Захист прав користувача

Гарантія

При отриманні товару перевірте його комплектацію та відповідність вашому замовленню, переконайтеся у відсутності пошкоджень. Увага! Перед оглядом товару відкрийте заводське упакування, не порушуючи його цілісності! У разі виявлення пошкоджень товару рекомендуємо відмовитися від його отримання в перевізника, скласти акт повернення та звернутися до наших менеджерів. 

Гарантійний термін на продукцію STIYSTIL починається від моменту отримання її покупцем. Інформація про гарантійні терміни для конкретних видів продукції міститься в їх описі на нашому сайті. Впродовж визначеного гарантійного терміну ви можете звернутися до нас із приводу можливого виникнення несправностей товару.

Гарантійний ремонт

Гарантійний ремонт та зворотня доставка за рахунок STIYSTIL можливі за умови правильної експлуатації товару та відсутності пошкоджень, що виникли з вини покупця. Гарантійне обслуговування не поширюється на зношення товару, несправності, що стали наслідком перевантаження чи недбалої експлуатації, проникнення рідини, бруду або через пошкодження сторонніми предметами. Якщо несправність виникла через неналежне користування, то ремонт та доставка здійснюються за рахунок покупця.

Обмін та повернення товару

Ви можете обміняти чи повернути продукцію впродовж 14 днів із дня отримання замовлення за умови збереження її товарного вигляду та споживчих властивостей, а також цілісності заводської упаковки. Кошти, сплачені за повернений/обміняний товар, ми повертаємо впродовж 5 робочих днів після перевірки цілісності продукції, товарного вигляду та споживчих властивостей. У випадку обміну чи повернення товару його зворотня доставка здійснюється за кошти покупця. 

Умови обміну та повернення товару певних категорій:

Стіл з електрорегулюванням (накладка Solid). Ви можете повернути цей товар впродовж 30 днів із дня його отримання. Щоб скористатися цією можливістю, будь ласка, переконайтеся, що товар не має слідів використання (подряпин, потертостей чи інших дефектів), збережено його товарний вигляд та споживчі властивості.

Стільниці. Обираючи стільницю з дубового масиву ви можете отримати продукцію, яка дещо відрізняється за кольором чи текстурою поверхні від тої, яка представлена на фото товару, оскільки:

  • передача кольору представленої продукції на сайті може відрізнятися та залежить від налаштувань параметрів дисплея/монітора вашого пристрою;
  • текстура дерева — неповторна за характерним розташуванням річних ліній, тому кожна дерев’яна стільниця має унікальний візерунок поверхні;

Масив дуба — натуральний матеріал з неоднорідною структурою. Тому щит, зрощений з окремих ламелей, через нестабільність умов середовища (вологості, температури, системи обігріву приміщення) іноді може деформуватися, утворюючи дефекти на поверхні стільниці. 

Це трапляється вкрай рідко. Однак, якщо Ви виявили такі недоліки, не хвилюйтеся! Зверніться до наших менеджерів — вони допоможуть вирішити цю проблему якомога швидше.

Крісла. Можна повернути впродовж 14 днів із дня отримання за умови збереження товарного вигляду. Зверніть увагу: зібрані крісла (ті, в яких встановлено газ-ліфт) поверненню не підлягають.

Килимки комп’ютерні, для роботи стоячи. Повернення товару можливе протягом 14 днів із дня отримання. Зверніть увагу: розпакований товар, який використовувався, поверненню не підлягає.

Товар, виготовлений на замовлення (з індивідуально підібраними характеристиками — розмірами тощо) поверненню не підлягає. 

Статус наявності товару

У разі наявності певного виду продукції в достатньому обсязі, у відповідному полі на сайті компанії вказується статус “В наявності”. Статус “Уточнюйте наявність” свідчить про те, що кількість товару обмежена або він перебуває на стадії виготовлення. В такому випадку інформацію про термін, впродовж якого товар буде доступним для замовлення, можна отримати в наших менеджерів, за номером телефону, вказаним на сайті. Ми поінформуємо вас щодо можливої дати відправлення замовленої продукції. У разі затримки виконання замовлення ви можете скасувати його за допомогою телефонного дзвінка.

Скасоване замовлення

Якщо ви вирішили скасувати замовлення, просто зателефонуйте.  Ми повернемо вам кошти впродовж 5 робочих днів після отримання товару назад (за умови збереження його товарного вигляду та споживчих властивостей). 

Зверніть увагу:  товар, виготовлений (або виготовлення якого вже розпочато) на індивідуальне замовлення, поверненню не підлягає.

Політика конфіденційності

Користуючись сайтом STIYSTIL, ви довіряєте нам свою інформацію. Здійснюючи покупку, ви надаєте нам свої ім’я, електронну адресу, домашню адресу та номер телефону. Ця інформація використовується для обробки замовлень.

Ми цінуємо вашу довіру і забезпечуємо належний рівень захисту вашої особистої інформації. Більше про захист персональних даних можна дізнатися тут.

Усі права захищені

Всі матеріали, розміщені на даному сайті, зокрема текст, дизайн, логотип, графіка, іконки і зображення, порядок їх розташування, є виключно власністю STIYSTIL Copyright © 2016. Всі права захищені.

Ви можете використуовувати вміст цього сайту тільки з метою здійснення покупки. Будь-який з матеріалів цього сайту не може бути скопійований, відтворений, змінений, перевиданий, завантажений, розміщений, переданий або розповсюджений у будь-якій формі або будь-якими засобами без попередньої письмової згоди STIYSTIL.

Будь-яке несанкціоноване використання матеріалів, що з’являються на цьому сайті, є порушенням законодавства про авторські права, товарні знаки та інших чинних законів України і може призвести до кримінальної або цивільно-правової відповідальності.

Інші умови

STIYSTIL залишає за собою право вносити зміни до інформації (в тому числі щодо прав користувача), розміщеної на цьому сайті.

Назад
Закрити
Залишився один крок,
щоб оформити замовлення
На ваш номер
відправлено SMS з кодом
Повторити спробу через Відправити код повторно