Відгуки
- Всі відгуки1476
- Накладка на стіл Solid
- Стіл з електро-регулюванням
- Стіл статичний Constant
- Крісла
- Аксесуари
- MyOrchestree
-
-
Cтіл з регулюванням висоти PRO
Довго шукав собі ультрасучасне крісло для роботи, щоб розвантажити поперек. Навіть їздив за таким до Києва. Але зрештою зрозумів, що у будь-якому кріслі з часом починаю витягувати вперед голову та горбитись. На колінному стільці, який добре розвантажує поперек, ще й починають боліти коліна. Загалом на поставу погано впливає будь-яке довге статичне положення. Найкращий варіант коли я час від часу змінюю положення тіла. Саме тому я придбав стіл, який регулюється пультом керування та швидко змінює висоту (для сидіння/напівсидіння/стояння). Тепер в основному працюю стоячи, іноді сідаю в крісло. Ще планую придбати стілець-сідло для работи напівсидячи. Дуже задоволенний столом.
-
Cтіл з регулюванням висоти PRO
Всім привіт! Пару тижнів тому купив стіл з регулюванням висоти від Stiystil. Чому купив? Бо наслідки сидіння по 8+ годин на день вже почали давати про себе знати. Вирішив: дешевше зараз купити стіл за купу грошей, ніж потім лікуватись за багато куп грошей)) Сам стіл супер якісний, регулюється по висоті до міліметра, Карл. По висоті вистачає і щоб стоячи працювати, і сидячи. Супер зручно, що можу відрегулювати висоту стола, зберегти пресет висоти, і потім однією кнопкою перевести стіл у потрібне положення по висоті. Працюю поки по 3-4 години на день стоячи, планую ще трохи збільшувати відсоток часу роботи стоячи. Спина спочатку сильно боліла, але зараз, здається, вже звик (взяв собі ще і килимок у них же для роботи стоячи, тому проблеми з колінами нема). Середнє самопочуття в кінці робочого дня покращилось, це точно. По недоліках можу відзначити тільки відсутність попередньо просверлених отворів в столешниці. Так, можливо, не всім це потрібно, але було б класно, якби така опція була при замовленні. Але в цілому процес збирання стола пройшов на диво просто, навіть враховуючи, що я не сильно експерт в прикладних механічних задачах.
-
Cтіл з регулюванням висоти PRO
Завжди працюю за комп’ютером, часто відпочиваю за комп’ютером, від того маю всі можливі проблеми зі спиною і малорухливістю. Також знаю, що мій мозок працює вдвічі продуктивніше, коли я стою. Раніше пробував будувати високе робоче місце з домашніх меблів, але зрозумів, що стояти цілий день так само не зручно: має бути можливість і стояти і сидіти. Тому купив stiystil. Сумнівався, чи замовляти велику дубову стільницю, але тепер зовсім не жалкую. Маю простір для рук, можу розкидати всі чашки книжки телефони. Навіть не уявляю, як було б з меншою. Стіл спокійно витримує мою вагу і дає на себе спертись — це дуже зручно. Спина дійсно почуває себе краще, голова теж. Стоячи легше відволіктись на фізичні вправи чи просто відпочинок. Раджу.
-
Cтіл з регулюванням висоти PRO
Оказывается, можно собрать себе рабочее место как в офисах Google. И это благодаря супер-столам от https://stiystil.com.ua/ Покупал стол в размере 1600х800 мм из дубового массива + органайзер для кабелей и розеток. Дополнительно попросил ребят сделать Т-вырез для проводов. Стол очень устойчивый даже на максимальной высоте, люфтов нет. Электродвигатели работают без нареканий. Работаю за этим столом уже 3 месяца и впечатления только положительные. Повысилась продуктивность, перестал уставать, потому что можно чередовать положение сидя-стоя, стал больше двигаться. Места хватает для всех гаджетов. Спасибо большое StiyStil за качественный продукт!
-
Okamura CONTESSA SECONDA
Придбали стілець OKAMURA CONTESSA.
Дуже зручний, підтримує спину та шию. Працювати на ньому дуже зручно – тіло не втомлюється як на інших стільцях. Також зручно, що регулюються ручки – тож можеш виставити та потрібну тобі висоту.
-
MIRUS-IOO-WHITE
Кілька днів тому купили крісло MIRUS. Нам дуже сподобався дизайн крісла та його зручність. Коли навчаєшся і багато часу проводиш часу за столом – цей стілець дуже класно підтримує спину, тож вона не відчуває дискомфорту, як це часто буває. Мабуть, його єдиним недоліком – це вага. Одній людині буде важко його затягнути додому на N-ий поверх, особливо якщо дім без ліфту. Але цьому можна знайти рішення і воно того варте – дуже вже комфортно на ньому працювати. Всім рекомендую!
-
COMFORT NEFIL LUXURY MESH
Купили стілець NEFIL для офісу. Дуже сподобався вигляд крісла – ідеально вписується в інтер’єр офісу. Зручно, комфортно, працювати на ньому – одне задоволення. Рекомендую.
-
Cтіл з регулюванням висоти PRO
Ми придбали 3 стільця і стіл в магазині Stiystil. Стільці дуже зручні, пристосовуються до твого тіла. Підтримують спину, тож вона не втомлюється порівняно з сидінням на інших стільцях. У стола зручно регулюється висота, її можна змінювати відповідно до того як дитина росте. Мали питання по його збірці, але команда оперативно проконсультувала (ми збирали стіл пізно ввечері) та допомогла вирішити проблему. Всім рекомендуємо. 1. Придбали стілець OKAMURA CONTESSA. Дуже зручний, підтримує спину та шию. Працювати на ньому дуже зручно – тіло не втомлюється як на інших стільцях. Також зручно, що регулюються ручки – тож можеш виставити та потрібну тобі висоту. 2. Кілька днів тому купили крісло MIRUS. Нам дуже сподобався дизайн крісла та його зручність. Коли навчаєшся і багато часу проводиш часу за столом – цей стілець дуже класно підтримує спину, тож вона не відчуває дискомфорту, як це часто буває. Мабуть, його єдиним недоліком – це вага. Одній людині буде важко його затягнути додому на N-ий поверх, особливо якщо дім без ліфту. Але цьому можна знайти рішення і воно того варте – дуже вже комфортно на ньому працювати. Всім рекомендую! 3. Купили стілець NEFIL для офісу. Дуже сподобався вигляд крісла – ідеально вписується в інтер’єр офісу. Зручно, комфортно, працювати на ньому – одне задоволення. Рекомендую.
-
Cтіл з регулюванням висоти PRO
Уже десь 2 роки як у мене стіл Solid в офісі, але через карантин і роботу з дому, самопочуття почало погіршуватись. Вирішив купити стій стіл і додому. Так як у мене вдома не було міцного стола, щоб поверх нього покласти Solid, то вирівшив взяти повноцінний стіл з електро-регулюванням. Такий стіл більш зручний ніж Solid: має більше місця, кабелі не застрягають між опорами. З іншого боку, на Solid монітори розташовані вище ніж клавіатура, що є більш ергономічно. Тому залежно від потреб, можу рекомендувати обидва стола. Стіл з електричним регулюванням мені подобається. Гарний, мінімалістичний дизайн. Працює тихо. Додаткові тримачі для кабелів клеяться напрочуд міцно. Самопочуття покращилось після того як я зміг час від часу працювати стоячи, а не сидіти весь день. Ще велика перевага такого стола, що можна його підняти, коли маленька дитина в кімнаті, і вона не зможе дістатись до предметів на столі.
-
Solid
Вже третій місяць користуюсь столом STIYSTlL SOLID чорного кольору. Цей стіл чудово виконує свою функцію і дозволяє мені працювати ефективніше та почуватись краще фізично. Я не стою весь час, але балансувати виходить доволі легко. Рішення придбати стіл, висоту якого можна регулювати, з’явилось після декілької подорожей до Данії, де я побачив, наскільки столи такого роду розповсюджені. Також я почув достатньо хороші відгуки про роботу стоячи. Загалом я задоволений покупкою, дякую!
