітні консультанти допомагали підлаштовувати крісло під тебе і заохочували сидіти скільки потрібно – головне відчути, що це те, що тобі потрібно 🙂

    У ньому багато частин, що регулюються: підголівник, вистота сидіння, підлокітники, положення спинки та сидіння. на мою думку, крісло підійде вищим людям – для низьких я б приглянула альтернативні варіанти у магазині.

    Дякую за швидку доставку і привітне ставлення. Ми задоволені!

    1
    0
  7. 4 out of 5
    Kreslalux ERGO CHAIR 2

    Придбали крісло Ergo Chair 2. Крісло дуже стильне та має багато різних регулювань та змін положень. Доставка та збір безкоштовні. Дякуємо stiystil

    0
    0
  8. 5 out of 5
    Kreslalux ERGO CHAIR 2

    Давно задумувався над покупкою нового ергономічного для роботи за комп’ютером,

    Вибирав довго, не міг знайти таке яке б мені сподобалось естетично і підходило по функціоналу. Врешті-решт знайшов модель Ergo Chair 2. У львові тільки в цьому магазині воно було в наявності та можна було прийти і побачити його наживо.

    Безкоштовна доставка та зборка – однозначно плюс. Проте зборкою не був задоволений, майстри які це робили, навіть не дивились в інструкцію і спинку прикрутили не зовсім рівно(це я вже пізніше це побачив), та деякі деталі кріплення(шайби) поставили не там де вони мали бути. Робили це чим по-швидше і після них мені прийшлось його розбирати і заново вже правильно збирати (по інструкції), на що пішло більше часу ніж я б сам спочатку його збирав. За таку ціну не хочеться щоб спинка стояла криво. Як то кажуть, хочеш зробити щось добре – зроби то сам.

    Вже пройшло близько місяця як користуюсь новим кріслом, Дуже задоволений. Особливо був вражений як це зручно коли підлокітники регулюються по висоті. Раніше після кожної години безперервної роботи втомлювались плечі та шия. Зараз цього не замічаю. Оскільки крісло має дуже велику кількість налаштувань, воно не таке монолітне як старий стілець, проте конструкція досить надійна.

    Також дуже приємні в спілкуванні та привітні працівники магазину. Загалом усім задоволений окрім збірки.

    1
    2
  9. 5 out of 5
    HÅG CAPISCO PULS 8010

    Искал кресло для активного сидения в новый рабочий кабинет. Обычно где-то половину времени стараюсь работать стоя (пользуюсь подставкой SOLID), поэтому хотелось какое-нибудь интересное и не громоздкое кресло, чтобы даже в сидячем положении можно было работать с пользой для здоровья.

    Выбор остановился на Flokk CAPISCO. Посмотрев несколько обзоров, понял, что это как раз то, что мне нужно. И стул не разочаровал.

    В отличие от классических кресел для офиса, имеющих множество (часто излишних) регулировок, у Flokk CAPISCO есть только основные: высота сиденья, высота спинки, вылет сидения, фиксация спинки. Высота сиденья и спинки обычно не требует частых изменений. А вот вылет сидения и блокировка спинки это то, чем я пользуюсь постоянно. Это два простых рычажка, которые просто и удобно переключать.

    Вылет нужен для того, чтобы подстраиваться под разные положения сидения (например, как в седле, если сидеть на краю; или классическое, если сидеть посередине; или в обратном направлении, опираясь грудью на спинку), которые возможны благодаря уникальной форме этого кресла.

    Блокировка спинки удобна в режиме просмотра (звонок или вебинар), чтобы можно было откинуться назад или покачаться.

    На крестовине присутствуют удобные подставки для ног. Колёсики прорезиненные – кресло двигается с небольшим усилием, что предотвращает нежелательно смещение во время сидения.

    Кресло сделано добротно из качественных материалов. Простое в сборке. Пользоваться им одно удовольствие. Рекомендую.

    8
    10
  10. 5 out of 5
    Profim ACCIS PRO 151SFL

    Рішення придбати нове крісло прийшло після того, як моє старе крісло стало абсолютно незручним і почало скрипіти під час рухів. Працюючи з дому, я зрозуміла, що потребую чогось більш комфортного та надійного. Крісло Profim ACCIS PRO 151SFL – це дійсно неймовірний продукт, який максимально пристосовується до рухів вашого тіла. Суперрухомі спинка та сидіння забезпечують незрівнянний комфорт протягом усього дня.

    Крісло має сучасний дизайн, який виглядає чудово у будь-якому інтер’єрі. Безпечна конструкція додає впевненості в його довговічності та надійності. А безкоштовна доставка по всій Україні – це приємний бонус.

    Дякую за чудовий продукт! Реком

    0
    1
1 2 3
  1. 5 out of 5
    Баланс борд з роликом

    Задоволений власник 2 столів з електрорегулюванням, органайзером для кабелів, баланс борду з роликом та кріслом Profim ACCIS PRO 151SFL від компанії StiyStil.

    Баланс Борд з Роликом

    Користуюсь кожен день, зменшує біль та втому в ногах, допомагає підтримувати активність ніг та має гарний дизайн.

    6
    0
  2. 5 out of 5
    Килимок для ніг BallMat

    5 років тому придбав Solid, накладку на стаціонарний стіл для роботи стоячи.

    Трохи згодом придбав додому статичний стіл CONSTANT.

    Оскільки ідеалу немає меж, то ще трохи згодом я придбав килимок для ніг з м’ячиком BallMat. Стояти на ньому одне задоволення: м’яко та тепло, м’ячик – для розваг та масажу стоп. Матеріал довговічний і за три роки ніяких слідів! Протер ганчіркою – і як новий.

    5
    1
  1. 5 out of 5
    Фетровий килимок No.2

    Дуже класний і зручний коврик на стіл. Користуюся вже десь місяць. При потребі можна пропилососити його. В мене на столі 2 мишки і дуже зручно що вони тепер працюють по всьому столі, і не потрібно мати 2 окремі коврики.

    0
    0
  2. 5 out of 5
    Фетровий килимок No.2

    Килимок загалом сподобався, але є нюанси з розмірами.

    ​Плюси: Дуже теплий і приємний на дотик матеріал, працювати комфортно. Великий розмір — вміщує все необхідне: клавіатуру, мишку і навіть Стім Дек чи інші гаджети.

    ​Мінуси: Для столу глибиною 85 см із вирізом він виявився трохи завеликим у глибину. Через те, що ззаду стоять кріплення для моніторів, килимок впирається в них і не лягає повністю рівно до краю столу.

    0
    0
  3. 5 out of 5
    Фетровий килимок No.2

    Також, купляючи стіл, я купив додатково декілька аксесуарів: коврик для столу, підставку для екрану (duo), підставку до телефону та два горщика для квітів. Всі аксесуари дуже якісно зроблені, і які стали крути доповненням до столу, створюючи неймовірну атмосферу, в якій прям так і хочеться працювати.

    Друже зручно було, що всі ці крутені аксесуари можна купити прямо на сайті Stiystil , замовляючи сам стіл. Це також стало додатковою мотивацією замовити все саме в одному місці.

    0
    0
  4. 5 out of 5
    Підставка для моніторів Duet

    Також, купляючи стіл, я купив додатково декілька аксесуарів: коврик для столу, підставку для екрану (duo), підставку до телефону та два горщика для квітів. Всі аксесуари дуже якісно зроблені, і які стали крути доповненням до столу, створюючи неймовірну атмосферу, в якій прям так і хочеться працювати.

    Друже зручно було, що всі ці крутені аксесуари можна купити прямо на сайті Stiystil , замовляючи сам стіл. Це також стало додатковою мотивацією замовити все саме в одному місці.

