Захист прав користувача

Гарантія

STIYSTIL надає 1 рік гарантії на свої вироби з моменту замовлення.

Гарантійний ремонт

Гарантійний ремонт та доставка назад за рахунок STIYSTIL можливий, якщо несправність виникла з нашого боку. Якщо несправність виникла через неналежне користування клієнтом, то ремонт та доставка здійснюються за рахунок клієнта.

Обмін та повернення товару

Ви можете обміняти чи повернути товар протягом 21 дня після покупки. Щоб скористатися цією можливістю, будь ласка переконайтеся, що товар не має слідів використання: подряпин, потертостей чи інших дефектів. Упаковка теж повинна бути цілою. Користувач оплачує обмін чи повернення товару.

Скасоване замовлення

Якщо ви хочете скасувати своє замовлення, передзвоніть нам. Ми повернемо вам кошти, як тільки отримаємо товар назад.

Усі права захищені

Всі матеріали, розміщені на даному сайті, включаючи текст, дизайн, логотип, графіку, іконки і зображення, їх вибір та розташування, є виключно власністю STIYSTIL Copyright © 2016, Всі права захищені

Ви можете використуовувати вміст цього сайту тільки в цілях покупки. Будь-який з матеріалів цього сайту не може бути скопійований, відтворений, змінений, перевиданий, завантажений, розміщений, переданий або розповсюджений у будь-якій формі або будь-якими засобами без попередньої письмової згоди STIYSTIL.

Будь-яке несанкціоноване використання матеріалів, що з’являються на даному сайті, може привести до порушення законів про авторські права, товарні знаки та інших чинних законів і привести до кримінальної або цивільно-правові санкції.

Повністю проданий

На сайті чітко зазначено, якщо якийсь виріб є повністю проданий на певний момент. Може трапитись, що ви замовили товар, якого немає в наявності і це може призвести до затримки виконання вашого замовлення. Ми проінформуємо вас коли ви можете забрати своє замовлення. Ви також можете відмінити замовлення, зателефонувавши нам.

Політика конфіденційності

Користуючись сайтом STIYSTIL, ви довіряєте нам свою інформацію. Коли ви здійснюєте покупку, то надаєте нам ім’я, електронну адресу, адресу та телефон. Ми використовуватимемо інформацію для обробки ваших замовлень.

Ми цінуємо вашу особисту інформацію і забезпечуємо належний рівень її захисту. Більше про захист персональних даних тут.

Інші умови

STIYSTIL залишає за собою право вносити зміни до цього сайту та прав користувача.