посилання на відгук:
-
Solid
Доброго дня. Хотів би поділитись досвідом використання модуля на стіл. Скажу, що мені подобається якість та зовнішній вигляд. Працюю графічним дизайнером. Робочий день може сягати 12 годин і це все сидячи. Рік тому почав займатись бігом і зрозумів для себе, що необхідно укріплювати спину і ноги. Спочатку цей модуль взяв на пробу у свого колеги, після вирішив придбати собі. для мене ще плюс цього модуля проявився з часом — обговорювати роботу і макети, стоячи навколо монітору, набаго зручніше.
посилання на відгук:
-
Solid
Пройшов місяць як я придбав собі це чудове доповнення до робочого місця. Тепер кожного робочого дня я кілька годин провожу працюючи стоячи (сесіями по 30 хв). Дуже подобається. Разом з накладкою брав ще коврик. На ньому набагато зручніше стояти. Дякую Stiystil за такі чудові витвори.
посилання на відгук:
-
Solid
Вирішив придбати стіл для того щоб зменшити негативний вплив роботи сидячи. Після 2-ох тижнів користування можу сказати, що зробив це не даремно. Сам стіл – дуже високої якості, крім того робота стоячи покращує мою концентрацію та самопочуття. Дуже зручно щось демонструвати колегам на моніторі, коли стіл знаходиться у розкладеному вигляді.
посилання на відгук:
-
Solid
Итак, по-порядку. Бесконечная сидячая работа ничем хорошим не отражается на здоровье и когда проблемы начали активно проявляться, я всерьез задумался об этом столе-накладке. Рядом в офисе уже два таких есть. Это было очень полезно с точки зрения возможности “потрогать”, узнать комментарии и отзывы (тем более, что ребята пользуются пару лет столом). Честно, цена немного смущала. Решил воспользоваться Оплатой Частями от монобанка (отдельный респект ребятам из StiyStil за эту возможность). Стол приехал быстро, весил очень прилично, механизмы на вид и на ощупь очень надеждые. Читал в отзывах, что люди жалуются, что в разложенном состоянии при облокачивании на стол мониторы трясутся. Особо проблем с этим не замечал. Что касается стоячей работы – очень рекомендую посмотреть в сторону мягких ковриков или удобной обуви. Лично мне постоянно чередовать положения не очень удобно (когда с головой уходишь в работу), поэтому я стою несколько часов подряд и напряжение в стопах чувствуется довольно сильно. Поэтому коврик и удобная обувь незаменимы. В целом – покупкой очень доволен. Каждая копейка вложенная в этот стол стоила того.
посилання на відгук:
-
Solid
Місяць тому вирішив придбати стіл SOLID через неможливість довго працювати сидячи внаслідок травми спини. Це був мій порятунок. Із задоволенням працюю стоячи, в кінці дня залишаюсь значно бадьорішим. Приємно вражений якістю виконання. Дубова столешня дає +100500 до естетичного задовлення від користування 🙂 Ще приємна деталь – наявність стяжок-органайзерів для кабелів, це дуже приємна дрібничка
посилання за відгуком:
-
-
Solid
Користуюся власним столом майже місяць, до того позичав в колеги щоб зрозуміти чи він мені потрібен. Болі в спині від постійної роботи сидячи змусили задуматися над варіантами змін. Коробка з принтера чи сніданковий столик з IKEA не підійшли. Стіл дуже гарної якості і туди без проблем помістилися всі кабелі та ноутбук з монітором 24 дюйми. Також дякую консультанту за пораду замовити килимок, дійсно тепер ніякого дискомфорту для ніг. Загальне самопочуття стало кращим, зросла концентрація, особливо її не вистачало після обіду.
посилання на відгук:
-
Solid
Хотел бы оставить отзыв о своем приобретении у вас. Не раз читал о вреде сидячего образа жизни и интересовался возможными варианты решения данной проблемы для себя. Все началось с того что я увидел такой стол у одного своих коллег. После того как я услышал позитивный отзыв о нем и посмотрел как это выглядит вживую решился приобрести и себе такой. На момент написания отзыва пользуюсь столом уже 4 месяца. В целом приобретение доволен, за счет частичной работы стоя не так устает спина и шея, хотя первое время работать стоя может быть тяжело и непривычно. Из недостатков могу сказать только то что при активном использовании клавиатуры на столе, вся конструкция немного пошатывается. И через какое-то время появились следы “потертости” на поверхности стола, где обычно лежит левая рука (я правша), в области клавиатуры.
-
Solid
Не так давно, а именно 10 июня я приобрёл у вас стол для работы стоя. Такой же стол был у моего коллеги с прошлого проекта. Прошло всего две недели, но я уже с первого дня использования почувствовал себя комфортней во время работы. У меня две протрузии и сидеть по 8 часов было адом. Иногда я вставал и просто нагибался на обычным столом, так как задачи не ждут. Теперь же совмещаю работу сидя/стоя. По времени стою около 40 минут. Несколько раз за день. Отличное устройство за свои деньги. И за это вам ребята спасибо. Из минусов пока для себя вынес короткое расстояние для рук на первом этаже конструкции. У меня рост 190 и длина рук от локтя до кисти порядка 35 см. Положив кисть руки на клавиатуру её не произвольно хочется подвинуть вперёд, дабы локти не свисали. Но это чисто дело комфорта. А так всё отлично. Ещё раз спасибо.
-
Cтіл з регулюванням висоти PRO
Workout під час роботи можливий, якщо твій стіл піднімається на потрібну тобі висоту. Дякую, Stiystil за таку можливість. І моя спина теж дякує ?
-
Cтіл з регулюванням висоти PRO
Давно чув про компанію Stiystil, а в реаліях карантину все більше задумувався над покупкою столу, оскільки потрібно було влаштовувати комфортне робоче місце вдома і такий стіл став необхідністю.
Плавне регулювання, простота в управлінні, можливість персональних налаштувань, Ви швидко і просто можете змінювати висоту, а відповідно і легко міняти положення під час роботи, що дає можливість розвантажити спину і зайняти комфорне положення для роботи.
Обрав для себе стіл розміром 1500*75, стільницю з масиву дуба, виглядає чудово, надійно і легко впишется в будь який інтер’єр, додатково замовив радіус та роз’єм для проводів для зручності і упорядкування дротів, на такому столі леко можна розмістити два монітори, клавіатуру і все необхідне для комфортної роботи.
Користуюсь більше місяця, більше ніякого дискомфорту в спині, максимально зручне робоче місце.
Якщо Ви любите комфорт, цінує своє здоров’я та хочете організувати класне робоче місце у себе вдома рекомендую замовити стіл з електро регулюванням від компанії Stiystil.
посилання на відгук:
-
Cтіл з регулюванням висоти PRO
Після того, як з’явились проблеми зі спиною (воно і не дивно, при роботі 8-10 годин за комп’ютером), я вирішив собі купити Stiystil.
Після двох тижнів тесту точно рекомендую. Стіл регулюється по натисканню кнопочки і можна налаштувати ідеальну висоту. Стільницю брав просте ДСП, хоча можна взяти дуб:)
Доставили наступного дня після замовлення і одразу зібрали вдома.
Чудова альтернатива, якщо треба зменшити навантаження на спину, а варіанту “не працювати” немає.
посилання на відгук:
-
Cтіл з регулюванням висоти PRO
Вітання всім!
Хочу поділитися відгуком про моє нове робоче місце, а саме стій-стіл від компанії Stiystil ? Вже тиждень стараюся проводити 20% свого робочого часу стоячи, якщо стояти більше, починають боліти ноги, напевно, з часом я зможу збільшувати кількість часу стоячи.
Стіл отримав в подарунок на своє день народження і це був один з моїх найкращих подарунків, ще й з користю для здоров’я. Дуже дякую, Natalia Tserpiak – Nehrych ?.
Тепер стосовно стола – надійна основа та механізм, достатньо стійкий навіть в піднятому положенні (120см), при моїх двох моніторах на одному кронштейні. Замовляли стіл без столешні, столешню придбали в іншому місці.
Важливим моментом є придбання органайзера під стільницю, він забезпечує весь кабель менеджмент, робот-пилесос дуже вдячний цьому, а то раніше прибирання під столом приносило йому безліч неприємностей і не раз мені приходилося визволяти його.
посилання на відгук:
-
Cтіл з регулюванням висоти PRO
Усім привіт!
Ну ось і прийшла моя черга написати відгук про придбанний стіл від @Stiystil
Замовлення оформив на офіційному сайті, все пройшло без проблем, але сам сайт викликав трохи двоякі відчуття, якийсь трохи не привітний до користувача (в контексті адаптованої версії для мобільних пристроїв).
Дзвінок від менеджера не довелося довго чекати, по обіцяли все доставити до 2-х тижнів, по факту вийшло трохи швидше ніж очікувалося. Доставка до дверей була включена до оплати, що насправді приємно, вважаючи на те що сам механізм важить 30 кг + додати вагу столешні (не знаю скільки важить, але важка бо дубова, бо якісна, бо надовго, бо для себе бралася ☺️)
Так сталося що стіл доставили саме 25.01 і як раз в цей день на офіційному youtube каналі зявилася відео інструкція щодо збирання стола, ось по ній і почав збирати, хоча в комплекті була інструкція українською мовою, що особливо приємно ?
Деталі механізму виглядають якісно та надійно, до фарбування питань не виникає, знову приєно здивований. Сама сборка механізму зайняла близько 1 години, ті хто має шуруповерт впорається набагато швидше. Столешню не став монтувати “на мертво” шурупами, але коли переїду у особисте житло обовзяково зроблю це і стягну усі дроти аби не висіли і не заважали (у комплекті є необхідний лут)
Для керування механізмом в комплекті є панель із 6-ма кнопками (вгору, вниз та 4 програми де можна зберегти бажану висоту стола)
Механізм працює швидко до того ж не є гучним що добре ніхто не звертатиме на стіл уваги коли він змінює висоту.
В цілому залишився задоволений цією інвестицією у своє здоровя, чи радитиму комусь? Обовязково!
посилання на відгук:
-
Cтіл з регулюванням висоти PRO
Саме так зараз виглядає моє робоче місце. Карантин та робота з дому вносить свої корективи і довелось шукати стіл зі змінною висотою. Довго обираючи, наткнувся на гідравлічний стіл від Stiystil
Вже два місця працюю 60% свого часу стоячи. Після першого тижня користування почав відчувати себе більш енергійним, збільшилась розумова активність та продуктивність, як наслідок. Не говорячи, що поступово почала зникати біль у спині.
Загалом, столом дуже задоволений, рекомендую!
посилання на відгук:
-
Cтіл з регулюванням висоти PRO
Давно мечтал о столе, который можно регулировать по высоте, чтобы работать стоя.
И вот, наконец, моя мечта сбылась! Почти две недели назад я приобрел регулируемый стол у компании #StiyStil. Парень, который доставлял стол, любезно согласился собрать за небольшую дополнительную плату, и это было первое прекрасное впечатление от сервиса.
Итак, несмотря на то, что давно пользуюсь эргономическим креслом, и познал все его прелести, работа сидя 8-10 часов даже на комфортном кресле дает о себе знать. Поэтому такой стол был очень интересен.
Работаю за столом чуть больше недели, чередуя положение сидя и стоя. В первый день был небольшой дискомфорт в ногах с непривычки, после этого больше ничего не беспокоило.
Понравилась качественная сборка стола, 4 программируемых положения, плавное поднятие\опускание, ну и мягкий коврик, на котором комфортно долго стоять.
Спасибо компании #StiyStil за отличный продукт!
посилання на відгук:
-
Cтіл з регулюванням висоти PRO
Не минуло й року з моменту переходу в карантинний режим роботи “ворк фром хоум”, до якого мало хто був готовий. Я особисто, не була, адже вдома не було запасного робочого місця, де можна було б зручно розміститися й відсидіти 8 годин робочого дня та ще й так, аби ввечері спину не ламало, шию не заклинювало, а м’яке місце почувалось таким же м’яким як і вранці ?. І ось, майже рік потому, я нарешті наважилась на створення комфорту для себе самої й замовила собі такий подаруночок “під ялинку” – стіл з електро-регулюванням, аби можна було підбирати зручну висоту для сидіння, та ще й розминатись працюючи стоячи! Тепер я маю різноманіття протягом робочого дня: посидіти-постояти-посидіти-постояти ?. Усі частини тіла, що раніше страждали, зараз почуваються набагато краще, чому я невимовно рада. А спонсор мого маленького щастя – Stiystil, дякую вам, за зручність, якість, оперативність та приємних менеджерів ?
посилання на відгук:
-
Cтіл з регулюванням висоти PRO
Начну с того что я не так часто пишу отзывы и структура может вызывать вопросы, но я постараюсь максимально описать как и почему я выбрал этот стол и те эмоции которые он в итоге смог мне подарить. Пользуюсь — 2 месяца Как часто? — каждый день — Почему стол для работы стоя? Я офисный работник, я провожу все время за ПК, дома так же сижу за ПК. Как то одна из моих компаний купила сотрудникам айроны, могу сказать что это лучший стул и я пробовал ембоди, дургие бренды — моя спина сказала спасибо что айрон появился у меня дома и в офисе. В целом мне хватало того что я дохожу до паркинга и хожу по офису + хороший стул, массажи и лфк раз в год. Но когда настал карантин и мои передвижения стали не дальше уборной — даже хороший стул говорил мне хватит сидеть, двигайся. А 3 монитора с собой на качельку или окно не принесешь, а в кровати с ноутом работать не удобно. Организм плакал и говорил что нужно что то делать. Стол чтоб работать стоя — погуглил, были электро и нет — понял что крутить руками пару раз в день это глина, нада электро. Нашел крутой геймерский стул и начал ждать ЧП чтоб купить со скидкой. ЧП настала — а скидка только в сомнительном магазине + доставка по НП за мой счет + предоплата. В общем слишком много рисков. Но уже готов был отдавать деньги как жена нашла стойстул контору. Показала с натуральным дубом и мол 5 лет гарантии (против 1го у меня) Ну решил еще раз помониторить рынок. 5 лет гарантии + скидка на ЧП + халявная доставка. К тому же тут говорят про 100 кг а в моем было 50. Наверное нада брать. + бонусом рассрочка от моно. Вообще топ — беру – Доставили быстро, забрал с НП, начал собирать — скажу что инструкция не самая шикарная но можно разобраться. Игрушка дорогая — на всякий звонил в магаз с уточнениями. И вот мой стол собран. 1й рабочий день полностью стоя. Остальные меньше но каждый день около 2-3х часов работаю стоя. – Через месяц начались проблемы, снял видео — рассказал что да как, выслали новый. По сервису 5-. Все оплатили сами. Сделали быстро. – Работа стола — вибрации все равно есть, ходить он как то не идеально но утешает 5 лет гарантии и случай в 1й месяц показал что компания идет на встречу и решает проблемы что дарит увереность. Выводы — вам не нужен этот стол если вы вечером 2 часика играете в игры или читаете новости, но если ПК ваш хлеб и вам важно ваше здоровье, то подобное решение must have п.с. Решил купить 2й стол другу в подарок на НГ и как то по скидке на встречу не сильно пошли (называть цифры не буду но вышло дороже чем когда я брал себе). Как то обидно. Насчет органайзера — если у вас удлинитель — то маст хев и стоит не дорого
-
Статичний стіл CONSTANT
Стіл виглядає шикарно та є доволі практичний. Чудово відтираються плями. За рахунок хороших ніжок та важкої дубової стільниці стоїть на місці ніби приклеєний. Легко збирається. Дуже задоволений.


Dream workspacе разом з Stiystil. На ремоуті саме те що треба! Є кілька режимів висоти, які налаштовуються кастомно під вас Великий плюс- можна обрати матеріал стільниці. В нас натуральний дуб.