Felt Mat No.2

 • 3 reviews
 • SKU: 719471119
 • In stock
 • provides even more coziness and comfort;
 • ecological materials;
 • modern design;
 • anti-slip effect.

In your cart 1 product (0)

2 995

Icon

Від 1 200₴/ міс

Buying for a team?

No matter whether you work with five teammates or five hundred, our project managers will help you create an ergonomic space that your team will enjoy.

You may also like:

Description

Do you want to make your workspace as cozy and comfortable as possible? A wide felt mat will be a perfect accessory on your desk. Its surface is soft and pleasant to the touch, the restrained color and minimalist design make the mat suitable for any interior. You can also place a computer mouse on the mat.

The material of mat is felt and made from recycled raw materials in compliance with environmental issues. The cork base creates an anti-slip effect, ensuring the stability of the mat’s position on the desk surface.

Characteristics

Brand: MyOrchestree
Material: felt, cork
Dimensions: 118 х 68 cm
Color: Grey
Warranty Period: 14 days
Country of Origin: Ukraine
Package dimensions: 82х23х12 sm, 1 kg

Additional information

Care recommendations for felt mats

Here are some tips on how to remove dirt from a felt rug at home:

Use a soft-bristled brush or a vacuum cleaner to remove loose dirt and dust from the felt. Take a small vacuum nozzle, turn on the delicate mode, and run it over the felt.
Clean with a brush or a vacuum cleaner only in one direction! Don’t rub in a circle or up and down. Scrubbing in alternate directions can cause the material to pile up and fuzz.

To remove stains from the felt, lightly wet the dirty area with cool water (until the material is slightly damp) and dab with a soft sponge, lint-free cloth, or a soft-bristled brush.

To remove dirt from the cork surface of the mat, use soapy water and a soft sponge or soft natural baby wipes.

Let it air dry, and avoid direct sunlight.

To remove stubborn stains, we recommend taking the item to the dry cleaners.

Reviews

Felt Mat No.2

5.00
0 reviews
 1. 5 out of 5

  Також, купляючи стіл, я купив додатково декілька аксесуарів: коврик для столу, підставку для екрану (duo), підставку до телефону та два горщика для квітів. Всі аксесуари дуже якісно зроблені, і які стали крути доповненням до столу, створюючи неймовірну атмосферу, в якій прям так і хочеться працювати.

  Друже зручно було, що всі ці крутені аксесуари можна купити прямо на сайті Stiystil , замовляючи сам стіл. Це також стало додатковою мотивацією замовити все саме в одному місці.

  https://www.google.com/maps/contrib/111088557712154351830/place/ChIJoZEowV3P1EAR6EUT57F-xDM/@50.4482191,30.6002892,17.43z/data=!4m6!1m5!8m4!1e1!2s111088557712154351830!3m1!1e1?authuser=0&entry=ttu

  0
  0
 2. 5 out of 5

  Підставка та фетровий коврик від MyOrchestree кардинально міняє простір компʼютерного столу, тепер набагато затишніше і комфортніше. А ще тепер пахне дубом👃

  Монітор тепер зручно розміщений на рівні очей та є купа простору під ним для всяких дрібничок, телефон теж в рівень з моніторами а не десь лежить на теж зручно

  Килимок фетровий, біля мишки, я поберіг своїм старим ковриком, але замовив ще більш підходящий корковий килимок для миші

  Thx Stiystil 👍👍👍

  https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid02wBYfqQVNpzex7499tvUgfwoDLA65M8FYgBoQrGWMQVsh9nSktDZosDeV2CeSXJG2l&id=100014906640062

  2
  0
 3. 5 out of 5

  Хочу поділитися своїми враженнями про килим для робочої поверхні «My Orchestree» від StiyStil.

  Для мене, як для людини, яка більшіть свого часу проводить за ком‘ютером, питання робочої поверхні та зручність її використання є одним з найважливіших, тому при виборі, опирався на наступні параметри:

  • матеріал поверхні та основи

  • дизайн

  • розмір

  • форма.

  Базуючись на цих параметрах, я очікув знайти щось з натуральних матеріалів, які забезпечать надійне щеплення з поверхнею столу, та нададуть максимально стійку та гладку поверхню для ковзання мишки. Також хотілося перекрити всю поверхню столу по глибині, щоб можна було розміщувати ноутбук, клавіатуру та мишку на поверхні без перепадів.

  На просторах інтернет магазинів, більшість продавців пропонували доволі стандартні варіанти з текстильною поверхнею та резиновою підкладкою.

  Але потративши трохи більше часу, я знайшов те, що мені підійде на http://www.stiystil.com.ua (https://www.stiystil.com.ua/stil-z-elektroregulyuvannyam-lite/) , це був Фетровий килимок No.2.

  Я зробив замовлення не зволікаючи.

  Доречі сайт у магазину зручний, якщо ви будете купувати стіл з елекрорегулюванням висоти, це буде чимось схоже на покупку автомобіля, так, як саме ви вирішуєте, які матеріали та опції потрібні саме вам.

  Дуже добре, що продавець зв‘язуються з вами в телеграмі, та дає можливість відповідати вам у зручний час.

  Килимок прийшов дбайливо скручений без жодних переломів та упакований в коробку.

  Після відкриття, він чудово ліг на столешню, не потребуюючи додаткового часу на розправлення, тому пакування у магазину StiyStill заслуговує 5 зірочок.

  Тепер поговоримо про реальні враження від якості матеріалів та досвід використання.

  Чесно кажучи я був дійсно здивований, цей килимок був для мене чимось новим.

  Одразу звернув увагу, що він дуже приємний на дотик, тому на нього зручно опиратися, коли працюєш стоячи.

  Фетрова поверхня якісна, забезпечує зручне ковзання мишки, а ще вона має дуже велику перевагу над звичайною текстильною поверхнею – вона не зберігає жодних слідів експулатації і виглядає завжди, як нова.

  Підкладка з коркового дерева забезпечує надійне зчеплення із столешнею.

  А головне, він чудово впишеться у будь який інтер‘єр і вам не прийдеться тратити багато часу на роздуми про правильний малюнок чи колір, це все вже зробили за вас.

  Ціна може і здається високою для таких речей, але можу запевнити, що жодні дешевші аналоги, ніяк не зможуть зрівнятися з фетровим килимком саме від StiyStill, він як iPhone в світі килимків.

  В загальному мене залишились тільки приємні враження від цієї покупки.

  3
  0
Назад
Закрити
Залишився один крок,
щоб оформити замовлення
На ваш номер
відправлено SMS з кодом
Повторити спробу через Відправити код повторно