Відгуки
- Всі відгуки1476
- Накладка на стіл Solid
- Стіл з електро-регулюванням
- Стіл статичний Constant
- Крісла
- Аксесуари
- MyOrchestree
-
-
Cтіл з регулюванням висоти PRO
Довго шукав собі ультрасучасне крісло для роботи, щоб розвантажити поперек. Навіть їздив за таким до Києва. Але зрештою зрозумів, що у будь-якому кріслі з часом починаю витягувати вперед голову та горбитись. На колінному стільці, який добре розвантажує поперек, ще й починають боліти коліна. Загалом на поставу погано впливає будь-яке довге статичне положення. Найкращий варіант коли я час від часу змінюю положення тіла. Саме тому я придбав стіл, який регулюється пультом керування та швидко змінює висоту (для сидіння/напівсидіння/стояння). Тепер в основному працюю стоячи, іноді сідаю в крісло. Ще планую придбати стілець-сідло для работи напівсидячи. Дуже задоволенний столом.
-
Cтіл з регулюванням висоти PRO
Всім привіт! Пару тижнів тому купив стіл з регулюванням висоти від Stiystil. Чому купив? Бо наслідки сидіння по 8+ годин на день вже почали давати про себе знати. Вирішив: дешевше зараз купити стіл за купу грошей, ніж потім лікуватись за багато куп грошей)) Сам стіл супер якісний, регулюється по висоті до міліметра, Карл. По висоті вистачає і щоб стоячи працювати, і сидячи. Супер зручно, що можу відрегулювати висоту стола, зберегти пресет висоти, і потім однією кнопкою перевести стіл у потрібне положення по висоті. Працюю поки по 3-4 години на день стоячи, планую ще трохи збільшувати відсоток часу роботи стоячи. Спина спочатку сильно боліла, але зараз, здається, вже звик (взяв собі ще і килимок у них же для роботи стоячи, тому проблеми з колінами нема). Середнє самопочуття в кінці робочого дня покращилось, це точно. По недоліках можу відзначити тільки відсутність попередньо просверлених отворів в столешниці. Так, можливо, не всім це потрібно, але було б класно, якби така опція була при замовленні. Але в цілому процес збирання стола пройшов на диво просто, навіть враховуючи, що я не сильно експерт в прикладних механічних задачах.
-
Cтіл з регулюванням висоти PRO
Завжди працюю за комп’ютером, часто відпочиваю за комп’ютером, від того маю всі можливі проблеми зі спиною і малорухливістю. Також знаю, що мій мозок працює вдвічі продуктивніше, коли я стою. Раніше пробував будувати високе робоче місце з домашніх меблів, але зрозумів, що стояти цілий день так само не зручно: має бути можливість і стояти і сидіти. Тому купив stiystil. Сумнівався, чи замовляти велику дубову стільницю, але тепер зовсім не жалкую. Маю простір для рук, можу розкидати всі чашки книжки телефони. Навіть не уявляю, як було б з меншою. Стіл спокійно витримує мою вагу і дає на себе спертись — це дуже зручно. Спина дійсно почуває себе краще, голова теж. Стоячи легше відволіктись на фізичні вправи чи просто відпочинок. Раджу.
-
Cтіл з регулюванням висоти PRO
Оказывается, можно собрать себе рабочее место как в офисах Google. И это благодаря супер-столам от https://stiystil.com.ua/ Покупал стол в размере 1600х800 мм из дубового массива + органайзер для кабелей и розеток. Дополнительно попросил ребят сделать Т-вырез для проводов. Стол очень устойчивый даже на максимальной высоте, люфтов нет. Электродвигатели работают без нареканий. Работаю за этим столом уже 3 месяца и впечатления только положительные. Повысилась продуктивность, перестал уставать, потому что можно чередовать положение сидя-стоя, стал больше двигаться. Места хватает для всех гаджетов. Спасибо большое StiyStil за качественный продукт!
-
Okamura CONTESSA SECONDA
Придбали стілець OKAMURA CONTESSA.
Дуже зручний, підтримує спину та шию. Працювати на ньому дуже зручно – тіло не втомлюється як на інших стільцях. Також зручно, що регулюються ручки – тож можеш виставити та потрібну тобі висоту.
-
MIRUS-IOO-WHITE
Кілька днів тому купили крісло MIRUS. Нам дуже сподобався дизайн крісла та його зручність. Коли навчаєшся і багато часу проводиш часу за столом – цей стілець дуже класно підтримує спину, тож вона не відчуває дискомфорту, як це часто буває. Мабуть, його єдиним недоліком – це вага. Одній людині буде важко його затягнути додому на N-ий поверх, особливо якщо дім без ліфту. Але цьому можна знайти рішення і воно того варте – дуже вже комфортно на ньому працювати. Всім рекомендую!
-
COMFORT NEFIL LUXURY MESH
Купили стілець NEFIL для офісу. Дуже сподобався вигляд крісла – ідеально вписується в інтер’єр офісу. Зручно, комфортно, працювати на ньому – одне задоволення. Рекомендую.
-
Cтіл з регулюванням висоти PRO
Ми придбали 3 стільця і стіл в магазині Stiystil. Стільці дуже зручні, пристосовуються до твого тіла. Підтримують спину, тож вона не втомлюється порівняно з сидінням на інших стільцях. У стола зручно регулюється висота, її можна змінювати відповідно до того як дитина росте. Мали питання по його збірці, але команда оперативно проконсультувала (ми збирали стіл пізно ввечері) та допомогла вирішити проблему. Всім рекомендуємо. 1. Придбали стілець OKAMURA CONTESSA. Дуже зручний, підтримує спину та шию. Працювати на ньому дуже зручно – тіло не втомлюється як на інших стільцях. Також зручно, що регулюються ручки – тож можеш виставити та потрібну тобі висоту. 2. Кілька днів тому купили крісло MIRUS. Нам дуже сподобався дизайн крісла та його зручність. Коли навчаєшся і багато часу проводиш часу за столом – цей стілець дуже класно підтримує спину, тож вона не відчуває дискомфорту, як це часто буває. Мабуть, його єдиним недоліком – це вага. Одній людині буде важко його затягнути додому на N-ий поверх, особливо якщо дім без ліфту. Але цьому можна знайти рішення і воно того варте – дуже вже комфортно на ньому працювати. Всім рекомендую! 3. Купили стілець NEFIL для офісу. Дуже сподобався вигляд крісла – ідеально вписується в інтер’єр офісу. Зручно, комфортно, працювати на ньому – одне задоволення. Рекомендую.
-
Cтіл з регулюванням висоти PRO
Уже десь 2 роки як у мене стіл Solid в офісі, але через карантин і роботу з дому, самопочуття почало погіршуватись. Вирішив купити стій стіл і додому. Так як у мене вдома не було міцного стола, щоб поверх нього покласти Solid, то вирівшив взяти повноцінний стіл з електро-регулюванням. Такий стіл більш зручний ніж Solid: має більше місця, кабелі не застрягають між опорами. З іншого боку, на Solid монітори розташовані вище ніж клавіатура, що є більш ергономічно. Тому залежно від потреб, можу рекомендувати обидва стола. Стіл з електричним регулюванням мені подобається. Гарний, мінімалістичний дизайн. Працює тихо. Додаткові тримачі для кабелів клеяться напрочуд міцно. Самопочуття покращилось після того як я зміг час від часу працювати стоячи, а не сидіти весь день. Ще велика перевага такого стола, що можна його підняти, коли маленька дитина в кімнаті, і вона не зможе дістатись до предметів на столі.
-
-
Solid
Оновлене робоче місце ?
Користуюся вже 2 тижні.
Загалом враження дуже позитивні, давно хотів мати можливість працювати стоячи. Все зроблено якісно. Рекомендую
З недоліків: хотілося б трохи більшу стільницю, з 2 моніторами місця залишається мало.
-
Solid
Недавно придбав собі StiyStil, так як нарешті вирішив почати працювати стоячи.
Дуже приємно було, що стола доставили дуже оперативно – буквально за кілька годин після замовлення – для мене це було великим плюсом.
StiyStil є хорошим варіантом перш за все для тих у кого вже є традиційний робочий стіл. Сам стіл зроблений якісно і виглядає стильно – якістю робіт я лишився задоволеним. Він є досить масивним і залишається стійким в будь якому положенні.
Регулювати висоту зручно і неважко. Два монітори поміщаються взагалі без проблем.
Вже перший робочий день показав переваги роботи стоячи. Стало легше концентруватись на роботі. В кінці робочого дня явно відчувалась відсутність звичної втоми та болю в спині, та і загалом не почував себе таким втомленим як після дня сидіння у кріслі. Зміна висоти столу займає кілька секунд, що дозволяє у будь-який момент присісти і розвантажити ноги на певний час, так що ноги теж сильно не втомлюються.
Для мене основною причиною почати працювати стоячи було зменшення навантаження на спину, і можу сказати, що позитивний результат вже відчутний ?
-
Solid
Давно уже интересовался столами для работы стоя/сидя, но всё никак не решался. А недавно увидел интересную модель и голос внутри так и сказал – то что нужно. В нём нет ничего лишнего, всё на своих местах, прост и понятен. Все вещи на столе не просто валяются, а очень удобно размещены, выше чем обычно, всё под глазами, всё под рукой, никуда тянуться не надо. Монитор стоит ровно на уровне глаз, т.к. стол ещё и как подставка для монитора. Ощущение, что всё продумали и жаловаться не на что. Материал стола порадовал, софт тач, невероятные ощущения. Конструкция внушает ощущение надёжности, на него можно без страха облокотиться. И самое главное, радует что сделано в Украине!
Стоя работать пока привыкаю, и уже заметил, что когда работаешь стоя, как-то меньше хочется на что-то отвлекаться. Читать фейсбук/блоги/сообщения удобнее сидя:) А концентрироваться, обдумывать и что-то реализовывать – стоя.
-
Solid
Третій день тестую нову офісну цяцьку від львівського виробника StiyStil. Цей девайс перетворює будь-який офісний стіл у стіл-трансформер.
Від роботи стояче дуже цікаві відчуття. Здається що стояче я працюю більш продуктивно та зосередженіше. Єдиний нюанс щоб для роботи стояче варто стояти на чомусь м’якому. Я для цього використовую килимок для йоги, складений в четверо ?
Рекомендую)
-
Solid
Мої думки на висоті, чесно) Не те, щоб я себе хвалила. Але ефективність моєї роботи зросла. І мені потрібно було 4 дні і 20 хвилин, щоб сміливо це визнати. Я власниця StiyStil. І якщо розказати все спочатку, то гордість за новинку жила з велитенським страхом перші 20 хвилин стоячої роботи. Надмірна увага зі сторони колег, питання, на які я ще не знала відповідей…все лякало. Зараз все вляглось. Мій робочий простір нарешті набув неперевершеного вигляду. Хоча тепер, і варто позбутись частини хламу. Щодо відчуттів: це НЕПЕРЕВЕРШЕНО!! Поєднувати сидячу роботу із роботою стояче, це задоволення із таких, що не описуються, вони лише відчуваються. Чи змінився мій підхід до роботи? Так, коли я маю зосереджено над чимось попрацювати, мене тягне стояти. Коли хочеться розслабитись…сиджу із комфортом і білою красою перед очима.
-
Статичний стіл CONSTANT
Стіл виглядає шикарно та є доволі практичний. Чудово відтираються плями. За рахунок хороших ніжок та важкої дубової стільниці стоїть на місці ніби приклеєний. Легко збирається. Дуже задоволений.


Dream workspacе разом з Stiystil. На ремоуті саме те що треба! Є кілька режимів висоти, які налаштовуються кастомно під вас Великий плюс- можна обрати матеріал стільниці. В нас натуральний дуб.