    1
    0
  5. 5 out of 5
    Підставка-кашпо No.3

    Також, купляючи стіл, я купив додатково декілька аксесуарів: коврик для столу, підставку для екрану (duo), підставку до телефону та два горщика для квітів. Всі аксесуари дуже якісно зроблені, і які стали крути доповненням до столу, створюючи неймовірну атмосферу, в якій прям так і хочеться працювати.

    Друже зручно було, що всі ці крутені аксесуари можна купити прямо на сайті Stiystil , замовляючи сам стіл. Це також стало додатковою мотивацією замовити все саме в одному місці.

    1
    0
  6. 5 out of 5
    Підставка-кашпо No.2

    Також, купляючи стіл, я купив додатково декілька аксесуарів: коврик для столу, підставку для екрану (duo), підставку до телефону та два горщика для квітів. Всі аксесуари дуже якісно зроблені, і які стали крути доповненням до столу, створюючи неймовірну атмосферу, в якій прям так і хочеться працювати.

    Друже зручно було, що всі ці крутені аксесуари можна купити прямо на сайті Stiystil , замовляючи сам стіл. Це також стало додатковою мотивацією замовити все саме в одному місці.

    0
    0
  7. 5 out of 5
    Підставка для моніторів Duet

    Через пару місяців користування столом вирішив замовити підставку, щоб навести порядок і сховати додаткові кабелі – результатом взагалі задоволений. Вивчивши всі аналоги, все ж вирішив обрати варіант від Stiystil бо він виглядає більш вигідним з точки зору якості та продуктивності, і більш підходить з точки зору кольору.

    Використання ноги стійки на моніторі заощаджує досить багато місця на столі, але спробувавши обидва варіанти, повернувся до кронштейну.

    Ідеально зроблено, проста збірка і немає питань щодо якості. Колір трохи відрізняється від стільниці, але в цілому не критично.

    Я також замовив меншу версію на 1м. , оскільки стандартний розмір не підійшов і через 1,5 тижні був готовий. Ціна безумовно кусається, але це виправдано.

    0
    0
  8. 5 out of 5
    Фетровий килимок No.2

    Підставка та фетровий коврик від MyOrchestree кардинально міняє простір компʼютерного столу, тепер набагато затишніше і комфортніше. А ще тепер пахне дубом👃

    Монітор тепер зручно розміщений на рівні очей та є купа простору під ним для всяких дрібничок, телефон теж в рівень з моніторами а не десь лежить на теж зручно

    Килимок фетровий, біля мишки, я поберіг своїм старим ковриком, але замовив ще більш підходящий корковий килимок для миші

    Thx Stiystil 👍👍👍

    2
    0
  9. 5 out of 5
    Підставка для моніторів Duet

    Підставка та фетровий коврик від MyOrchestree кардинально міняє простір компʼютерного столу, тепер набагато затишніше і комфортніше. А ще тепер пахне дубом👃

    Монітор тепер зручно розміщений на рівні очей та є купа простору під ним для всяких дрібничок, телефон теж в рівень з моніторами а не десь лежить на теж зручно

    Килимок фетровий, біля мишки, я поберіг своїм старим ковриком, але замовив ще більш підходящий корковий килимок для миші

    Thx Stiystil 👍👍👍

    1
    0
  10. 5 out of 5
    Сет підставок для канцелярії

    Придбав стіл від компанії @stiystil

    З плюсів шикарний вигляд, стійка основа, можливість налаштувати зручну висоту для різних задач, також органайзер для кабелів це дуже хороша річ.

    Менеджер прийняв моє замовлення та проконсультував по всіх питаннях.

    В них на сайті також замовляв сет підставок Orchestree з натурального дерева, виглядають супер, гарно було все запаковано. Приємно що в Україні виготовляють такі якісні речі.

    0
    0
1 2
Назад
Закрити
Залишився один крок,
щоб оформити замовлення
На ваш номер
відправлено SMS з кодом
Повторити спробу через Відправити код повторно