Відгуки
- Всі відгуки1476
- Накладка на стіл Solid
- Стіл з електро-регулюванням
- Стіл статичний Constant
- Крісла
- Аксесуари
- MyOrchestree
-
-
Solid
Про Stiystil чув давно, ще десь з часів Lviv IT Arena 2016. Але якось жаба душила купувати стіл за овер 8к грн. Тут карантин зіграв дуже важливу роль в прийнятті остаточного рішення, адже за весь час роботи дома я сидів більше, ніж якби працював в офісі. Адже дорога в мене займає близько 2,5 годин на день, де є і стояння в траспорті і фінальна дистанція пішки + різні перерви на каву і розім’ятися. А дома все зовсім по іншому, проснувся і сидиш, сидиш, сидиш. Важливу роль зіграла можливість розбити покупку чере Монобанк ? Доставка все супер, окрім того, що НП зараз не підіймає вантажі на поверхи (на час карантину), а коробка доволі масивна, тому не забутьде попросити когось допомогти вам на час приїзду кур’єра. Єдине з чим прогадав, це і з шириною свого основного робочого стола. Тобто, я змирився з тим, що поличка для рук буде виступати за його межі, але на “креслені” де зображені розміри габаритні в розкладеному стані нижні металеві “лапи” зображені так, що вони не заходять габаритами на нижню поличку і ширина самої металевої основи “лап” не вказана на цьому рисунку. На фото видно, що ці лапи зараз не стоять на моєму столі, тому довелося замовляти новий основний стіл) Тут я якби сам винний, але хотілося б мати всі розміри у вільному доступі ? Або може слім версію для власників не широких столів. Дякую, що на листочку-інструкції, яка йде в комплекті сказано, що не спішіть працювати весь час стоячи, а починайте короткими інтервалами, це дійсно правда, а то можна дорватися і зіпсувати перші враження болями в ногах від незвички. На даний момент задоволений, але на максимальну висоту не підіймаю, бо чекаю новий широкий стіл)
посилання на відгук:
-
Solid
Нарешті прикупив собі stiystil. Тепер можна буде працювати стоячи, щоб не боліла спина. Якісний виріб, дякую за швидку доставку.
посилання на відгук:
-
EXPERT STAR
Кресло очень удобное и массивное. Выдерживает до 120-150 кг. веса.
Материал: сетка очень прочный и приобретает контуры тела, создавая комфорт и удобство.
Множество настроек: вертикальные и горизонтальные позволяют подобрать необходимые положения для пользователя при помощи надёжных кнопок на тросиках.
Ручки кресла также имеют возможности для изменения положения во всех направлениях:
верх-низ, лево-право, вперёд-назад.
Кресло предлагается в двух цветах: чёрное и серое.
Мне понравился по дизайну – серый цвет.
Смотрится очень стильно и роскошно.
Производитель: Китай. Но это тот Китай, который не подделка.
-
Статичний стіл CONSTANT
Стіл виглядає шикарно та є доволі практичний. Чудово відтираються плями. За рахунок хороших ніжок та важкої дубової стільниці стоїть на місці ніби приклеєний. Легко збирається. Дуже задоволений.
-
Kreslalux ERGO CHAIR 2
Брали это кресло для подростка. Несмотря на то, что оно не маленькое, кресло оказалось удобным и для человека с относительно небольшим ростом.
Присутствуют все стандартные регулировки современного офисного кресла: высота сиденья, вылет сиденья, блокиратор наклона сиденья, наклон спинки, переключатель откидывания спинки, настройка силы упора спинки при откидывании.
Неплохое качество материалов и красивый внешний вид. Хороший баланс цены и качества.
-
Kreslalux ERGO CHAIR 2
Добрий день,
Хочеться подякувати вам за крісло, яке ми придбали у вашому магазині. Ми підходили до покупки відповідально – вибирали довго і ретельно. Привітні консультанти допомагали підлаштовувати крісло під тебе і заохочували сидіти скільки потрібно – головне відчути, що це те, що тобі потрібно 🙂
У ньому багато частин, що регулюються: підголівник, вистота сидіння, підлокітники, положення спинки та сидіння. на мою думку, крісло підійде вищим людям – для низьких я б приглянула альтернативні варіанти у магазині.
Дякую за швидку доставку і привітне ставлення. Ми задоволені!
-
Kreslalux ERGO CHAIR 2
Придбали крісло Ergo Chair 2. Крісло дуже стильне та має багато різних регулювань та змін положень. Доставка та збір безкоштовні. Дякуємо stiystil
-
Статичний стіл CONSTANT
Замовляли стіл у @stiystil по рекомендації знайомого і не пожалкували про це. Нам був потрібен новий високий та широкий робочий стіл, що б за ним мого працювати двоє осіб(хлопцю зростом 2 м дуже комфортно). До того ж, стіл у стилі лофт добре вписався нам в інр‘єр. Дуже порадувала безкоштовна доставка до дверей від виробника??
-
Kreslalux IN-POINT
рацюю віддалено вже близько 3-х років і при сидінні кожного дня протягом тривалого часу (до 12годин), спина починає про себе “нагадувати”, особливо дискомфорт був присутній в комірковій зоні.
Купівлю хорошого ергономічного крісла я відкладав з місяця на місяць за браком часу як мені здавалось, але сама купівля не зайняла багато часу і зараз я б не відкладав це на такий тривалий термін.
Купив крісло близько місяць тому, чуда не сталось, воно не замінить потребу в достатній кількості активності але той час проведений на кріслі тепер значно комфортніший і як мені виглядає, як результат – менше втомлюють. Перепробував різні моделі і модель IN-POINT сподобалась акуратним і стильним зовнішнім виглядом, великою кількістю налаштувань та комфортом. Кур’єр доставив вчасно замовлення і зібрав його на місці. Був певний курйоз з відсутністю кріпильного елементу для підголівника але це питання компанія вирішила, що приємно.
Всім хорошого здоров’я і STIY STIL!
-
Solid
Нещодавно придбав собі стіл-накладку для ноутбука з монітором. Зазвичай пів години стою, пів години сиджу. Працювати зручно як сидячи, так і стоячи. Docking station зручно заховалася під полицю. Довелося поставити UPS на стіл, бо інакше при розкладанні стола в “стоячий” режим не вистачало кабеля живлення до монітора. Місця наче достатньо і для двох моніторів.
Після прочитання інших оглядів очікував що будуть проблеми з похитуванням стільниці у розкладеному стані. Але виявилося трохи навпаки: є легке похитування якраз в складеному стані. Чомусь при наявності монітора на задній полиці, передні опори припіднімаються на пару міліметрів (показав на фото), що і спричиняє деяку нестійкість. Але за 2 тижні я вже звик і майже не помічаю (чашка води на столі не розливається). Проте, конструктивно, як на мене, можна з цим щось придумати.
Загалом, цілком задоволений. Стільниця з дерева. Під ноги стелю каремат щоб не так твердо стоялося. У продажі є якийсь спеціальний килимок для ніг, що виконує, мабуть, ту ж функцію)
Доставка Новою Поштою в квартиру. Доволі велика і важка штука, не варто тягати її самому)
посилання на відгук:
-
Solid
Говорят, что эмоции не купишь. Мы под ёлочку приобрели себе настоящую радость,- стол stiystil solid для работы на ноутбуке в положении как стоя так и сидя . Если работаешь в сидячем положении больше 8 часов в день, начинаешь задумываться о здоровье. Как хорошо, что что фирма Stiystil уже позаботилась о нас. Стол для работы стоя с регулировкой высоты – именно то, что надо ! Доставка к подъезду, совершенно доступная инструкция по эксплуатации, stiystil solid пришел уже в собранном виде. Однозначно стоит приобрести, теперь нам очень удобно и комфортно работать с stiystil solid. Спасибо !
посилання на відгук:
-
Solid
Отзыв о столе фирмы stiystil – SOLID. Работаю за столом около 1 месяца. Покупал т.к. возникли осложнения со здоровьем, в сидячем положении часто вытягивался к монитору в позу рыболовного крючка, как следствие были проблемы со спиной. Сейчас чередую работу стоя и сидя, значительно легче работать. Первое время работал по час стоя, потом час сидя, но вскоре начал забывать про график и как следствие циклы стали приблизительно около 3-х часов. Если чувствую что устал, сажусь, засиделся встаю, все получается естественно и легко. Выбирал между накладкой и столом с электроприводом, решил меньше електроники – надежней и отказоустойчивей. На столе разместил 2 монитора 24 и ноутбук таким образом имею 3 рабочих экрана что мне нравится. Первое время не мог привыкнуть к процессу поднятия но потом приловчился нажимать и чуть чуть покачивая-придавливая подымать. В целом конструкция получилась массивная и все выглядит надежно. Опасался что будет раскачка при печатании на клавиатуре, еле заметная таки есть, но я приловчился прислонятся к столу корпусом и таким образом и стоять удобней и раскачка минимальна. Из недостатков – мало цветов накладок, у меня дома все в цвете белого дуба. Белая и черная накладки выглядят не очень(как по мне) пришлось брать натуральный дуб, а он несколько отличается от моей мебели. В остальном всем очень доволен.”
посилання на відгук:
-
Cтіл з регулюванням висоти PRO
Давно шукав стіл з електро-регулюванням. Stiystil ідеальний варіант для тих, хто більшість часу працює в сидячому положенні і кому не байдуже на своє здоров’я. Чудовий сервіс, доставили оперативно. Все дуже ретельно запаковано. Збірка столу достатньо проста. Плюсом є те, що стіл підіймається на високий рівень – 127 см, підходить для людей з високим зростом.
Покупкою задоволений, рекомендую!
-
Статичний стіл CONSTANT
Стіл виглядає шикарно та є доволі практичний. Чудово відтираються плями. За рахунок хороших ніжок та важкої дубової стільниці стоїть на місці ніби приклеєний. Легко збирається. Дуже задоволений.


Отзыв о столе фирмы stiystil – SOLID. Работаю за столом около 1 месяца. Покупал т.к. возникли осложнения со здоровьем, в сидячем положении часто вытягивался к монитору в позу рыболовного крючка, как следствие были проблемы со спиной. Сейчас чередую работу стоя и сидя, значительно легче работать. Первое время работал по час стоя, потом час сидя, но вскоре начал забывать про график и как следствие циклы стали приблизительно около 3-х часов. Если чувствую что устал, сажусь, засиделся встаю, все получается естественно и легко. Выбирал между накладкой и столом с электроприводом, решил меньше електроники – надежней и отказоустойчивей. На столе разместил 2 монитора 24 и ноутбук таким образом имею 3 рабочих экрана что мне нравится. Первое время не мог привыкнуть к процессу поднятия но потом приловчился нажимать и чуть чуть покачивая-придавливая подымать. В целом конструкция получилась массивная и все выглядит надежно. Опасался что будет раскачка при печатании на клавиатуре, еле заметная таки есть, но я приловчился прислонятся к столу корпусом и таким образом и стоять удобней и раскачка минимальна. Из недостатков – мало цветов накладок, у меня дома все в цвете белого дуба. Белая и черная накладки выглядят не очень(как по мне) пришлось брать натуральный дуб, а он несколько отличается от моей мебели. В остальном всем очень доволен.”
посилання на відгук: