Відгуки
- Всі відгуки1476
- Накладка на стіл Solid
- Стіл з електро-регулюванням
- Стіл статичний Constant
- Крісла
- Аксесуари
- MyOrchestree
-
-
Яна5 out of 5Cтіл з регулюванням висоти PRO
Хочу поділитись враженнями від стола, який я купила в StiyStil.
Замовила стіл на подарунок на день народження, і він перевершив всі очікування. Стіл можна регулювати так, як Вам потрібно, також є 4 позиції, які він зберігає. Тобто не потрібно кожен раз регулювати висоту. Мінімальна і максимальна висота є цілком і повністю достатніми та, навіть, більше. Ще виділю те, як тихо працює механізм. Також, що, навіть, в стоячому положенні стіл супер стабільний і не хитається. Щоб його розхитати, треба прикласти зусилля. Ще дуже класна функція блокування пульта керування, щоб діти не натискали всі кнопки підряд)
Сподобалось, що можна було замовити окремо механізм без стільниці, так як в нас була вже своя. Це дуже класно і вигідно. Рекомендую
Stiystil
-
Сергій5 out of 5MIRUS-IOO-WHITE
Ергономіка робочого місця: крісло
Якщо ваша робота пов’язана з тривалим сидінням і перспектива регулярних візитів до лікаря та відвідувань фізкабінетів вас не приваблює, варто приділити час для вибору хорошого крісла. Зараз на ринку представлена величезна кількість моделей, які позиціонують себе ергономічними. В кожного бренду свій підхід до форми, матеріалів, маст-хев функціональних фішок. Більшість підходів мають наукове підгрунтя підкріплене анатомічними дослідженнями. Щоб не загубитись у світі маркетингових хитрощів і гарних описів важливо розуміти одну просту річ: вся ергономіка розраховується для середньостатистичної людини. Проте кожен нас має унікальний набір особливостей: зріст, статура, вага, особливості хребта. Тому створити універсальне ергономічне крісло, яке підійде всім – неможливо. Розкажу про особистий досвід.
Мене зацікавила лінійка крісел шотландського бренду COMFORT, зокрема COMFORT ERGOHUMAN PLUS. Величезна кількість налаштівань – висота, глубина сидіння, фіксація наклону, регулювання жорсткісті качанння і все це контролюється однією ручкою. Важке, мега-надійне крісло, топ продажів у Stiystil. Мав нагоду посидіти в ньому в шоу-румі в ТЦ МАRK і одразу вирішив брати.
Натомість консультант запропонувала мені тест-драйв – взяти крісло з шоу-руму на кілька днів додому і подивитись, наскільки воно комфортне особисто для мене, а потім вже визначитись з покупкою. Ніколи раніше не стикався з таким підходом та зараз розумію, наскільки цей крок важливий.
🪑 День 1. Крісло привезли мені у 2-й половині дня. На радощах я забув про роботу і решту дня провів крутячи ручки регулювання, змінюючи нахил, позицію сидіння і т.д. Засинав з думкою: “Кайф. Завтра з новим кріслом робота як піде!”
🪑 День 2. Робота пішла! Проте через годинки 1.5 – 2 статичного сидіння почав відчувати дискомфорт в поперековій зоні. Змінив висоту спинки – проблема вирішилась, проте через деякий час повернулась новою хвилею. На вечір біль розповсюдився вздовж ноги і вона почала затерпати.
🪑 День 3. Попрацювавши годинку я зрозумів, що симптоми ті самі. Подзвонив менеджеру, повідомив, що на жаль, крісло мені не підходить.
Якість крісла мені дуже сподобалась, тому я взяв ноут і поїхав в “дегустувати” альтернативні варіанти.
Провівши декілька годин пересідаючи з крісла на крісло я знову повернувся до COMFORT, правда вже до іншої моделі – MIRUS-IOO.
Вони схожі з попереднім варіантом, проте MIRUS має інший механізм ходу поперекового валика.
Як я зрозумів згодом, болі в спині були викликані точковим натисканням поперекого валика в місце, де у мене виявлена протрузія (випинання стінки міжхребцевого диска). Це призводило до затискання сідничного нерву і викликало ниючий біль і в подальшому оніміння ноги. Натомість інше крісло, маючи той-самий підхід до ортопедичної спинки, але трохи іншу поперекову підтримку подружилась з моєю спиною і відтепер тісно взаємодіє з нею щодня 😉
Вже протягом місяця я користуюсь кріслом MIRUS-IOO, з важливих для мене особливостей:
– Матеріал – сітка. Не прилипаєш до сидіння в спекотні дні, не лущиться, легко чиститься і (!) cat-friendly
– Можливість регулювати висоту поперекої підтримки (ключова особливість для моєї статури)
– Можливість регулювати висоту підголівника (він має притримувати вашу голову, а не вгризатися в плечі – люди зі зростом 190+ зрозуміють)
– Металеві ніжки (додає відчуття впевненості та довговічності)
– Один важіль для керування всіма налаштуваннями (дуже зручна фішка)
Отож, не затягуйте вибором якісного крісла, якщо це один з ваших щоденних інструментів, та пам’ятайте – будь-яка науково-обгрунтована ергономіка має бути сумісна з вашою особистою ергономікою.
Слухайте своє тіло та бережіть здоров’я!
Лінк на крісло MIRUS-IOO-WHITE:
-
Андрій5 out of 5Cтіл з регулюванням висоти PRO
Вирішив оновитися столиком, бо дуже багато працюю за столом, тому це хороша інвестиція в поточне і майбутнє здоровʼя🙂
Хотів комбінувати роботу сидячи і роботу стоячи і вирішив нарешті вже придбати той стіл з підйомним механізмом)
Обрав для покупки компанію Stiystil
Побачив для себе декілька переваг, можливо кому буде цікаво)
1. Це те що багато компаній обирають цю компанію для облаштування в офісах такого типу столів, що вселяє надію що він прослужить добре)
2. Доставляють додому (якщо м. Львів) і можуть його зібрати за 20-30 хв, що теж круто, і не потрібно заморочуватися щоб усе зробити правильно)
3. Мають гарантію 5 років і виробництво у Львові, що спрощує ремонт по гарантії
4. Мають приємну знижку 5% за відгук🙂
Стіл дуже сподобався, має максимальну висоту 126 см що дуже підходить для комфортної стоячої роботи)
-
Костянтин5 out of 5Стіл з електрорегулюванням PRO V2
Дуже довго відкладав покупку столу для роботи, але війна навчила жити сьогодні, дуже дякую Stiystil та ЗСУ за можливість користуватись таким зручним помічником, мій зріст 196см тому звичайний кухонний стіл не сприяв продуктивній роботі, саме тому зробив правильний вибір та купив цей чудовий стіл з регулюванням висоти. Тепер, в продовж дня, легко змінюю робоче положення, є 4 варіанти зберігання улюблених висот столу, це дуже зручно. Матеріал стільниці це окремий вид естетичного задоволення, кімната зразу стала дуже затишною.
