Відгуки
- Всі відгуки1476
- Накладка на стіл Solid
- Стіл з електро-регулюванням
- Стіл статичний Constant
- Крісла
- Аксесуари
- MyOrchestree
-
-
Solid
Про Stiystil чув давно, ще десь з часів Lviv IT Arena 2016. Але якось жаба душила купувати стіл за овер 8к грн. Тут карантин зіграв дуже важливу роль в прийнятті остаточного рішення, адже за весь час роботи дома я сидів більше, ніж якби працював в офісі. Адже дорога в мене займає близько 2,5 годин на день, де є і стояння в траспорті і фінальна дистанція пішки + різні перерви на каву і розім’ятися. А дома все зовсім по іншому, проснувся і сидиш, сидиш, сидиш. Важливу роль зіграла можливість розбити покупку чере Монобанк ? Доставка все супер, окрім того, що НП зараз не підіймає вантажі на поверхи (на час карантину), а коробка доволі масивна, тому не забутьде попросити когось допомогти вам на час приїзду кур’єра. Єдине з чим прогадав, це і з шириною свого основного робочого стола. Тобто, я змирився з тим, що поличка для рук буде виступати за його межі, але на “креслені” де зображені розміри габаритні в розкладеному стані нижні металеві “лапи” зображені так, що вони не заходять габаритами на нижню поличку і ширина самої металевої основи “лап” не вказана на цьому рисунку. На фото видно, що ці лапи зараз не стоять на моєму столі, тому довелося замовляти новий основний стіл) Тут я якби сам винний, але хотілося б мати всі розміри у вільному доступі ? Або може слім версію для власників не широких столів. Дякую, що на листочку-інструкції, яка йде в комплекті сказано, що не спішіть працювати весь час стоячи, а починайте короткими інтервалами, це дійсно правда, а то можна дорватися і зіпсувати перші враження болями в ногах від незвички. На даний момент задоволений, але на максимальну висоту не підіймаю, бо чекаю новий широкий стіл)
посилання на відгук:
-
Solid
Нарешті прикупив собі stiystil. Тепер можна буде працювати стоячи, щоб не боліла спина. Якісний виріб, дякую за швидку доставку.
посилання на відгук:
-
EXPERT STAR
Кресло очень удобное и массивное. Выдерживает до 120-150 кг. веса.
Материал: сетка очень прочный и приобретает контуры тела, создавая комфорт и удобство.
Множество настроек: вертикальные и горизонтальные позволяют подобрать необходимые положения для пользователя при помощи надёжных кнопок на тросиках.
Ручки кресла также имеют возможности для изменения положения во всех направлениях:
верх-низ, лево-право, вперёд-назад.
Кресло предлагается в двух цветах: чёрное и серое.
Мне понравился по дизайну – серый цвет.
Смотрится очень стильно и роскошно.
Производитель: Китай. Но это тот Китай, который не подделка.
-
Статичний стіл CONSTANT
Стіл виглядає шикарно та є доволі практичний. Чудово відтираються плями. За рахунок хороших ніжок та важкої дубової стільниці стоїть на місці ніби приклеєний. Легко збирається. Дуже задоволений.
-
Kreslalux ERGO CHAIR 2
Брали это кресло для подростка. Несмотря на то, что оно не маленькое, кресло оказалось удобным и для человека с относительно небольшим ростом.
Присутствуют все стандартные регулировки современного офисного кресла: высота сиденья, вылет сиденья, блокиратор наклона сиденья, наклон спинки, переключатель откидывания спинки, настройка силы упора спинки при откидывании.
Неплохое качество материалов и красивый внешний вид. Хороший баланс цены и качества.
-
Kreslalux ERGO CHAIR 2
Добрий день,
Хочеться подякувати вам за крісло, яке ми придбали у вашому магазині. Ми підходили до покупки відповідально – вибирали довго і ретельно. Привітні консультанти допомагали підлаштовувати крісло під тебе і заохочували сидіти скільки потрібно – головне відчути, що це те, що тобі потрібно 🙂
У ньому багато частин, що регулюються: підголівник, вистота сидіння, підлокітники, положення спинки та сидіння. на мою думку, крісло підійде вищим людям – для низьких я б приглянула альтернативні варіанти у магазині.
Дякую за швидку доставку і привітне ставлення. Ми задоволені!
-
Kreslalux ERGO CHAIR 2
Придбали крісло Ergo Chair 2. Крісло дуже стильне та має багато різних регулювань та змін положень. Доставка та збір безкоштовні. Дякуємо stiystil
-
Статичний стіл CONSTANT
Замовляли стіл у @stiystil по рекомендації знайомого і не пожалкували про це. Нам був потрібен новий високий та широкий робочий стіл, що б за ним мого працювати двоє осіб(хлопцю зростом 2 м дуже комфортно). До того ж, стіл у стилі лофт добре вписався нам в інр‘єр. Дуже порадувала безкоштовна доставка до дверей від виробника??
-
Kreslalux IN-POINT
рацюю віддалено вже близько 3-х років і при сидінні кожного дня протягом тривалого часу (до 12годин), спина починає про себе “нагадувати”, особливо дискомфорт був присутній в комірковій зоні.
Купівлю хорошого ергономічного крісла я відкладав з місяця на місяць за браком часу як мені здавалось, але сама купівля не зайняла багато часу і зараз я б не відкладав це на такий тривалий термін.
Купив крісло близько місяць тому, чуда не сталось, воно не замінить потребу в достатній кількості активності але той час проведений на кріслі тепер значно комфортніший і як мені виглядає, як результат – менше втомлюють. Перепробував різні моделі і модель IN-POINT сподобалась акуратним і стильним зовнішнім виглядом, великою кількістю налаштувань та комфортом. Кур’єр доставив вчасно замовлення і зібрав його на місці. Був певний курйоз з відсутністю кріпильного елементу для підголівника але це питання компанія вирішила, що приємно.
Всім хорошого здоров’я і STIY STIL!
-
Solid
Скоро 5 місяців як я працюю не тільки сидячи. В грудні моє робоче місце отримало підвищення ? Для всіх, кого цікавить здоров’я спини, системи кровообігу, травлення і Бо зна ще чого, та й тих, кому просто нудно постійно сидіти, стіл зі змінним положенням – це дуже крута річ. Довгий час я дивилась в бік подібних рішень і, зрештою, зупинилась на Stiystil (купуймо українське ?) За пять місяців враження цілком позитивні: не виправдались побоювання, щодо хиткості столу, підйомний механізм працює легко, що важливо, адже я можу змінювати положення столу кілька разів на день (і це правильно, бо проводити цілий день в одному положенні – це найгірша стратегія, неважливо стоїш ти чи сидиш). Найкраща фіча – вдвох біля компа зручніше стояти, ніж сидіти і обговорення проходить більш динамічно. Тож якщо ви замислюєтесь, чи воно того варте, моя відповідь – однозначно так.
посилання на відгук:
-
Solid
Хотел бы поделиться позитивными эммоциями относительно https://stiystil.com.ua/ua/view/solid-32 Впервые увидел стол у своей коллеги. Она пользуется им на протяжении года, ранее у нее были проблемы с шеей – сейчас их нет. Собственно решил и сам попробовать. За первые дни довольно позитивные ощущения, мне комфортно, чувствую себя лучше, также он привлек к себе интерес коллег?. Я взял столешницу из дуба. Выглядит красиво, не нашел причин к которым можно было б придраться. Довольно основательно стоит на рабочем месте. Я просто счастлив – пробуйте и делитесь своими впечатлениями?
посилання на відгук:
-
Solid
Будучи студентом, перестарався зі штангою, з того часу маю інколи проблеми зі спиною. Сидяча робота з часом все ускладнила, регулярний спорт як виявилось – не панацея. Довго вибирав стіл, в т.ч. розглядав варіанти повноцінних столів зі змінною висотою. Остаточно вирішив взяти надставку а не стіл, з декількох причин: транспортабельність (надставка не надто важка і досить компактна) і практичність (можна використати на будьякому столі, якщо він сам по собі стійкий). Користуюся щодня вже майже місяць, жодних недоліків не помітив. Дуже гарно все прораховано, надзвичайно зручна штука. Окремо хочу застерегти від купівлі китайських аналогів. Там вартість ніби як трохи менша, можна зекономити десь до двох тисяч, але, навіть якщо не брати до уваги всілякі небезпеки такої покупки типу <застрягло на митниці>/<приїхало не те що на фото>/<приїхало з дефектом>/… то обовязково зверніть увагу на розміри в цілому і форму нижньої підставки. Там суттєва різниця, спершу не кидається в очі але це дуже важливо. В китайських ваші лікті будуть в повітрі, кисті швидко втомляться. Ну і надійність/зручність механізму – важко сказати, що там. А я просто підійшов до колеги і спробував сам, щоб зрозуміти чи мені підходить. Не думаю, що варто ризикувати. А ще приємно знати, що це справді зроблено тут, в Україні. Молодці!
посилання на відгук:
-
Solid
Stiystil купил ещё в конце декабря, но начал пользоваться только сейчас. Вещь очень добротная и удобная, как стоя так и сидя. Работал стоя давно, то подставка, то полноценный стол на работе, но так как понадобилась сделать удобное и полноценное решение для работы стоя дома – приобрел этот продукт. Всем кто думает как организовать работу стоя – хороший выбор. Сам процесс работы стоя описывать не буду, он пережеван много раз на многих ресурсах. Главное чередовать его с сидячим образом. PS будьте аккуратны с кабель менеджментом, у меня зажало 1 провод и пришлось его порезать так как криво его провёл 🙁
-
Solid
Пишу відгук навмисне після 5 місяців користування, бо чітко усвідомлюєш переваги/недоліки після тривалого користування. Раніше бачив такі столи у колег, але скептично до них відносився (уявлялось що це радше предмет інтер’єру на хайпі ніж якась корисна штука). Сталось так, що мені стало протипоказано довго працювати сидячи, купив собі його і відтоді жодного разу не пошкодував. Підставки не брав – мені комфортно стояти на звичайній підлозі. Переваги: *Дійсно пропав дискомфорт у спині після довгого сидіння, *Таки почуваєш себе бадьорішим під час дня (пропало бажання кимарнути в кріслі на годинку після смачного обіду) *Конкретно мій стіл (Solid Oak) дійсно круто виглядає і за ним приємно працювати. Мінуси: *Якщо тривалий час не опускати/піднімати стіл то з’являється характерний скрип в конструкції, який може трохи заважати оточуючим, з часом всі звикнуть. Змащування тут не допоможуть. В попередніх версіях, які я бачив, цей скрип є набагато гучнішим. Але для мене це не критично. Стіл однозначно вартує, це інвестиція у своє здоров’я та самопочуття, хто ще вагається – беріть і не пошкодуєте. #stiystil
посилання на відгук:
-
Solid
Давно задумывался о формате работы стоя, но дальше чтения статей не доходило (в первую очередь не было уверенности в том, что будет удобно) Учитывая, что кабинет был уже достаточно плотно обставлен – остановился на варианте накладки, чтобы не менять стол. В данной категории STIYSTIL Solid оказался практически безальтернативным, на нем и остановился. Общие впечатления и комментарии: 1) Накладка тяжелая, заказывайте с доставкой. Мне потребовалась помощь, чтобы ее затащить и водрузить на стол. 2) Подумайте о размещении кабелей (в моем случае это ноутбук, монитор и периферия). Лучше всего положить в выемку сзади удлиннитель, чтобы “ездил” только он, а кабеля от ноутбука / монитора и прочим оставались неподвижными. Кабеля могут свивать только сзади, сбоку их будет прижимать платформа при складывании 3) Мне было узковато на платформе для клавиатуры и мыши одновременно. Дело в том, что удобно держать локти все-таки на платформе целиком, тогда клавиатура с мышью уходят сразу в дальней край платформы под монитор, а там узко. Решил тем, что купил более узкую клавиатуру и взял Apple Magic Trackpad (к слову, давно хотел попробовать эргономику когда руки все время на одном уровне) 4) Раскладывается все достаточно удобно, хоть и не без усилия. Не сразу сообразил, что тянуть платформу нужно не вверх, а вверх и на себя, она раскладывается немного по диагонали. 5) Чего я не расчитал – высоту монитора. У меня рост 185, и я замерял, что 50 с лишним сантиметров разложенной платформы вверх мне будет недостаточно, чтобы монитор был на уровне глаз. Купил себе дополнительную ногу (значительно более высокую) для VESA, и напрасно: не учел, что платформа содержит еще и подставку под монитор, а это еще сантиметров 15 дополнительных к уровню монтора. Хватило бы и стандартной ноги, но ничего 6) Общие впечатления весьма положительные. Вероятно, я перебираю положенное время стоя и работаю совокупно процентов 40 рабочего дня. Удобно, что можно поменять положение, когда, например, сидя затекла шея 7) Могу сказать, что при общем позитиве мне пришлось и приспосабливаться: искать положения для работы стоя, чтобы не грузить весом какую-то половину туловища больше, от этого может тоже затекать шея и плечи, если осанка не идеальна. Однозначно могу рекомендовать и продукт, и саму работу стоя. Это требует некоторого изменения философии, но того стоит.
