Часті запитання

Не знайшли відповідь?

Зв’яжіться з нами для отримання докладної інформації про наші послуги!

 Вага столу 29 кілограм.

Ми надсилаємо вам стіл одразу після замовлення. Новою Поштою до вашого дому, офісу чи найближчого відділення. Доставка безкоштовна.

Наразі ви можете поглянути та спробувати STIYSTIL в наступних локаціях:

Шоу-рум StiyStil в ТЦ Марк (Княгині Ольги, 95)

Виставкові зони:
1. Startup Depot (Львів)
2. ITEA Hub (Львів)
3. HUB 4.0 (Київ)

Стіл-накладка Solid дуже простий, ним можна користуватись відразу з коробки, нічого складати не потрібно. Стіл встановлюється на вже наявні меблі. Коротка інструкція буде міститись в коробці. Стіл з електро-регулюванням та статичний необхідно збирати, але інструкція робить цей процес максимально комфортним та швидким.

Для Solid рекомендована вага до 15 кг (максимальна до 50 кг). Електричний витримує в русі до 125кг.

Solid: ширина поверхні 96 см – достатньо для двох моніторів по 24”.Зручна дворівнева конструкція: верхня частина для дисплею, нижня для клавіатури, мишки, ноутбука чи графічного планшета. Електричний ще быльш вмісткий, особливо якщо взяти стільницю розміром 1800х800.

90 cм довжина і 70 см ширина

Ні, наші столи достатньо стійкі, тому при зміні позицій не хитаються

Килимок для роботи стоячи, органайзер для дротів, килимок комп’ютерний та крісло для активного сидіння. Все це (і навіть більше) ви можете знайти тут: https://www.stiystil.com.ua/product-category/aksesuary/

Так, у нас є користувачі різного росту. Для зручності можна скористатися регульованими моніторами аби мати його на рівні очей.

Так, гарантія на Solid 1 рік. На електричний 5 років.

Так, якщо ви придабали стіл і через якісь причини він вам не підійшов, то його можна повернути протягом 21 дня з моменту замовлення. Зверніть увагу: кошти за стільниці індивідуального замовлення (кастомізовані) не повертаються.

Так! Ви можете отримати 5% кешбеку на картку за відгук. А також отримати знижку за гуртові замовлення (від 5 столів). Час згрупуватись із співробітниками або друзями 🙂