-
Анастасія5 out of 5Solid
Всі айтішніки рано чи пізно стикаються з проблемою болю в спині і я теж невиняток. Тому коли вже геть скрутило (не доводьте себе до такого стану), почала шукати як оптимізувати робоче місце, а це ще те завдання для монітора плюс графічного вакомовського планшету.
І крутяк! знайшла Stiystil – та ще й наші, українці)))
Замовила собі накладку Solid, яку можна легко піднімати/опускати і активне сидіння.
Все зроблено якісно та стильно, добротно) Так перші тижні було важко через крепатуру, але коли звикаєш, то біль в спині реально минає, плюс ти одразу зібраний і сконцентрований на роботу, і ще ноги тренуються, та і взагалі себе якось краще почуваєш, бо більше рухаєшся.
Жодного разу не пожалкувала про вибір, тепер чекаю на другий стілець для чоловіка)
-
Анастасія5 out of 5Балансуюче крісло Focal MOBIS
А ось і відгук про активне сидіння від Stiystil
У стільця суперове сидіння, трохи схоже на сідло, через що поперек геть не навантажується (а це дуже важливо якщо у вас є протрузії або грижі в поперековому відділі). Він регулюється по висоті, зроблений з міцних матеріалів, нічого зайвого не має і займає мало місця. На нього можна спиратися і трохи розгойдуватися в різні сторони, що також розвантажує м’язи. І ще тренуються м’язи ніг. Так звичайно до нього треба звикнути, але це близько 10-14 днів, потім ви не захочете сидіти в кріслі.
-
Євген5 out of 5Cтіл з регулюванням висоти PRO
Ще працюючи в офісі замислювався над організацією робочого місця, яке б передбачувало роботу стоячи. Ковід та робота з дому ще більше укріпили цю думку. Теперішні часи не повернуть нас до офісу найближчим часом, тому вирішив не відкладати більше і придбав собі стіл з електрорегулюванням висоти (модель PRO) у компанії Stiystil . Обрав цю систему тому що:
– довжина столу регулюється і ми з дружиною можемо працювати удвох,
– є чотири позиції столу у пам’яті також для двох персон,
– саме модель про була обрана через максимальний показник стійкості, а для мене це було дуже важливим параметром.
Стільницю обрав з ДСП з тих, що були в наявності, і за найдешевшу опцію мені дісталась з бонусним отвором для проводів. Також з допів придбав органайзер для проводів
Доставка до дверей виявилася дуже швидкою і посилка зі Львова у Києві була на наступний день
Монтаж в 10 хвилинним вивченням інструкції зайняв одну годину без помічників не зважаючи на вагу рами (40 кг).
Тепер про враження від користування.
1. Дуже кайфово, що взагалі є змога регулювати висоту навіть в режимі сидячі, бо з моїм ростом я підібрав найзручнішу і найкориснішу висоту.
2. Двигуни працюють доволі тихо, і не заважає іншим навіть коли вночі змінюю висоту.
3. Працюю стоячи приблизно 30-40% робочого часу як на мітингах, так і в загальному режимі. Першими днями відчував крепатуру, але це варте підвищення рухливості кожен день.
4. Стіл дуже класно вписався в інтер’єр, зник безлад проводів, який я дуже не полюбляю і звільнив багато простору.
З нюансів:
1. При збірці були відсутні отвори для органайзеру проводів, але я це списую на те, що я купував стільницю не на замовлення, а з тих, що були в наявності, а шурупокрутом їх додати не проблема
2. При експлуатацїі зтикався з помилкою блоку регулювання висоти і доводилось скидати налаштування
3. Стіл дуже стійкий у верхньому положенні, але нажаль це ж таки не монолітна конструкція, тоже похитування все одно будуть
Загальне враження:
Дуже задоволений придбанням, бо це універсальне робоче місце для будь-якого члену родини: від малечі до дорослих з будь-яким ростом, це класна інвестиція у власне здоров’я і дуже стильовий предмет інтер’єру, який в перспективі можна кастомізувати іншою стільницею майже будь-якого розміру
-
Ганна5 out of 5Крісло EXPERT VISTA
Коли почала боліти спина від постійного сидіння за компом, вирішила, що прийшов час купити хороше крісло.
Зупинилась на такому варіанті, бо підійшов по ціні і сподобався візуально (https://www.stiystil.com.ua/krislo-expert-vista/).
Перевагою магазину Stiystil є те, що крісло з шоуруму можна взяти на 2-3 дні на тест, а якщо підійшло – привозять нове.
Також воно відрізняється від звичних крісел матеріалом спинки і сидіння, як на мене це краще, ніж звичні м’які сидіння, бо менше збирає пил і не так жарко сидіти.
Користуюсь вже пару тижнів і дійсно бачу різницю.
Дякую менеджерам магазину Stiystil за консультацію і допомогу з підбором🙂
-
Денис5 out of 5Крісло EXPERT VISTA
Постійна сидяча робота потребує зручного і якісного крісла.
Питання придбання ергономічного крісла стало після того, як почала боліти спина при постійній сидячій роботі 8+ годин в день.
Звернувся в компанію Stiystil за консультацією та підбором крісла.
Менеджерка компанії порадила крісло в моїй ціновій категорії (https://www.stiystil.com.ua/krislo-expert-vista/) та запропонувала взяти крісло на тест на 3 дні. Покористувавшись кріслом пару днів я зрозумів що воно мені підходить і Stiystil привезли мені мій новий екземпляр крісла та зібрали його (на це пішло всього 15-20 хвилин).
Користуюсь кріслом вже 2 тижні – всі крісла що були в мене до того тепер відчуваються як “табуретки”. Крісло дуже зручне і якісне – спина при роботі не навантажується. Регулюється підтримка спини, шиї, підлокіття, глибина посадки та висота.
Буду радити Stiystil друзям і знайомим, а в майбутнбому планую придбати в пару до крісла ще й регульований стіл.
-
Максим5 out of 5Solid
Про Stiystil чув давно, ще десь з часів Lviv IT Arena 2016. Але якось жаба душила купувати стіл за овер 8к грн. Тут карантин зіграв дуже важливу роль в прийнятті остаточного рішення, адже за весь час роботи дома я сидів більше, ніж якби працював в офісі. Адже дорога в мене займає близько 2,5 годин на день, де є і стояння в траспорті і фінальна дистанція пішки + різні перерви на каву і розім’ятися. А дома все зовсім по іншому, проснувся і сидиш, сидиш, сидиш. Важливу роль зіграла можливість розбити покупку чере Монобанк ? Доставка все супер, окрім того, що НП зараз не підіймає вантажі на поверхи (на час карантину), а коробка доволі масивна, тому не забутьде попросити когось допомогти вам на час приїзду кур’єра. Єдине з чим прогадав, це і з шириною свого основного робочого стола. Тобто, я змирився з тим, що поличка для рук буде виступати за його межі, але на “креслені” де зображені розміри габаритні в розкладеному стані нижні металеві “лапи” зображені так, що вони не заходять габаритами на нижню поличку і ширина самої металевої основи “лап” не вказана на цьому рисунку. На фото видно, що ці лапи зараз не стоять на моєму столі, тому довелося замовляти новий основний стіл) Тут я якби сам винний, але хотілося б мати всі розміри у вільному доступі ? Або може слім версію для власників не широких столів. Дякую, що на листочку-інструкції, яка йде в комплекті сказано, що не спішіть працювати весь час стоячи, а починайте короткими інтервалами, це дійсно правда, а то можна дорватися і зіпсувати перші враження болями в ногах від незвички. На даний момент задоволений, але на максимальну висоту не підіймаю, бо чекаю новий широкий стіл)
посилання на відгук:
-
Віктор5 out of 5Solid
Нарешті прикупив собі stiystil. Тепер можна буде працювати стоячи, щоб не боліла спина. Якісний виріб, дякую за швидку доставку.