посилання на відгук:
-
Solid
Уже неделю пользуюсь этим монстром на работе. 50 процентов времени сижу, остальное время – танцую. Спина стала чувствовать себя гораздо лучше. Короче, советую всем лентяям:)
-
Solid
Стіл-трансформер Купівлю даного стола було здійснено з цілю покращення власного самопочуття, так як постійно сидяче положення шкідливо впливало на здоров’я, особливо на поперековий відділ хребта. Найкращим варіантом виявився додаток до стола, а не повноцінний стіл з ніжками, тому що мій старий стіл повністю мене влаштовував по розмірам та функціоналу крім одного – не було можливості працювати стоячи, чого мені сильно не вистачало. Рішенням даної проблеми став стіл (додаток до стола) від компанії Stiystil. Це дійсно унікальна розробка компанії, я за лічені секунди переходжу з положення сидячи в положення стоячи і навпаки. З новим столом покращилося самопочуття, а також підвищилася продуктивність та знизилася втомленість від роботи, у що не дуже вірив до покупки даного девайса. Вага стола та центр маси розрахований так, що навіть при натиску на нього ліктями в положенні стоячи, він не перекидається. Круглі гумові ніжки-наліпки, які міцно прилипають до стола, та установка даного стола на мій старий стіл за лічені хвилини – мене вразили. Як на мене, чудова розробка та задумка.
посилання на відгук:
-
Solid
Увидел у коллег, понравилась идея – захотелось попробовать. Большую часть времени проводишь сидя в офисе и подобное решение как нельзя кстати, если задумываешься о своём здоровье. Ощущения отличные – стоя работать довольно комфортно, спина стала уставать заметно меньше. Спасибо, Stiystil
посилання на відгук:
-
Solid
Давно хотел попробовать работать стоя для разнообразия. Первые впечатления – ярко положительные, даже думается как-то по-новому. Единственное, о чем хотелось бы четко узнать заранее, что при адресной доставке коробку 30 килограмм предполагается самому забирать с улицы (спасибо курьеру что помог занести). Stiystil
посилання на відгук:
-
Cтіл з регулюванням висоти PRO
Давно шукав стіл з електро-регулюванням. Stiystil ідеальний варіант для тих, хто більшість часу працює в сидячому положенні і кому не байдуже на своє здоров’я. Чудовий сервіс, доставили оперативно. Все дуже ретельно запаковано. Збірка столу достатньо проста. Плюсом є те, що стіл підіймається на високий рівень – 127 см, підходить для людей з високим зростом.
Покупкою задоволений, рекомендую!
-
Статичний стіл CONSTANT
Стіл виглядає шикарно та є доволі практичний. Чудово відтираються плями. За рахунок хороших ніжок та важкої дубової стільниці стоїть на місці ніби приклеєний. Легко збирається. Дуже задоволений.


Отзыв о столе фирмы stiystil – SOLID. Работаю за столом около 1 месяца. Покупал т.к. возникли осложнения со здоровьем, в сидячем положении часто вытягивался к монитору в позу рыболовного крючка, как следствие были проблемы со спиной. Сейчас чередую работу стоя и сидя, значительно легче работать. Первое время работал по час стоя, потом час сидя, но вскоре начал забывать про график и как следствие циклы стали приблизительно около 3-х часов. Если чувствую что устал, сажусь, засиделся встаю, все получается естественно и легко. Выбирал между накладкой и столом с электроприводом, решил меньше електроники – надежней и отказоустойчивей. На столе разместил 2 монитора 24 и ноутбук таким образом имею 3 рабочих экрана что мне нравится. Первое время не мог привыкнуть к процессу поднятия но потом приловчился нажимать и чуть чуть покачивая-придавливая подымать. В целом конструкция получилась массивная и все выглядит надежно. Опасался что будет раскачка при печатании на клавиатуре, еле заметная таки есть, но я приловчился прислонятся к столу корпусом и таким образом и стоять удобней и раскачка минимальна. Из недостатков – мало цветов накладок, у меня дома все в цвете белого дуба. Белая и черная накладки выглядят не очень(как по мне) пришлось брать натуральный дуб, а он несколько отличается от моей мебели. В остальном всем очень доволен.”
посилання на відгук: