Підставка для моніторів Dual

  • зроблена з цілоламельного масиву дуба;
  • легко витримує 2 великі монітори;
  • створює естетичність та комфорт робочого місця;
  • безкоштовна доставка по всій Україні 🙂

Available on backorder

In your cart 1 product (0)

3 960

Придбати для команди?

Незалежно від того, працюєте ви з 5 чи з 500 співробітниками в офісі, наші менеджери проектів допоможуть вам створити ергономічний простір, який сподобається вашій команді.

Description

Стильна дубова підставка для зручного розміщення моніторів чи інших гаджетів на вашому робочому місці. З її допомогою ви можете вдало організувати робочий простір за рахунок збільшення корисної площі вашого столу. 

Виготовлений з масиву дуба, виріб характеризується високою надійністю, міцністю та довговічністю. Дерев’яна поверхня оброблена гіпоалергенною олією. Підставка  містить додаткову металеву поличку з повстяним покриттям, на якій можна розташувати нотатник, ноутбук чи улюблену книгу без ризику виникнення подряпин на поверхнях.

Надійне розміщення аксесуару на столі забезпечується за рахунок прошарку з коркового матеріалу на ніжках виробу: це допомагає запобігти ковзанню підставки, а також уникнути пошкодження поверхні стільниці. 

Використання лише природних екологічних матеріалів у виробництві аксесуарів цієї лінії гарантує їхню цілковиту безпечність для вашого здоров’я. 

Теплі відтінки натурального дуба, естетика його натуральної текстури нададуть вам відчуття природності у вашому робочому просторі.

Процес монтування виробу максимально простий, тож ви можете зробити це без особливих зусиль.

Характеристики

Основні розміри (ШхГхВ): 1160х230х120 мм (детальніші розміри представлено на фото товару)
Вага: 8 кг
Матеріал: дуб, метал, повсть
Колір: дуб
Гарантійний термін: 12 місяців
Країна-виробник: Україна

Reviews

Підставка для моніторів Dual

0
0 відгуків