посилання на відгук:
-
Егор5 out of 5Solid
Давно думал о работе стоя, перебивался высокими полками и разными подставками, но с объявлением карантина решил, что пора поискать что-то посущественнее. Первым делом подумал о StiyStil, так как видел у коллег на работе подобные произведения мебельного искусства. Остановился на “подставке” Solid, она наиболее подходит для моих потребностей и стоит дешевле. Беспроцентная рассрочка от Моно также оказалась весомым аргументом для приобретения. Купил стол черного цвета, на нем остаются отпечатки пальцев, это абсолютная мелочь, но сейчас брал бы дубовый. Стол поднимаю-опускаю раз по десять в день, не знаю на сколько хватит пневмоупоров такими темпами, но есть год гарантии, поэтому я не переживаю. Столом очень доволен. Спасибо!
-
Сергій5 out of 5Solid
Причина – сидяча робота, що призводить до болів у спині і набір зайвої ваги. Враження – повністю задоволений, очикування виправдались. Зручно працювати як сидяи так і стоячи, все легко регулюється. Дякую за покупку!
посилання на відгук:
-
Віктор4 out of 5Solid
Доброго дня. Завдяки Stiystil тепер маю можливість працювати періодично стоячи. Полегшення навантаження на спину. Окрім терапевтичного ефекту, стіл є зручним, стильним та ефективним робочим місцем, важкий, на нього можна спертися. Гарна консультація. Дякую. Всім хто проводить багато часу в кріслі рекомендую!!
посилання на відгук:
-
Ольга5 out of 5Solid
Нещодавно придбали собі стіл з електро-регулюванням для роботи стоячи. Це вже другий стіл від StiyStil, – Solid маю на роботі, працюю стоячи, тому і виникла потреба придбати щось схоже додому. Довго думати не довелося, одразу знали собі, що хочемо стіл з електро-регулюванням, а чорна основа + масив дуба якнайкраще вписується в наш інтер’єр. Стіл брали без стільниці, і, оскільки її досі чекаємо, бо ж настав період “давайте вже після свят”, попрацювати за цим столом ще не вдалося. Проте, вже склали, покатали один одного вверх-вниз, перевірили на міцність і чи дійсно піднімає 100 кг. Так, піднімає 😉 Якістю задоволені, все доволі акуратно і надійно. Оскільки в домашньому кабінеті планується два робочих місця, маємо на меті згодом придбати ще один. Доставили на наступний день після замовлення. Гарантія 5 років, та, маю надію, вона нам не знадобиться. Рекомендую всім працювати стоячи! Можна рухатися, поки працюєш, пританцьовувати під музику та частіше розправляти плечі. А як набридло стояти, завжди можна опустити стіл до звичної висоти і сісти. Фото мого стій-стола з офісу.
посилання на відгук:
-
Олег5 out of 5Solid
Уже лет пять периодически побаливает спина, ходил на масажи и к докторам. Кроме физической нагрузки, рекомендуют поменьше сидеть, а как сидеть меньше, если работа закомпьютером? Подумывал купить стол с регулировкой, но в офис такой заносить посложнее, поэтому решил остановиться на “накладке”. Вариантов в Украине не особо, хотя может это и хорошо) 1. Посылка достаточно тяжелая, вам нужен будет помощник) 2. Устойчивая, симпатичная 3. Подставка для клавиатуры и мыши небольшая, нужно будет немного привыкать. 4. Сложнее всего с проводами, большинства не хватает на высоту подьема пришлось брать usb hub и часть кабелей подлиннее. Глобально – доволен)
посилання на відгук:
-
Євген5 out of 5Solid
Покупал как подарок, в итоге подарок удался) Пока опыт работы за столом не очень большой, но впечатления уже только положительные! Очень приятно размять спину после длительной работы сидя за компом. Удобен как при работе со стационарным компом, так и с ноутом. Качествно – на высоте! Стоит устойчиво, удобен, продуманы мелочи, даже стяжки для кабелей есть! Из минусов – несколько маркий (черный), быстро залапывается. Весьма ощутимая цена, но оно того стоит.
посилання на відгук:
-
Ростислав5 out of 5Solid
Бажання придбати даний стіл виникло ще задовго до того як у мене з’явилися проблеми зі спиною, але завжди було шкода грошей. Як то кажуть не купиш поки не припре, саме так і у моєму випадку. Після того як мені зробили операцію на спині і дали рекомендації стосовно режиму роботи, я твердо вирішив, що мені потрібно придбати саме такий стіл. Даним столом користуюсь досить не довго, але з впевненістю можу сказати, що працювати стало легше як голові так і спині. Стіл достатьо стійки для двох моніторів та ноутбука, але я б не радив спиратися на нього (був досвід). На даний момент стояти мені більш зручніше аніж сидіти, але до цього потрібно звикати. Планую ще придбати коврик для ніг, щоб полегшити життя моїм стопам 🙂 Дякую StiyStil за якісний продукт.
посилання на відгук:
-
Компанія Біхаб5 out of 5Solid
Придбали Стій Стіл для офісу у якості експеримента – хотілось аби у працівників було більше різноманіття у виборі роботи місць. Враження абсолютно позитивні, всі хто спробували працювати за Стій Столом відгукувались про свій досвід виключно позитивно. Особисто мені, ці декілька годин на день проведені стоячи додають енергії та сил. Я вмикаю собі музику в навушниках, стою за стій столом з ноутбуком, трохи пританцьовую і працюю – ідеально. Інші колеги, котрі спробували працювати за стій столом також казали, що в них ніби додається сил під час роботи стоячи. Добре також, що стіл можна скласти і працювати сидячи як за звичайним столом, тому якщо втомились стояти – завжди можна сісти без потреби переходити за інше робоче місця. Сам стіл зроблено з якісних матеріалів, ціла конструкція відчувається надійною та стійкою. Навіть на максимально високій позиції, стіл не хитається, на нього можна спиратись і не переживати, що він перехилиться. Всім рекомендую!
посилання на відгук:
-
Ростислав5 out of 5Cтіл з регулюванням висоти PRO
Довгий час не міг обрати, яке саме крісло вибрати, але добре, що є шоурум в Києві, куди можна прийти і посидіти, майже на всіх моделях, і обрати найкраще для себе. Під час вибору крісла в шоурумі, я звернув увагу на столи з електрорегулюванням, після чого це мене переконало, що час замінити свій старий письмовий стіл, ще з шкільних років. Тому я ще купив стіл (Pro) з дубовою стільницею. І що я можу сказати про стіл: це того варте, а також зрозумів, який це кайф працювати стоячи.
З мінусів: тепер, після всіх новинок, хочеться більше часу працювати, але дівчина цьому не завжди рада 🙂
-
Владислав5 out of 5Стіл з регулюванням висоти LITE
Нещодавно ми з дружиною придбали два столи з електрорегулюванням від компанії Stiystil, модель “Лайт”. Хочемо поділитися враженнями.
Перш за все, доставка була дуже швидкою, а інструкція для збірки — зрозумілою. Зібрати столи було нескладно, хоча варто врахувати, що вони доволі важкі, тому може знадобитися допомога для їх переміщення під час та після складання.
Модель “Лайт” вразила своєю стійкістю як у нижньому, так і у верхньому положенні. Висота змінюється швидко та плавно, що дуже зручно в роботі.
Ми вирішили купити ці столи, бо проводимо за роботою цілий день, сидячи за комп’ютером. Тепер, періодично змінюючи положення на “стоячи”, помітили суттєве покращення. Наприкінці робочого дня спина вже не болить так, як раніше.
Дуже задоволені покупкою та можемо сміливо рекомендувати продукцію Stiystil усім, хто піклується про своє здоров’я під час роботи.
-
Павло5 out of 5Cтіл з регулюванням висоти PRO
Недавно я став щасливим власником стола с регулюванням висоти PRO версії. Тривала сидяча робота приносить великий дискомфорт усьому тілу, тому думка купити собі даний стіл вже була давно, ще як тільки вони популяризувались. Коли працював з офісу, часто ходив до барної стійки, де міг змінити своє положення і попрацювати стоячки. Також перед тим як замовити стіл, я зробив собі сетап зі звичайного столу + невеликий стіл поверх + килимок для ніг від StiyStil. Спочатку було незвично і не міг сконцентруватися на роботі, але потім звик і десь половину робочого часу працював стоячи. Було декілька проблем у такому способі, те що приходилось перемикатися з ноутбука на монітор і з монітора на ноутбук, та те що висота не регулюється і тіло було у напрузі в області плеч та шиї.
І от нарешті дочекавшись чорної пʼятниці придбав стіл. Вибрав для себе стільницю з дубового масиву у розмірі 1500x750x40. Як тільки прийшло замовлення, прийнявся збирати стіл. Все було гарно запаковано, всі деталі прийшли без пошкоджень. Сама поверхня мені подобається як тактильна, так і візуально, механізм працює справно. Зараз доукомплектовую собі необхідними речами для свого дрім деск сетапу, щоб було комфортніше працювати і тоді вже зроблю повноцінний кабель-менеджмент, який тут легко приховується в додатковий органайзер для кабелів.
Кіт🐱 також вже зацінив стіл 😉
Що ж до мінусів, то я би відніс наступне: конструкція побудована так, те що в сидячому положені впритул до столу та опустивши стіл майже донизу, неможливо поставити ноги на підставку для ніг. В даному випадку мішає основа стола, але в звичайному сидячому положені даної проблеми немає.
Далі у вішлісті ще придбати ергономічне крісло, але це вже буде інша історія 🙂
Стіл рекомендую всім у кого є бажання покращити своє здоровʼя, змінити підхід до робочого процесу та насолоджуватись якісним, гарним продуктом.
-
Дмитро5 out of 5Стіл з регулюванням висоти LITE
Періодична дистанційна робота з дому змусила прийняти рішення про правильну організацію зручного робочого місця основною частиною якого був обраний стіл з регулюванням висоти від @stiystil. І не дарма) Чудовий сервіс, ввічливий персонал, доставка у встановлені терміни ну і звісно неперевершена якість самого столу. Кожна деталь, механізм, навіть необхідні отвори, зроблені ідеально. Складати цей стіл як і користуватись ним – одне задоволення. Можливість працювати стоячи – це, як виявилось, саме те, що мені давно було необхідно. Моя спина у захваті. Чоловік умудряється навіть танцювати під час роботи). Велике дякую @stiystil за якісну реалізацію ідеї створення комфортного столу за яким хочеться працювати в будь-якому положенні). Однозначно рекомендую.
-
Валерій5 out of 5Cтіл з регулюванням висоти PRO
Я багато працюю за компʼютером в принципі зацікавлений досягнути якомога більшого комфорту під час праці. Маю стілець kulik, що начебто навантажує спину щоб мінімізувати негативний вплив довгого сидіння. Але і висидіти за тим стільцем доволі важко.
З цієї причини і заради експерименту вирішив придбати стіл з регульованою висотою щоб коли спина втомлюється працювати стоячи.
Були такі критерії
– Оптимально використати наявний простір (щоб стіл зайняв усе доступне місце)
– Памʼять висоти хотів обовʼязково. Бо інакше довелося би гратись кожен раз при зміні положення – як там подобалось – сантиметр вище або нижче.
Серед варіантів на ринку розглядав coughar pro якийсь-там. І в принципі це все. Стандартні розміри не підходили. Цінник приблизно такий самий, але габарити не підійшли. До того ж, той coughar виглядає як агресивно-геймерский аксесуар.
У stiystil обрав модель lite. Серед різниці яку пояснили у сапорті – pro шатається менше (якщо pro 100% стабільності, lite 90%). Підіймати вантажі столом планів не мав – обмеження lite 80кг мені легко вистачає (120кг у pro). Обрав власний розмір стільниці щоб ідеально влізло. Серед опцій обрав T-виріз, дубова стільниця – кастомний розмір, скруглені кути, пульт памʼяті висоти, органайзер для кабелів.
Зібрав викруткою за 30 хвилин, дружина допомогала.
За місяць користування маю тільки позитивні враження. Здебільшого на дзвінках стою, а коли власне щось роблю за компʼютером то сиджу. Максимальний час стоячи – 3год. У середньому режимі користування напевне 1:2, сиджу вдвічі більше ніж стою.
Щодо стабільності то мені здається що стіл не шатається (стоячи, висота 121см). Монітори коливаються але це скоріше за все повʼязано з кронштейном та кріпленням моніторів. Той стіл що в ikea значно сильніше шатається сам по собі.
Задоволений також виглядом виробу – стільниця виглядає здорово, кути додають шарм.
Загалом, задоволений що вибрав StiyStil!
-
Микола5 out of 5Cтіл з регулюванням висоти PRO
Дуже задоволений покупкою столу з регулюванням висоти! Стіл неймовірно якісний, усі деталі ідеальні, а я дуже прискіпливий до якості, тому знаю, про що кажу)
Інструкція чітка й детальна, стіл зібрався швидко приблизно за годину. Тримач для кабелів, це справжній порятунок для організації робочого простору.
Також велика подяка менеджеру Stiystil за оперативні відповіді та чудовий сервіс. Рекомендую цей стіл та компанію усім, хто цінує комфорт та ідеальну якість!
-
Ігор5 out of 5Cтіл з регулюванням висоти PRO
Нещодавно придбав стіл Pro з столешнею ДСП товщиною 36mm, колір Венге. Неймовірно задоволений покупкою. Продавець надає хорошу консультацію стосовно вибору компонуючих, розмірів і тому подібних речей. Тепер робота стоячи приносить величезне задоволення. Якість основи та столешні на високому рівні, легкий у збиранні, так як приходить у розібраному вигляді, стійкий та не хитається, не шумний, два мотори доволі швидко справляються з тим, щоб підняти чи опустити стіл. Є пам’ять висоти, що дозволяє швидко змінювати висоту. Колір ДСП дуже круто виглядає вживу, тактильно структурний і доволі приємний. Рекомендую стіл від StiyStil всім хто давно вагається, так як це справді того вартує.
-
Анастасія5 out of 5Cтіл з регулюванням висоти PRO
Stiystil
Ви чудові!
І ви не представляєте, який ресьорч я провела, щоб визначитися з постачальником регульованих столів) І зараз можу твердо сказати, що я не помилилась з вибором. Все було неймовірно, починаючи з сервісу, готовності прийти в шоурум ради нас у неділю і показати товар, і закінчуючи самою покупкою!
Стіл приїхав без жодних проблем, з дотриманням строків доставки. І вже користуючись два тижні можу сказати що не маю навіть найменшої, найдрібнішої скарги. Все працює ідеально і як по годиннику.
Більш того, працювати стоячи – це тепер частина моєї рутини, і моя спина дякує за це разом зі мною.
А на фіналочку я отримала естетичне задоволення, бажання підійти до робочого місця і щось робити тільки тому, що воно є)
Stiystil Дякую вам ще раз за чудовий сервіс, якщо за регульованим столом – то всім тільки сюди 😇
-
DEV5 out of 5Cтіл з регулюванням висоти PRO
Всім привіт, з великим задоволенням також залишаю і свій відгук 🙂 Придбав стіл в нову власну квартиру, щоб зробити в кабінеті власну робочу зону. З вимог була якість конструкції, з функцією регулювання висоти й у підсумку я повністю задоволений можливостями @StiyStil. Перш за все, це зручність для роботи: можу змінювати положення столу протягом дня, щоб працювати як сидячи, так і стоячи, що знижує навантаження на спину та допомагає уникнути втоми. Крім того, стіл працює плавно й тихо, що особливо приємно, коли навколо тиша або я на відеозустрічі.
Ще однією (найважливішею для мене) перевагою є міцність і стійкість конструкції. Стіл не хиткий, навіть коли він повністю піднятий, що важливо для стабільності роботи. Також приємно, що регулювання висоти відбувається швидко, завдяки зручним і простим у користуванні кнопкам. Мінусів я не виявив, тому можу рекомендувати цей стіл всім, хто хоче покращити свій робочий простір.
-
Євген5 out of 5Cтіл з регулюванням висоти PRO
Для тих кто багато працює за компом, стіл з підйомним механізмом мастхев) Свій придбав у Stiystil, швидка доставка, якісні матеріли. Стоячи працювати досить незвичайно спочатку, але згодом звикаєш і добре комбінуєш зі звичним сидінням. Плюсів роботи за таким багато, в першу чергу здоров’я, з мінусів тільки велика ціна.
-
Володимир5 out of 5Статичний стіл CONSTANT
Замовляв кастомний стіл Модель Constant від “@stiystil” http://stiystil.com.ua/ Всі мої вподобання стосовно довжини, ширини та висоти було прийнято до уваги, а також всі вирізи щоб він виглядав як геймерський стіл було втілено в реальність. Додатково також замовляв максимальне тонування. Столешня з дуба виглядає дуже стильно, а товщина 40мм не дає сумніватися в його надійності. Також сталеві ніжки стола мають прямокутну форму і надійно тримають стіл. Ніяких люфтів чи нерівностей немає. Все як в моєму технічному завданні було написано – так і виконано. Купував для свого робочого місця та розваг за ПК. Мені і дружині стіл дуже сподобався і приємно дивитись на нього. Дуже дякую за дійсно стильну та якісну річ на довгі роки використання. (якщо комусь цікаво розміри столешні, то: 1560*800*40мм)
-
Олександр5 out of 5Статичний стіл CONSTANT
Нещодавно придбав статичний стіл Constant від Stiystil, і він став справжньою знахідкою для мого робочого місця. Пошук ідеального столу був для мене дуже важливим, адже повний робочий день я проводжу за комп’ютером. Хотілося знайти щось стильне, зручне, стійке та довговічне. Вибір припав на цю модель завдяки її мінімалістичному дизайну, надійній конструкції та можливості вибрати якісні матеріали самої стільниці. Обрав варіант довжиною 150 см та дубовим масивом.
Після декількох тижнів використання можу з упевненістю сказати, що стіл повністю виправдав мої очікування. Його робоча поверхня досить простора, щоб розмістити всі необхідні для мене девайси: монітор 27 дюймів, ноутбук, акустику, а також залишити місце для дрібниць і документів. При цьому все залишається зручно доступним, без відчуття перевантаженості. Міцність і стабільність конструкції приємно здивували — навіть під час активної роботи стіл залишається нерухомим. Поверхня виглядає дуже естетично й приємна на дотик, що додає комфорту під час роботи.
Ще один приємний бонус — стіл гармонійно вписався в інтер’єр моєї кімнати. Його лаконічний стиль чудово поєднується з іншими меблями, створюючи відчуття порядку та організованості. Робочий процес став значно комфортнішим і приємнішим.
Найближчим часом планую доповнити робоче місце органайзером для кабелів, який звісно також буду замовляти у компанії Stiystil. Це допоможе ще краще організувати простір і зробити його максимально акуратним.
Рекомендую цей стіл усім, хто цінує якість, зручність і стиль.
-
Тетяна5 out of 5Статичний стіл CONSTANT
Купувала у вас статичний стій за власними розмірами. Довго обирала плиту, ДСП чи дуб, так як переживала за якість ДСП. Але насправді переживала даремно) Взяла ДСП та не помилилась 🔥 Якість стола дуже крута! Насичений глибокий колір плити (раджу брати на 36мм, виглядає неймовірно) та стійкі ніжки з міцного металу. В збірці стіл дуже простий, ніжки кріпляться шістьма гвинтиками з комплекту, що дуже зручно Також на ніжках вже є накладки, щоб не затирати підлогу, не потрібно купувати свої, це також плюс) Що важливо, висоти ніжок достатньо щоб робоче крісло ховалось під нього разом з підлокітниками, що економить простір в кімнаті)
Вписався в інтерʼєр на ура, обовʼязково рекомендуватиму StiyStil друзям 🥹❤️
-
Ігор5 out of 5Статичний стіл CONSTANT
5 років тому придбав Solid, накладкою на стаціонарний стіл для роботи стоячи.
Трохи згодом придбав додому статичний стіл CONSTANT. Stiystil якісно виготовили його за моїми індивідуальними розмірами. Тепер за столом працюю не лише я, а й моя дружина. На ньому легко розмістились два робочі місця й дуже часто ми працюємо удвох одночасно.
Що сподобалось найбільше:
1. ДУБ. Так це склеєний щит, але дуб – є дуб. Вічна класика. Дерево пропитано якісною натуральною олією: не смерділо і не відволікало під час роботи, легко прибирається.
2. Мінімалістичні, прості ніжки та дуже зручні кріплення. За 10-15 хвилин стіл можна легко розібрати та зібрати навіть без інструментів.
3. Зручний та стильний органайзер для мережевих фільтрів для кабелів. Проста металева конструкція під стільницею вирішує безліч проблем.
-
Олександр5 out of 5Статичний стіл CONSTANT
Довго шукали якісний і глибокий стіл, щоб підходив під інтер‘єр. Після невдалих пошуків звернулися знову до @stiystil щоб взяти ще один стіл, але на цей раз статичний. Як і попереднього разу все підійшло і зібралося за 5 хвилин без додаткових інструментів.
-
Олена5 out of 5Статичний стіл CONSTANT
Вже досить довго користуюсь обновками. А саме столом та кріслом. І що я можу сказати.
Я задоволена що купила їх, з появою адекватного робочого простору я стала більш сконцентрованою та менше відчуваю втому, моя продуктивність зросла.
Щодо якості матеріалів то все на вищому рівні, дуже крутий дуб, та каркас. Щодних подряпин і сколів не було, збирати було легко, він дуже круто впишеться в будь який інтер’єр, він мінімалістичний та лаконічний. Та не потрібно хвилюватись ще напевно десятиліттями що потрібен новий стіл 🙂
Крісло також дуже круте, спочатку було відчутття що воно дуже тверде і не сильно зручне, але це не так. З таким кріслом значно зручніше працювати ніж на м‘якому. До того ж я думаю буде дуже комфортно літом, оскільки воно в сітку та буде дихати шкіра.
Дякую stiystil!
-
Роман5 out of 5Статичний стіл CONSTANT
Отже, виришів я облаштувати і собі робоче місце як в отих відео на youtube про My WFH Desk Setup.
Хороший стіл – основа всього сетапу, а я давно вже мріяв про великий стіл без усіляких непотірбних шухлядок, перегородок чи ще чого, які тільки заважають ногам і не дають тобі розвернутись як хочеш. В звичайних меблевих магазинах я не міг знайти те, чого хочу. Аж потім пригадав, що колись мій колега купив собі StiyStil Solid. Тоді я той виріб не оцінив, але запам’ятав, що зроблений він був дуже якісно.
Тому замовив саме в Stiystil стіл з дубовою стільницею (180х80) і був приємно вражений рівнем сервісу, який ця компанія надає своїм клієнтам. Одразу скажу, що з моїм замовлення не все було гладко, але той підхід, який застосовує компанія аби виправити свої помилки мене вразив. Хоча недолік був зовсім дріб’язковим і його за бажанням можна було б усунути без особливих проблем, але здається, що Stiystil не йде на компроміси, коли мова йде про якість і вже через декілька днів в мене був новенький стіл.
Стіл же виглядає просто шикарно і на ньому помістилось все, що мені потрібно. Немає чого додати. Дивіться фото.
Вирішив все ж написати відгук, бо дуже поважаю, коли компанії так підходять до роботи зі своїми клієнтами. Я розумію, що проблеми трапляються у всіх, але те, як їх вирішують, показує істинне лице. Хтось буде тебе морозити, футболити чи винуватити, що то клієнт сам дурень, а хтось прикладе всіх зусиль аби клієнт був задоволений і зазнав мінімум незручностей.
Дякую Stiystil!
-
Сергій5 out of 5Статичний стіл CONSTANT
Працюю з дому близько 2-х років, останні 2 місяці за столом CONSTANT від Stiystil.
Дуже довго читав, шукав, прицінювався, роздумував над тим, щоб зробити собі стіл з нуля. Але зупинився на готовому рішенні і вирішив довіритись.
Збирається дуже легко, мов конструктор.
Ідеально вписався в інтер‘єр. Масивні стійки, могутня дубова стільниця додають непохитності і впевненості в роботі. Замовив додатково T-виріз і органайзер для кабелів – дозволяють сховати весь «дротовий безлад». Стільницю взяв ширшу (800-ку), люблю коли на столі багато місця. Дуже переймався за якість поверхні (хотілось максимально відчувати дерево), та зараз можу з впевненістю сказати, що задоволений на всі 100%. Для тих, в кого багато статичної роботи – ідеальний варіант.
-
Олег5 out of 5Статичний стіл CONSTANT
Уже другий рік з тих пір, коли працюю з дому. Коли зрозумів, що перехід на ремоут – це точна неповернення, почав думати про свій домашній офіс. (за що спина дякує-не-передякую).
Люблю, коли бізнес від голови до п’яток відповідає за якість і прекрасний серівс. Stiystil просто топчик🔥 Їхній стіл був однією з найкращих покупок року: міцний, текстурка цільного дерева, дубовий і стоїть як атлант))). Працювати суцільний кайф. Тому ловіть мій однозначний рекомендасьйон.
Шо дуже тішить, це те, що зібрати його можна за 5 хвилин. Коли зібрав стіл, то зрозумів, що саме те, чого й хотів. До речі, коврики для ноутів там теж годні.
Окреме дякую кур’єру за доставку під двері😊
дякую🌿
-
Олег5 out of 5Статичний стіл CONSTANT
Стіл виглядає шикарно та є доволі практичний. Чудово відтираються плями. За рахунок хороших ніжок та важкої дубової стільниці стоїть на місці ніби приклеєний. Легко збирається. Дуже задоволений.
-
Андрій5 out of 5Profim ACCIS PRO 151SFL
Я довго шукав ідеальний стіл та крісло. І ось знайшов.
Працювати стало набагато приємніше. Той факт, що я можу у будь-який момент змінити позу дуже приваблює.
В мене хвора спина та шия. Не катастрофа, проте за роки праці у сфері IT я трохи собі нашкодив. Так от із цим кріслом та столом я почуваю себе краще, і навіть займаюся реабілітацією.
Окрема подяка менеджерці Роксолані. Допомогла з покупкою, підказала, що потрібно в все було швидко та професійно.
Стіл: StiyStil PRO
Крісло: Profim Acis Pro
-
Андрій5 out of 5Profim Xenon Net 111SFL
Придбали крісло Profim Xenon Net 111SFL. Спочатку на планували такої покупки, але як спробували посидіти в магазині – то про інші крісла вже не задумувались. Якщо порівнювати з варіантами з «мас маркету» – то крісло набагато зручніше, плюс можна підлаштувати підтримку шиї та попереку під себе. Спина від нього взагалі не болить, можна відкидатись, хто таке любить, адже крісло класно амортизує. Виробник дає гарантію 5 років, якщо буде якась несправність – обіцяють все замінити. Наразі все підходить.
-
Ростислав5 out of 5Profim VERIS NET 111SFL
Довгий час не міг обрати, яке саме крісло вибрати, але добре, що є шоурум в Києві, куди можна прийти і посидіти, майже на всіх моделях, і обрати найкраще для себе. Я обрав Profim Veris Net через те, що воно жорстоко тримає поперек, а також дуже сподобався функціонал спинки: можна налаштувати, щоб вона постійно підтримувала твою спину, коли ти нахиляєшся вперед або назад, і це допомагає рівно сидіти, а не як було раніше – як шахматний кінь. В цілому, дуже зручне крісло, багато налаштувань, що максимально роблять комфортним сидіння під час роботи.
-
Михайло5 out of 5Profim ACCIS PRO 151SFL
Нещодавно я придбав офісне крісло моделі Profim Accis Pro 151SFL. Проблеми зі спиною змусили мене шукати ергономічне рішення, і хоча загальні враження від покупки чудові, є один нюанс, про який варто згадати окремо.
Перше, що приємно вразило – це майже повністю зібране крісло в надійній упаковці. Процес складання виявився напрочуд простим і зайняв буквально хвилину: достатньо було лише встановити циліндр у основу та закріпити саме крісло. Якість виконання та матеріалів відразу справляє враження преміального продукту. Особливо хочеться відзначити сидіння – воно виготовлене з щільної, якісної тканини. Для тих, хто може хвилюватися щодо товщини подушки сидіння – можу запевнити, що попри візуальну тонкість, вона забезпечує відмінний комфорт завдяки своїй щільності. Впевнений, що навіть при тривалому використанні якість не погіршиться.Спинка крісла виконана з міцної сітчастої тканини, яку можна налаштувати під себе завдяки регулюванню нахилу з фіксацією в потрібному положенні. Усі механізми регулювання розташовані зручно та інтуїтивно зрозумілі. Окремої уваги заслуговує функція активного сидіння – справжня родзинка цієї моделі. Коли вона активована, крісло дозволяє природно рухатися: відхилятися назад та похитуватися в сторони. Ця можливість неймовірно корисна, коли потрібно потягнутися чи змінити положення, не відриваючись від роботи. Саме ця динамічність сидіння, на мою думку, робить інвестицію в це крісло особливо цінною.
Щодо згаданого нюансу: підтримка поперекового відділу в кріслі присутня, але вона досить делікатна. З обох боків спинки розташовані регулятори, які дозволяють натягувати сітчасту тканину, формуючи вигин для підтримки спини. Цей ефект стає більш помітним при нахилі спинки назад. Хоча підтримка не така виражена, як у деяких інших моделях, це не можна назвати серйозним недоліком – особливо враховуючи, що мої проблеми зі спиною значно зменшилися після початку використання цього крісла.
-
Юрій5 out of 5Profim ACCIS PRO 151SFL
Мій досвід із Stiy Stil – чудовий вибір для роботи стоячи!
Через травму спини мені знадобився зручний робочий стіл для можливості працювати стоячи, а також новий стілець, який не погіршував би стан мого попереку. Як прихильник подкастів DOU, я неодноразово чув про Stiystil, тому, коли виникла потреба, згадав про них і вирішив навідатися до їхнього офісу в Києві для тестування.
Завдяки чудовій менеджерці Оксані, яка провела для мене міні-екскурсію, я зміг особисто протестувати різні варіанти стільців і дізнатися більше про особливості столів та їхні можливості кастомізації. Вдячний їй за увагу та детальне пояснення, що допомогло зробити усвідомлений вибір.
Врешті, я обрав максимально простий варіант столу https://www.stiystil.com.ua/stil-z-elektroregulyuvannyam…/, доповнивши його лише функцією пам’яті режимів висоти – і це повністю виправдало себе! Також крісло https://www.stiystil.com.ua/profim-accis-pro/ Придбання відбулося швидко, а складання зайняло всього близько години (дякую туторіалам на YouTube), хоча й довелося імпровізувати із викрутками.
Сьогодні працюю за столом із задоволенням і шкодую, що не придбав його раніше. Дуже приємно, що в Україні є компанія Stiystil, яка підтримує здоровий підхід до роботи і дійсно допомагає людям, що проводять багато часу за комп’ютером.
-
Остап5 out of 5Profim VERIS NET 111SFL
Придбав крісло Profim VERIS NET 111SFL у Stiy Stil.
Задоволений покупкою, ціна-якість.
Основна проблема яка у мене була вирішена, це тримання поясниці і це крісло на 100% впоралось з цим.
Регулюється глибина сидіння, гойдання спинки, підголівник
(загалом все регулюється)
За короткий термін користування – моя спине каже мені дякую за таку покупку)
-
Антоніна5 out of 5Profim ACCIS PRO 151SFL
Рішення придбати нове крісло прийшло після того, як моє старе крісло стало абсолютно незручним і почало скрипіти під час рухів. Працюючи з дому, я зрозуміла, що потребую чогось більш комфортного та надійного. Крісло Profim ACCIS PRO 151SFL – це дійсно неймовірний продукт, який максимально пристосовується до рухів вашого тіла. Суперрухомі спинка та сидіння забезпечують незрівнянний комфорт протягом усього дня.
Крісло має сучасний дизайн, який виглядає чудово у будь-якому інтер’єрі. Безпечна конструкція додає впевненості в його довговічності та надійності. А безкоштовна доставка по всій Україні – це приємний бонус.
Дякую за чудовий продукт! Рекомендую!
-
Назар5 out of 5Profim ACCIS PRO 151SFL
Задоволений власник 2 столів з електрорегулюванням, органайзером для кабелів, баланс борду з роликом та кріслом Profim ACCIS PRO 151SFL від компанії StiyStil.
Крісло Profim ACCIS PRO 151SFL
Дуже зручне крістло, на якому можна сидіти весь день. Дійсно зручно для спини (спинка рухається за вашою спиною) та подобається функція руху зі сторони в сторону, що допомагає розрухати поперек. Також варто відзначити дизайн, виглядає топово.
-
Катерина5 out of 5Profim ACCIS PRO 151SFL
Всім працівникам на віддаленні присвячується.
Через 3 роки роботи з дому моя спина та шия натякнули мені, що працювати з макбуком на колінах це не ок. Дуже дякую Stiystil за супер зручне крісло Profim ACCIS PRO в якому налаштовується абсолютно все щоб сидіти рівно і комфортно. Окрім стандартних налаштувань можна ще змінювати висоту та кут підлокітників, та обрати рівень попереку.
Дуже раджу
-
Орест5 out of 5Profim Light Up 230SL
Дуже люблю українські бізнеси і стараюсь купувати українське, а ще більше люблю коли це також якісний продукт з крутим сервісом!
Тому сьогодні хочу поділитись своїм фідбеком про своє робоче місце, яке я облаштував разом з STIYSTIL – працюю в такому сетапі більше року і мені дуже комфортно.
Крісло – Profim Light Up, проста модель за адекватну ціну, але в ній можна максимально зручно відрегулювати все під себе. Дуже класно, що можна приїхати в шоурум потестувати все на місці і обрати не просто по вигляду в інтернеті.
https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:7173660566471753728/
-
Назар5 out of 5Баланс борд з роликом
Задоволений власник 2 столів з електрорегулюванням, органайзером для кабелів, баланс борду з роликом та кріслом Profim ACCIS PRO 151SFL від компанії StiyStil.
Баланс Борд з Роликом
Користуюсь кожен день, зменшує біль та втому в ногах, допомагає підтримувати активність ніг та має гарний дизайн.
