Відгуки
- Всі відгуки1476
- Накладка на стіл Solid
- Стіл з електро-регулюванням
- Стіл статичний Constant
- Крісла
- Аксесуари
- MyOrchestree
-
-
Solid
Про Stiystil чув давно, ще десь з часів Lviv IT Arena 2016. Але якось жаба душила купувати стіл за овер 8к грн. Тут карантин зіграв дуже важливу роль в прийнятті остаточного рішення, адже за весь час роботи дома я сидів більше, ніж якби працював в офісі. Адже дорога в мене займає близько 2,5 годин на день, де є і стояння в траспорті і фінальна дистанція пішки + різні перерви на каву і розім’ятися. А дома все зовсім по іншому, проснувся і сидиш, сидиш, сидиш. Важливу роль зіграла можливість розбити покупку чере Монобанк ? Доставка все супер, окрім того, що НП зараз не підіймає вантажі на поверхи (на час карантину), а коробка доволі масивна, тому не забутьде попросити когось допомогти вам на час приїзду кур’єра. Єдине з чим прогадав, це і з шириною свого основного робочого стола. Тобто, я змирився з тим, що поличка для рук буде виступати за його межі, але на “креслені” де зображені розміри габаритні в розкладеному стані нижні металеві “лапи” зображені так, що вони не заходять габаритами на нижню поличку і ширина самої металевої основи “лап” не вказана на цьому рисунку. На фото видно, що ці лапи зараз не стоять на моєму столі, тому довелося замовляти новий основний стіл) Тут я якби сам винний, але хотілося б мати всі розміри у вільному доступі ? Або може слім версію для власників не широких столів. Дякую, що на листочку-інструкції, яка йде в комплекті сказано, що не спішіть працювати весь час стоячи, а починайте короткими інтервалами, це дійсно правда, а то можна дорватися і зіпсувати перші враження болями в ногах від незвички. На даний момент задоволений, але на максимальну висоту не підіймаю, бо чекаю новий широкий стіл)
посилання на відгук:
-
Solid
Нарешті прикупив собі stiystil. Тепер можна буде працювати стоячи, щоб не боліла спина. Якісний виріб, дякую за швидку доставку.
посилання на відгук:
-
EXPERT STAR
Кресло очень удобное и массивное. Выдерживает до 120-150 кг. веса.
Материал: сетка очень прочный и приобретает контуры тела, создавая комфорт и удобство.
Множество настроек: вертикальные и горизонтальные позволяют подобрать необходимые положения для пользователя при помощи надёжных кнопок на тросиках.
Ручки кресла также имеют возможности для изменения положения во всех направлениях:
верх-низ, лево-право, вперёд-назад.
Кресло предлагается в двух цветах: чёрное и серое.
Мне понравился по дизайну – серый цвет.
Смотрится очень стильно и роскошно.
Производитель: Китай. Но это тот Китай, который не подделка.
-
Статичний стіл CONSTANT
Стіл виглядає шикарно та є доволі практичний. Чудово відтираються плями. За рахунок хороших ніжок та важкої дубової стільниці стоїть на місці ніби приклеєний. Легко збирається. Дуже задоволений.
-
Kreslalux ERGO CHAIR 2
Брали это кресло для подростка. Несмотря на то, что оно не маленькое, кресло оказалось удобным и для человека с относительно небольшим ростом.
Присутствуют все стандартные регулировки современного офисного кресла: высота сиденья, вылет сиденья, блокиратор наклона сиденья, наклон спинки, переключатель откидывания спинки, настройка силы упора спинки при откидывании.
Неплохое качество материалов и красивый внешний вид. Хороший баланс цены и качества.
-
Kreslalux ERGO CHAIR 2
Добрий день,
Хочеться подякувати вам за крісло, яке ми придбали у вашому магазині. Ми підходили до покупки відповідально – вибирали довго і ретельно. Привітні консультанти допомагали підлаштовувати крісло під тебе і заохочували сидіти скільки потрібно – головне відчути, що це те, що тобі потрібно 🙂
У ньому багато частин, що регулюються: підголівник, вистота сидіння, підлокітники, положення спинки та сидіння. на мою думку, крісло підійде вищим людям – для низьких я б приглянула альтернативні варіанти у магазині.
Дякую за швидку доставку і привітне ставлення. Ми задоволені!
-
Kreslalux ERGO CHAIR 2
Придбали крісло Ergo Chair 2. Крісло дуже стильне та має багато різних регулювань та змін положень. Доставка та збір безкоштовні. Дякуємо stiystil
-
Статичний стіл CONSTANT
Замовляли стіл у @stiystil по рекомендації знайомого і не пожалкували про це. Нам був потрібен новий високий та широкий робочий стіл, що б за ним мого працювати двоє осіб(хлопцю зростом 2 м дуже комфортно). До того ж, стіл у стилі лофт добре вписався нам в інр‘єр. Дуже порадувала безкоштовна доставка до дверей від виробника??
-
Kreslalux IN-POINT
рацюю віддалено вже близько 3-х років і при сидінні кожного дня протягом тривалого часу (до 12годин), спина починає про себе “нагадувати”, особливо дискомфорт був присутній в комірковій зоні.
Купівлю хорошого ергономічного крісла я відкладав з місяця на місяць за браком часу як мені здавалось, але сама купівля не зайняла багато часу і зараз я б не відкладав це на такий тривалий термін.
Купив крісло близько місяць тому, чуда не сталось, воно не замінить потребу в достатній кількості активності але той час проведений на кріслі тепер значно комфортніший і як мені виглядає, як результат – менше втомлюють. Перепробував різні моделі і модель IN-POINT сподобалась акуратним і стильним зовнішнім виглядом, великою кількістю налаштувань та комфортом. Кур’єр доставив вчасно замовлення і зібрав його на місці. Був певний курйоз з відсутністю кріпильного елементу для підголівника але це питання компанія вирішила, що приємно.
Всім хорошого здоров’я і STIY STIL!
-
-
Solid
Оновлене робоче місце ?
Користуюся вже 2 тижні.
Загалом враження дуже позитивні, давно хотів мати можливість працювати стоячи. Все зроблено якісно. Рекомендую
З недоліків: хотілося б трохи більшу стільницю, з 2 моніторами місця залишається мало.
-
Solid
Недавно придбав собі StiyStil, так як нарешті вирішив почати працювати стоячи.
Дуже приємно було, що стола доставили дуже оперативно – буквально за кілька годин після замовлення – для мене це було великим плюсом.
StiyStil є хорошим варіантом перш за все для тих у кого вже є традиційний робочий стіл. Сам стіл зроблений якісно і виглядає стильно – якістю робіт я лишився задоволеним. Він є досить масивним і залишається стійким в будь якому положенні.
Регулювати висоту зручно і неважко. Два монітори поміщаються взагалі без проблем.
Вже перший робочий день показав переваги роботи стоячи. Стало легше концентруватись на роботі. В кінці робочого дня явно відчувалась відсутність звичної втоми та болю в спині, та і загалом не почував себе таким втомленим як після дня сидіння у кріслі. Зміна висоти столу займає кілька секунд, що дозволяє у будь-який момент присісти і розвантажити ноги на певний час, так що ноги теж сильно не втомлюються.
Для мене основною причиною почати працювати стоячи було зменшення навантаження на спину, і можу сказати, що позитивний результат вже відчутний ?
-
Solid
Давно уже интересовался столами для работы стоя/сидя, но всё никак не решался. А недавно увидел интересную модель и голос внутри так и сказал – то что нужно. В нём нет ничего лишнего, всё на своих местах, прост и понятен. Все вещи на столе не просто валяются, а очень удобно размещены, выше чем обычно, всё под глазами, всё под рукой, никуда тянуться не надо. Монитор стоит ровно на уровне глаз, т.к. стол ещё и как подставка для монитора. Ощущение, что всё продумали и жаловаться не на что. Материал стола порадовал, софт тач, невероятные ощущения. Конструкция внушает ощущение надёжности, на него можно без страха облокотиться. И самое главное, радует что сделано в Украине!
Стоя работать пока привыкаю, и уже заметил, что когда работаешь стоя, как-то меньше хочется на что-то отвлекаться. Читать фейсбук/блоги/сообщения удобнее сидя:) А концентрироваться, обдумывать и что-то реализовывать – стоя.
-
Solid
Третій день тестую нову офісну цяцьку від львівського виробника StiyStil. Цей девайс перетворює будь-який офісний стіл у стіл-трансформер.
Від роботи стояче дуже цікаві відчуття. Здається що стояче я працюю більш продуктивно та зосередженіше. Єдиний нюанс щоб для роботи стояче варто стояти на чомусь м’якому. Я для цього використовую килимок для йоги, складений в четверо ?
Рекомендую)
-
Solid
Мої думки на висоті, чесно) Не те, щоб я себе хвалила. Але ефективність моєї роботи зросла. І мені потрібно було 4 дні і 20 хвилин, щоб сміливо це визнати. Я власниця StiyStil. І якщо розказати все спочатку, то гордість за новинку жила з велитенським страхом перші 20 хвилин стоячої роботи. Надмірна увага зі сторони колег, питання, на які я ще не знала відповідей…все лякало. Зараз все вляглось. Мій робочий простір нарешті набув неперевершеного вигляду. Хоча тепер, і варто позбутись частини хламу. Щодо відчуттів: це НЕПЕРЕВЕРШЕНО!! Поєднувати сидячу роботу із роботою стояче, це задоволення із таких, що не описуються, вони лише відчуваються. Чи змінився мій підхід до роботи? Так, коли я маю зосереджено над чимось попрацювати, мене тягне стояти. Коли хочеться розслабитись…сиджу із комфортом і білою красою перед очима.
-
Статичний стіл CONSTANT
Стіл виглядає шикарно та є доволі практичний. Чудово відтираються плями. За рахунок хороших ніжок та важкої дубової стільниці стоїть на місці ніби приклеєний. Легко збирається. Дуже задоволений.


Отзыв о столе фирмы stiystil – SOLID. Работаю за столом около 1 месяца. Покупал т.к. возникли осложнения со здоровьем, в сидячем положении часто вытягивался к монитору в позу рыболовного крючка, как следствие были проблемы со спиной. Сейчас чередую работу стоя и сидя, значительно легче работать. Первое время работал по час стоя, потом час сидя, но вскоре начал забывать про график и как следствие циклы стали приблизительно около 3-х часов. Если чувствую что устал, сажусь, засиделся встаю, все получается естественно и легко. Выбирал между накладкой и столом с электроприводом, решил меньше електроники – надежней и отказоустойчивей. На столе разместил 2 монитора 24 и ноутбук таким образом имею 3 рабочих экрана что мне нравится. Первое время не мог привыкнуть к процессу поднятия но потом приловчился нажимать и чуть чуть покачивая-придавливая подымать. В целом конструкция получилась массивная и все выглядит надежно. Опасался что будет раскачка при печатании на клавиатуре, еле заметная таки есть, но я приловчился прислонятся к столу корпусом и таким образом и стоять удобней и раскачка минимальна. Из недостатков – мало цветов накладок, у меня дома все в цвете белого дуба. Белая и черная накладки выглядят не очень(как по мне) пришлось брать натуральный дуб, а он несколько отличается от моей мебели. В остальном всем очень доволен.”
посилання на відгук: