ХОЧЕШ СОБІ STIYSTIL? ПОКАЖИ ЦЕ СВОЄМУ БОСУ!

Столи для роботи стоячи стали популярними завдяки можливості скоротити час сидіння, тим самим покращивши здоров’я та самопочуття у робочому просторі. Дослідження показують також, що: столи для роботи стоячи можуть також покращити результати Вашої роботи.

Офісні працівники, які користувались столом для регулювання висоти зазначають, що скорочення часу сидіння повпливало на краще самопочуття та підвищило продуктивність.  Результати були опубліковані у BMJ.

Дослідження включало в себе 146 людей, які працювали в ролі офісних працівників в University Hospitals of Leicester NHS Trust in the U.K. Сімдесят шістьом учасникам були надані столи з регулюванням висоти та проведено тренінг про користь зменшення часу сидіння на роботі (проведено семінар, індивідуальні лекції, також була надана вібраційна подушка, яка нагадувала людям встати). Люди в іншій групі мали працювати у звичайному режимі, без жодних рекомендацій та лекцій. Час сидіння і стояння було виміряно спеціальним девайсом на початку експерименту, а потім ще у 3,6 та 12 місяців тестування. 

На початку, люди сиділи протягом 9.7 годин на добу (включаючи час сидіння вдома). Результати через рік показали, що люди в стали сидіти менше, ніж контрольна група: через 3 місяці вони сиділи на 50 хв менше кожного дня. Кількість зросла із часом. Через шість місяців, вони сиділи на 64 хвилини менше ніж контрольна група, а через рік вони сиділи на 82 хвилини менше.

Такі зміни можуть призвести до реальних покращень здоров’я, адже останні дослідження показали, що в людей, які сидять більше 8 годинь в день, є загроза ранньої смерті та сердцево-судинних захворювать. А також загроза розвитку діабету 2 типу.

Також, дослідники виміряли ментальне здоров’я та робочі показники двох груп. В кінці експерименту, вони зазначили, що люди, які використовували столи для роботи стоячи, були більш зосереджені на роботі та показали значно вищі показники у своїх досягненнях, в порівнянні з контрольною групою. Менше стресу, роздратованості та покращення якості життя – також результат скорочення часу сидіння на роботі. Також, вони набагато рідше жалілися на біль у спині та шиї.

Дослідники зазначають, що такі столи є чудовою альтернативою звичайним столам. Сидячий спосіб життя – погано, дослідники зазначають, що стояння корисно впливає на фізичний комфорт та продуктивність.

Результати дослідження треба буде повторити серед ще більшої групи людей. Та вони показують, що користь від таких столів не можна не підтвердити. Працівники, які брали часть в експерименті, вмотивовані продовжити їх використання і далі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Назад
Закрити
Залишився один крок,
щоб оформити замовлення
На ваш номер
відправлено SMS з кодом
Повторити спробу через Відправити код повторно