-
Ігор5 out of 5Килимок для ніг BallMat
5 років тому придбав Solid, накладку на стаціонарний стіл для роботи стоячи.
Трохи згодом придбав додому статичний стіл CONSTANT.
Оскільки ідеалу немає меж, то ще трохи згодом я придбав килимок для ніг з м’ячиком BallMat. Стояти на ньому одне задоволення: м’яко та тепло, м’ячик – для розваг та масажу стоп. Матеріал довговічний і за три роки ніяких слідів! Протер ганчіркою – і як новий.
-
Марк5 out of 5Підставка для моніторів Solo
Дуже зручна підставка для моніторів Solo. За рахунок полиць збільшується місце для всяких речей, які можна покласти поруч. Отримав замовлення у гарній упаковці, в якій все акуратно складено. Загалом мені сподобався сервіс обслуговування, мені швидко перетелефонували.
-
Микола5 out of 5Підставка для моніторів Duet
Оформляти замовлення було зручно, підставка Duet зроблена дуже якісно. Все акуратно запаковано, замовляв кур’єрською доставкою. В середині коробки була листівка – приємний підхід і цікаво було розпаковувати. Зручно, що вироби наявні в магазині у Львові і можна все побачити вживу, потестувати. Мені все сподобалось – доставка та обслуговування.
-
Олег5 out of 5Фетровий килимок No.2
Хочу поділитися своїми враженнями про килим для робочої поверхні «My Orchestree» від StiyStil.
Для мене, як для людини, яка більшіть свого часу проводить за ком‘ютером, питання робочої поверхні та зручність її використання є одним з найважливіших, тому при виборі, опирався на наступні параметри:
• матеріал поверхні та основи
• дизайн
• розмір
• форма.
Базуючись на цих параметрах, я очікув знайти щось з натуральних матеріалів, які забезпечать надійне щеплення з поверхнею столу, та нададуть максимально стійку та гладку поверхню для ковзання мишки. Також хотілося перекрити всю поверхню столу по глибині, щоб можна було розміщувати ноутбук, клавіатуру та мишку на поверхні без перепадів.
На просторах інтернет магазинів, більшість продавців пропонували доволі стандартні варіанти з текстильною поверхнею та резиновою підкладкою.
Але потративши трохи більше часу, я знайшов те, що мені підійде на http://www.stiystil.com.ua (https://www.stiystil.com.ua/stil-z-elektroregulyuvannyam-lite/) , це був Фетровий килимок No.2.
Я зробив замовлення не зволікаючи.
Доречі сайт у магазину зручний, якщо ви будете купувати стіл з елекрорегулюванням висоти, це буде чимось схоже на покупку автомобіля, так, як саме ви вирішуєте, які матеріали та опції потрібні саме вам.
Дуже добре, що продавець зв‘язуються з вами в телеграмі, та дає можливість відповідати вам у зручний час.
Килимок прийшов дбайливо скручений без жодних переломів та упакований в коробку.
Після відкриття, він чудово ліг на столешню, не потребуюючи додаткового часу на розправлення, тому пакування у магазину StiyStill заслуговує 5 зірочок.
Тепер поговоримо про реальні враження від якості матеріалів та досвід використання.
Чесно кажучи я був дійсно здивований, цей килимок був для мене чимось новим.
Одразу звернув увагу, що він дуже приємний на дотик, тому на нього зручно опиратися, коли працюєш стоячи.
Фетрова поверхня якісна, забезпечує зручне ковзання мишки, а ще вона має дуже велику перевагу над звичайною текстильною поверхнею – вона не зберігає жодних слідів експулатації і виглядає завжди, як нова.
Підкладка з коркового дерева забезпечує надійне зчеплення із столешнею.
А головне, він чудово впишеться у будь який інтер‘єр і вам не прийдеться тратити багато часу на роздуми про правильний малюнок чи колір, це все вже зробили за вас.
Ціна може і здається високою для таких речей, але можу запевнити, що жодні дешевші аналоги, ніяк не зможуть зрівнятися з фетровим килимком саме від StiyStill, він як iPhone в світі килимків.
В загальному мене залишились тільки приємні враження від цієї покупки.
-
Андрій5 out of 5Підставка для моніторів Duet
Замовив підставку Duet і фетровий килимок меншого розміру: якість дуже висока. Я у вас вже не перший раз купую, переконався сам, що у вас все дуже якісне і мега зручне. Упакування дуже ретельне, акуратне та надійне. Підставка під монітори – дуже крута, дубова, якісна, ідеально підходить до столу від STIYSTIL з дубовою стільницею. Все дуже якісно і зручно, продовжуйте в тому ж дусі!
-
Олексій5 out of 5Підставка для телефону
Максимальна оцінка за товар, якісно все зроблено, підставка для телефону дуже зручна. Замовлення гарно і надійно запаковано. Відзначу клієнтоорієнтованість компанії, мене попередили, коли замовлення буде готове. Зручно обирати товари на сайті та оформляти замовлення.
-
Сергій5 out of 5Підставка для моніторів Duet
Ергономіка робочого місця: висота моніторів
Оптимально екран має знаходитись на відстані витягнутої руки. А на якій висоті мають знаходитись монітори? Згадується картинка зі шкільних підручників, коли учень сидить в «правильній» позі за комп‘ютером: 90 градусів кут в колінах, рівна спина, лікті на столі також під кутом 90 і, звісно, ця ідеальна відстань до екрану. Однак чомусь монітор на зображенні знаходився набагато нижче рівня очей, через це голова учня була нахилена трохи донизу.
Довгий час завдяки цій картинці я був впевнений, що так і має бути, аж поки не почались зажими в шийному відділі та періодичний головний біль. Трохи поексперементувавши я вивів комфортну для себе поставу – погляд прямий, очі на рівні 2/3 висоти монітора. У всіх інших позиціях, після тривалої робочого дня відчувалось напуження в плечах та шиї.
Декілька років мої монітори стояли на книжках та коробках. Рішення робоче, але з часом конструкція з коробок стає хиткою, а збірка романів Жюля Верна проситься назад на книжкову поличку.
Нещодавно натрапив на підставки для моніторів від Stiystil. Є варіанти як для одного монітору, так і для двох. Спочатку дуже стримувала ціна, але всі сумніви розвіялись після того, як побачив їх вживу в шоурумі в ТЦ МАРК. Цільна деревина (дубовий масив), проміжна металева секція з повстяним покриттям і ось ця «ідеальна» для мене висота. Поличка чудово доповнила стіл, що я замовив ще минулого року. Раджу. На фото можна побачити як виглядає мій воркспейс зараз. Згодом розкажу про свій досвід з підбором стільця.
Бережіть своє здоров‘я!


Хотів би порекомендувати Stiystil для тих, хто довго планував купити, але завжди відкладав через сумнівну якість у дистриб’юторів та ризики (ОЛХ).
@styistil мають власне виробництво з нуля у Львові, доставляють по Україні.
Після місяця користування можу сказати, що я задоволений покупкою. Приємно вразила якість за досить доступну ціну, зауважень до роботи механізму немає.
P.S. Планую в них таки докупити організатор для кабелів