АКТИВНЕ СИДІННЯ: ЯК СИДІТИ ТАК, ЩО БУЛО КОРИСНО.

АКТИВНЕ СИДІННЯ: ЯК СИДІТИ ТАК, ЩО БУЛО КОРИСНО.

Тільки лінивий не чув про шкідливий вплив сидіння. І навіть заняття в залі не нівелюють усіх наслідких. Тому, якщо думаєш боротись із сидінням вбивчим карідо чи заняттями йогою – подумай ще раз, адже на противагу 30 годинам сидіння протягом тижня – всього 2-3 години спорту. 

Активне сидіння – ще одна паличка-виручалочка у світі “офісних планктонів”. Такі крісла дозволяють залишатися у русі під час роботи. Завдяки ним м’язи спини та кору залишаються у напрузі навіть під час сидіння. Активне сидіння приводить до руху ті самі м’язи, які ми задіюємо під час ходіння і стояння. Дослідження показали, що під час стояння людина коригує поставу 2-3 рази на хвилину, активуючи усі м’язи кору для її підтримки. Коли ми сидимо у звичайному кріслі, ці м’язи розслабляються та слабшають. Слабкі м’язи – проблеми зі спиною. Все просто:(

АКТИВНЕ СИДІННЯ: ЯК СИДІТИ ТАК, ЩО БУЛО КОРИСНО. 1

Ще один давно відомий факт: постійно стояти шкідливо. Мати стіл із регулюванням висоти та працювати тільки в режимі стоячи – так само шкідливо, як і сидіти протягом усього робочого дня. Кріслами для активного сидіння можна користуватись як і зі звичайними столами, так і зі столами для регулювання висоти. Вони стануть активними помічниками у роботі, за умови, що хоча б 2 з 8 робочих годин ти сидітимеш на такому кріслі.

На початку користування такого крісла може бути незвично, адже спина та м’язи кору звикли розслаблятись під час сидіння. Звикнувши, ти побачиш, що біль в спині перестає турбувати, постава стає краще, а сидіти в кріслі протягом роботи – зручно. 

Поринувши із головою у роботу, дуже легко втратити рахунок часу. В такі моменти краще сісти на крісло для активного сидіння. Тоді користь від робити буде супроводжуватись користю і для здоров’я. 

Яке крісло обрати?

Варіантів багато, але ми радимо обирати крісло, враховуючи такі особливості:

  • Легкість у користуванні. Якщо крісло виявиться не зручним, користуватись ним бажання не буде. І тоді воно – лише погана інвестиція у здоров’я, не більше.
  • М’якість сидіння. Пам’ятаєш те відчуття, ніби одне місце стало плоским? От щоб такого не було:)
  • Можливість регулювання висоти. Це дозволить працювати у дуеті зі столом для регулювання висоти StiyStil )
  • Ергономічність. Крісло не має бути важким та займати багато місця, це ускладнить користування ним та позбавить бажання робити це частіше)
  • Гарантійний термін. Як і на всі офісні меблі, гарантія на крісло має бути не менше 1 року.

Крісла для активного сидіння можна обрати тут: https://bit.ly/2P8vBiX

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Назад
Закрити
Залишився один крок,
щоб оформити замовлення
На ваш номер
відправлено SMS з кодом
Повторити спробу через Відправити код повторно